reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

lokata niby tak ale ona sama mi mówiła wczoraj że niechce mnie straszyć ale niebezpieczeństwo jest duże ku*** mać jakby mi odrazu cesarki nie mogli zrobić a nie tylko straszą i straszą a ja sie niepotrzebnie denerwuje zrobie te wyniki bo w razie czego mam znią kontakt do niedzieli potem to już nic sama nie zdziałam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Papcia ale o co chodzi z tym moczem bo ja nie widzę info a też chcę wiedzieć! A i melduję że mnie boli brzuch i mam rozwolnienie. Piję oranżadę bo mnie coś naszło...
 
Papciu, cholercia dziwna sytuacja. Ja jak byłam w szpitalu to panny z cholestaza leżały na patologii i nie było mowy o wyjściu domu. Były pod ciągła obserwacja. Rób badania na własna rękę bo jak nie ty sie o to zatroszczysz to kto? Taki nasz kraj

Ja juz jestem po pedicure i mam stopki jak skórka niemowlaka, zrobiłam sobie Francuza na palcach żeby położnych niestraszyc. Chciałam żeby mi kosmetyczka diamencikami napisała zszyjcie mnie ladnie, ale za małe mam pazurki. Szkoda ze mi nogi puchna i psuje to efekt :/

Do tego mama szuka mi lekarza , który wystawi receptę na lepsza szczepionke przeciw zoltaczce- dla małej. Naczytalam sie za dużo o tej z rtecia i chce mieć inna dla świętego spokoju.

Wierka dziś od rana ptasie mleczko poszło w ruch i kinder czekolada

Ewi jieopuszczaj nas... :( szkoda ze w szpitalu neta nie ma, SMS- uj często.

Markul witaj ponownie :)
 
Tulip niestety muszę:( sama już mam stracha bo jutro bedzie tydzień po a przenoszona ciąża to też patologia. Lepiej być pod opieką i się nie stresować. Najważniejsze że już tak bliziutko! Mam nadzieję że to będzie najpóźniej we wtorek;) a moze samo się coś wcześniej zacznie;) A pozurki to sama bym chciała mieć takie ładne zrobione ale niestety nie dosięgam bo mi brzuch przeszkadza hehe A co do szczepionki to moja położna mówiła żeby się nie przejmować bo ona już jest zastąpiona czymś innym. Ciekawe ile w tym prawdy?!
 
ewi to moze u ciebie cos sie rusza powoli?
U mnie dzis stuknal tydzien od terminu..... (w sumie bardziej patrze na ten z om bo z B. tez usg pokazywalo pozniejsza date a urodzil sie w dacie z om)
Masaz szyjki chyba zbyt wiele mi nie pomogl
Wlasnie skonczylam myc podlogi,ale maluch uparty i tyle.No ale w niedziele konczy mu sie umowa wynajmu ;-)
 
Ewi, z ta szczepionka to zależy od szpitala, jaki rzut maja. Ja rodze w małym mieście i maja ta tańsza - gorsza. Tydzień przenoszenia to chyba jeszcze ok, szczególnie jak jesteś pod obserwacja. Zobacz jak w uk dziewczyny przenoszone długo czekają.
Ty i rudzik juz za chwilke będziecie tulily maluszkow..a j będę sobie dalej czekała i tyla ;-)

Jeśli chodzi o daty to ja bardziej ufam USG, miałam robione w 7 tyg i pokrywa mi sie z testami owu, wiec przypuszczam ze mogę rodzic w prima aprilis
 
Tulip leżała ze mna jedna z podejrzeniem cholestazy ale okazało sie że to nie cholestaza tylko wysypka i świad od cytrusów bo ona wciągała klilogramami dlatego po2dniach ją wypuścili

Ewi no może w końcu Cie ruszy a z moim moczem to podejrzewam że pomylili próbki i ja mam wpisane tej laski z cholestazą bo ja oddawałąm pojemnik rano i wyniki były dopiero na drugi dzień wieczorem a ona dawała popołudniu i niby po kilku godzinach już były tym bardziej że lekarz który sie tym wszystkim zajmował to gazerek w dodatku ordynator haha a ja ledwo na niego spojrzałąm to odrazu widziałam że wczorajszy był dlatego wole sama sprawdzić te wyniki i byc pewna że nic mi nie jest i mała jest bezpieczna
 
Dzieńdoberek
Mam dziś zabiegany dzień,wiec dopiero teraz tu wskoczyłam.
ewi wygrałaś już zawody w przenoszeniu ciąży z harsh wiec możesz już rodzic;-) tak na serio to szkoda ze nie będzie Cie na forum:-( ale mam nadzieje ze dasz nam znać smsami
tulip ja narazie obróciłam 2 princessy i trochę czekolady i paczkę chipsów:tak:
justysia jak to sama dzisiaj? a my?!!!!!
papcia ty mnie kwietniem nie strasz!!!:-D

Idę się szykować na wizytę u położnej a jak wrócę to zdam relacje.
 
reklama
Do góry