reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Bosa mega pizza była wczoraj a dzisiaj to jeszcze nie wiem co ale coś wymyślę;)

Papcia szyjka skrócona, 3 cm rozwarcia, czop odszedł i brzuch mnie boli. To by było na tyle...
 
reklama
łe ja myślałam Ewi że Ty jeszcze szczelnie zamknieta to mnie teraz pocieszyłaś bo ja myślałam że teraz już migiem pójdzie
 
Wierka, co powiesz na wedlowskie barylki, hmm takie lekko alkoholowe ale co tam :zawstydzona/y:, jak nie to serniczek oblany czekoladka
Poza slodkoscia to chodzą za mną kopytka z sosikiem pieczarkowym, hehe jeszcze 2 tygodnie obzerania mam zaplanowane

Bosa, a wizytę jakaś masz zaplanowana? Żeby zobaczyć co Stelli dolega? Szkoda kurczaczka,marny sie męczył

Rudzia, ewi,papcia Harsh wierka,Lokatka, vetka głowy do góry, my tu prawie w elicie jesteśmy hihi- taka mniejszość z nas
 
drigie przyszle i obecne mamusie chorujace na potrzebe slodkosci...moj maz upiekl wczoraj ciasto czekoladowe z masa ze smietanki kremowki cos mu wyszlo jak taka pyszysta pianka w srodku ...pycha:)
 
tulip, mamy wizytę u lekarza w piątek. Zobaczymy co nam nowego, mądrego powie nam. Bo czuję się wykończona nerwowo :-(

Ewi, dla zaostrzenia Twojego apetytu i pokazania Ci zalet bycia jeszcze w dwupaku: ja na śniadanie zjadłam kaszę mannę na wodzie z mlekiem ryżowym, a na obiad jem pulpeta z samą solą podanego z ryżem i marchewką gotowaną, bleee.
 
Papcia Ty mnei udusisz w końcu za te podkłady :/ już se pewnie sama kupiłaś, co?

Buziak odważna jesteś z czekoladowym ciastem, kakao to silny alergen.. ja spóbuję z czekoladą po skończeniu przez Jaśka miesiąca..

No i tyle pisania, bo mój głodomór się domaga znów cycka...........
 
Bosa, biedna Stellka :( mam nadzieje,ze lekarz cos zaradzi

Mamusie w 2paku, cieszcie sie ostatnimi dniami obzarstwa, bo potem zostanie zwisajacy brzuch, dieta i ssak wiszacy na cycu pol dnia ;p

papcia, a ja mam taka ochote na seks, ze rozbieram wzrokiem M i nic nie moge wiecej, wyc mi sie chce

od rana odstawilam mlodego od butli i budzi sie na karmienie co godzine, a moje cycki sa jak flaki... ale moze to cos da

a to karmi moge pic i normalnie karmic? nie ma za duzo %?

przepraszam, ze pisze bez pl znakow, ale z malym na rekacch prawie caly czas :) postanowilam nie zamykac sie w jego pokoju jak w wiezieniu i wszystko robie z nim. Probowalam uzyc tego nosidelka banana, ale nie podoba mi sie ulozenie dziecka , glowka jest przycisnieta do klatki, wiec ta opcja odpada.A lezaczek to jednak nie cialo mamy ;)
 
tulipku ...
Rudzia, ewi,papcia Harsh wierka,Lokatka, vetka głowy do góry, my tu prawie w elicie jesteśmy hihi- taka mniejszość z nas
... naprawdę tylko tyle Nas 2w1 zostało ? Malusio :szok:
A ja ucięłam sobie krótką drzemkę i teraz myślę co wszamać.
 
Hej

Podczytuje - ale tak jak i te które mają na koniec termin :-) Czekam na jakieś objawy :-) I tylko patrzę kto z Was już się rozpakował :-D

Pozdrawiam i życzę wszystkim karmiącym cierpliwości :-) A tym w ciąży co byśmy dotrwały i nie marudziły :-D
 
reklama
Bosa dietę masz jak w wiezieniu,oby Stelli się poprawiło.

Byłam na zakupach ale zaraz wróciłam do domu,bo schyliłam się w sklepie i poczułam jakbym zaczęła krwawic i od razu się nakręciłam ze ''już się zaczęło''.Wiec szybko do domu a tam fałszywy alarm,bo to był zwykły śluz:zawstydzona/y:
Ale od wczoraj mam lekkie bóle u dołu brzucha jak na @ Mały dużo się rusza wiec pozostaje czekać...
Właśnie ugotowałam grochówkę i już bym ja czymś słodkim zagryzła.Tulip serniczek brzmi całkiem pycha albo to buziaczkowe ciasto.Mmmmmm do porodu to się w 100kg zamknę:-D
 
Do góry