reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

tulipku ... skurcze sie znów pojawiły takie przeszywające, jakby masa szpilek mnie atakowała ... i teraz doszedł ból okolicy krzyżowej kręgosłupa ... chodze jak robocop ... ale marudzę ... może to wszystko mi sie wydaje (?)
 
reklama
tulip o biednym, nierozpakowanym madziku zapomnieć - ty niedobra:no:;-)

lokata mam nadzieję, że Ci się nie wydaje, życzę rozkręcenia akcji:tak:

bosa a może upiec sobie mięsko w folii? pierś z kurczaka na przykład z dodatkiem marchwii, pietruchy, ziemniaka....mi jeszcze buraki smakowały

Sprawdziłam sobie wyniki przez neta i mam super morfologię jak na koniec ciąży:-)
 
tulip o biednym, nierozpakowanym madziku zapomnieć - ty niedobra:no:;-)

lokata mam nadzieję, że Ci się nie wydaje, życzę rozkręcenia akcji:tak:

bosa a może upiec sobie mięsko w folii? pierś z kurczaka na przykład z dodatkiem marchwii, pietruchy, ziemniaka....mi jeszcze buraki smakowały

Sprawdziłam sobie wyniki przez neta i mam super morfologię jak na koniec ciąży:-)

o rany!!!! Moja ciazowa skleroza, jakże mogłam!, nadstawiam pupe do bicia, przecież Madzik ma ze mną rodzic!
Jak zdroweczko kochana?

Edit hhe smiechowo z tymi wynikami bo mi tez o dziwo sie polepszyly,hmm
 
Bosa, ja wprowadziłam dietę eliminacyjną. Chcę wiedzieć na 100% co szkodzi małemu. No i wygląda na to, że dziś odrobinka czekolady mu zaszkodziła. Zrobił się bardzo marudny i od 15 nie śpi :( na szczęście nie jest to na taką skalę, co pierwsza kolka. Niestety nie mam pojęcia co ją spowodowało.
 
To jedzenie to chyba jedyny plusik przeterminowanego dwupaku. Zjadłam sobie dzisiaj pierogi ruskie ze śmietaną i zupę pomidorową a do tego czekoladę toffi;)
 
hello

wczoraj zabierałam sie po kilka razy zeby napisac no ale niestety nie udało sie teraz moze cos skrobne bo powiem wam ze strasznie mi brakuje bb i kolejnej pary rąk:tak::tak: nie mam czasu na nic dosłownie!!!!!!!!!!!!!!1 a wy widze twardo piszecie wiec chyba jak jakos tak mało zorganizowana jestem..................


dziewczynyn u mnie pokarm wisi na wlosku dosłownie choc jem i małemu nic nie jest wszystko to niestety czuje ze mi sie konczy coraz zesciej dostaje butle bo po cycu jeszcze jesc chce na chwile obecna wcina 110-120ml a ja z dwóch cycków najwiecej 70 ml sciagnełam:-( zamówiłam herbatke na laktacje zobaczymy czy cos mi pomoze............

Bosa- zal mitwojej malutkiej no i was bo wszyscy sie meczycie znam en ból bo z wiki do 4 miesiaca walczyłam kolkami mam nadzieje ze tym razem mnie to ominie.............trzymam kciuki za was zeby szybko kolki poszły w zapomnienie...........

Ruda- no to trzymam kciuki by do niedzieli sie rozkeciło i nie trzeba bylo wywolywac:tak::tak:

Hars- tobie nie wiem co napisac termin wywołania masz juz ustalony jak by co???????????? pewnie pisalas ale ja nie jestem w stanie was nadrobic

tulip- co myslisz ze bedziesz ostatnia ehheeh moze i nie bo zobacz u niejednej np futrzaka nic sie nie zapowiadało na poród a tu proszę synus juz po drugiej stronie brzuszka;-))


przepraszam ze nie odpisze kazdemu ale czas goni roboty pełno a siły brak lece jeszcze na inne watki moze zdąże:-p:-p:-p buziam was wszystkie
 
Witam,
Któraś chciała przepis na muffinki: Muffinki i babeczki
Z moich wyliczeń (mogłam coś namieszać)zostało nas nierozpakowanych lub nie dały znaku o tym, że urodziły jest około 27 dziewczyn.
Puszcze wam moją listę (zroboną na podstwie wpisu), którą staram się na bieżąco odhaczać, jak znajdziecie jakieś błędy to daj cie znać.

