reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witajcie KOchane:-( A ja czekam nadal na moją kruszynkę a jej się nie śpieszy... jeszcze ma miejsce na to żeby niźle skopać mnie swoimi małymi kochanymi nóżkami;-) Ale naprawdę już chwilami łapię doła że jej nie mam obok.
Zazdroszę Wam Kochane że macie już swoje maleństwa przy sobie... Chyba ja już zostałam jedną z nielicznych które muszą czekać.
 
reklama
Witam z rana, póki mała jeszcze śpi.
Niestety już za chwilkę pora na karmienie, więc nie mam dużo czasu.
Koncia, ponoc piwo karmi jest dobre na laktację. Moja koleżanka miała po nim aż nadmiar mleka.
 
Fifi nie rozpijaj nam tu Konci takimi wysokoprocentowymi napojami;)

Justynka ja też czekam i to 5 dni po terminie więc cierpliwości, masz jeszcze duuużo czasu hehe

Koncia trzymam kciuki żeby się