kasiulka85 - Kasia, Warszawa, lat 25, imiona: Helenka, Iga, Julia, TP:8 marca 25 luty -DZIEWCZYNKA ZUZIA

Milutek23 - Milena, Żywiec, lat 23, TP:1.03(z USG:22-27.02)DZIEWCZYNKA+DZIEWCZYNKA AMELKA i OLIWIA

Magnoliaa
- Gosia, 25 lat, Warszawa, TP:1 marzec DZIEWCZYNKA

Cornellka
- Ewelina, 22 lata, Lublin, TP:1marzec DZIEWCZYNKA ZUZANNA

aga_cina - Aga, Glasgow, TP:2 marca CHŁOPIEC

Malinaa
- Agnieszka, 28 lat, Starogard Gd., TP:2 marca CHŁOPIEC

Pabella - Marta, 26 lat, Wrocław, TP:2 marca DZIEWCZYNKA Gabrysia

Magdzior1985 - Magda, 25 lat, Jaworzno, TP:3 marca CHŁOPIEC

Malwinka89
- Malwina, Łódzź, 21 lat, TP: 4 marca CHŁOPIEC Szymuś

anoli84 - Ilona, 26 lat, Bedford(UK), Gorzów Wlkp, Hania 2lata, TP:6 marca DZIEWCZYNKA Zuzia

MarzenaM1982 czyli Marzena z Wadowic, lat 28, dzieci brak, TP:6 marca DZIEWCZYNKA ANIA

DorisB - Dorota, 29 lat, Kraków, TP:6 marca CHŁOPIEC

katjusza77 - Kasia, Kraków, 33 lata, TP:6 marca DZIEWCZYNKA NATALIA

Harsharani - Marta, 23 lata, Wolverhampton (UK), Olaf 3 lata, TP:6 marca, Gabriel/Rubens/William, Ella/Tegan NIESPODZIANKA

Woj -Nat - Monika, 28 lat, Warszawa, TP:7- 12 marca

Asco
- Ewa, Warszawa/Toronto, TP:7 marca CHŁOPIEC

Bosonóżka - Agnieszka, 28 lat, Warszawa, TP:7 marca DZIEWCZYNKA STELLA

Milenka_1986
- Milena, Elbląg, 24 lata, imiona: Patryk/Julia, TP:7 marca

Ola.80 - Aleksandra, 30 lat, Gdynia, TP:7 marca DZIEWCZYNKA

Koncia - Konstancja, Poznań, lat 24, termin:7 marca CHŁOPIEC MAKSYMILIAN

Mamii
- Magdalena, Bielsko-Biała, 25 lat, TP:8 marca CHŁOPIEC MACIUŚ

Pinka25 - Paulina, 28 lat, Swansea(UK), Wiktoria 3 lata, TP:8 marca, imiona: Ignaś, Franek CHŁOPIEC

Ana4
- Ania, 27 lat, Rzeszów, córka Oliwia 5 lat, TP:8 marca CHŁOPIEC Marcel, Fabian

doveinred - Malgorzata, 27 lat Edinburgh (Pomorze), Barnim, TP:8 marca-CHŁOPIEC Mestwin

Dmuchawiec - Ania, 27 lat, Grajewo, Zosia 1 rok, TP:8 marca, imiona: Jaś/Marysia

Nina25 - Nina, 25 lat, Skarżysko-Kamienna, TP:9 marca DZIEWCZYNKA AMELIA

aneta9981
- Aneta, 31 lat, Sanok, Natalka 4 lata, imiona: Amelka, TP:9 marca DZIEWCZYNKA

Martita24 - Marta, Andrychów, lat 24, Konrad 2,5 roczku, TP:10 marca

pestusia - Ewelina, Toruń(wkrótce Wrocław), 27 lat, TP: 10 marca CHŁOPIEC Szymon

rozczochrana.mama - Magda, Walia, lat 24; Aniołek 19-11-2010 (*)

86ruda
- Paulina, 23 lata, Dublin, Bartosz 2 lata, TP:10 marca CHŁOPIEC

cliford
- Aleksandra, 20 lat, Dębno, TP:10 marca CHŁOPIEC WIKTOR

Patik80 - Patrycja, łódzkie, lat 30, Hanna 16 m-cy, TP:11 marca -DZIEWCZYNKA

Ewi82 - Ewelina, Świdnik, lat 28, TP:11 marca DZIEWCZYNKA HANIA

Agnes2606 - Agnieszka, 27 lat, Alfreton(UK), Karolina 4 lata, TP:11 marca CHŁOPIEC

Ewe1985 - Ewelina z Krakowa, lat 25, dzieci brak, TP: 11 marca DZIEWCZYNKA EMILIA

Masala - Kamila, Edinburgh, 25 lat, TP 12.marca, DZIEWCZYNKA AMELKA

Linea_negra - Aleksandra, 27 lat, Warszawa, TP:12 marca

buziaczek1 - Ania, Chesham(UK), TP:12 marca CHŁOPIEC SZYMON

megpl - Małgosia, Warszawa, 25 lat, imiona: Janina/Jakub, TP:12 marca DZIEWCZYNKA Barbara Janina

Wredniak - Gosia, lat 24, Połaniec, TP:12 marca DZIEWCZYNKA GABRYSIA


kiniorek91 - Kinga, lat 20, Czechowice-Dziedzice, TP:14 marca CHŁOPIEC Kasper

Fifronka - Joanna, 29 lat, Szczecin, TP:15 marca DZIEWCZYNKA ELA

Futrzakowa - Gosia, 28lat, Trójmiasto, TP:16 marca CHŁOPIEC

Mistres - Alicja, 24 lata, Wiktor
[*],TP:16 marca, imiona: Anna Maria/Adam, Adrian, Michał

Pastela - Ania, 29 lat, lubuskie, Wiktor 3 lata, TP:16 marca DZIEWCZYNKA

Kasienka77 - Kasia, 33 lata, Radom, Ola 10 lat, TP:17 marca DZIEWCZYNKA

Maya38 - Ania, Niemcy, 38 lat, TP:17 marca CHŁOPIEC

Ona1986
- Monika, 24 lata, Opole, termin:18 marca, TP: Alan/ Nikola, Amanda, Julia

Marta1981 - Marta, 29 lat, Chełm, Olgierd, Julian, TP:19-22 marca CHŁOPIEC PAWEŁ

Scarletka - Aneta, 23 lata, Kraków, Piotr 3 lata, TP:20 marca CHŁOPIEC BARTUŚ
lokata - Agnieszka, 23 lata, Ruda Śląska, imiona: Julia, Maja, TP:21 marca DZIEWCZYNKA

Kasia K-Z - Katarzyna, Ostróda, 25 lat, TP:21 marca (usg 17 marca) DZIEWCZYNKA Zosia

paulina2207 - Paulina, Chełmno, 21 lat, Filip 3 lata, TP:22 marca, imiona: Magdalena/ Maksymilian - NIESPODZIANKA

Papciarkowa - Karolina z Gniezna, lat 23 ,TP:23 marca DZIEWCZYNKA Zosia lub Natasza

Justysia1a - Justyna, Hrubieszów, 18 lat, imiona: Wiktoria, Sandra TP:23 marca DZIEWCZYNKA

juliaidaro - Julia, Hel, lat 27, TP:23 marca CHŁOPIEC Dominik

Myyszaaa - Ula, ZG, 29 lat, Miki 2 lata: TP:26 marca NIESPODZIANKA

Trzebiska - Katarzyna, 35 lat, Mysłakowo k. Łowicza, TP:27 marca

Latife
- Lilia, 25 lat, Puławy, TP:28 marca, imiona: Joachim/Anielka

Cesis - Jola, podkarpackie, lat 22, TP:28 marca NIESPODZIANKA

Madzikm - Magdalena, 28 lat, Małopolska, Zosia, imiona: Helenka/Franek, TP:29 marca DZIEWCZYNKA

Tulip - Dorota, Warszawa, lat 30, imiona: Laura/Boris, TP:30 marca DZIEWCZYNKA

Vetka - Agnieszka, Wrocław, Mikołaj lat 8, TP:31 marca DZIEWCZYNKA KORNELIA

Wierka - Wiesia, 26 lat, Londyn, Samuel 5 lat, TP:31 marca CHŁOPIEC
 
reklama
Kasia K-Z część z tych dziewczyn nie używa forum a dziewczyny pewnie policzyły tylko te aktywne marcóweczki.
 
Do góry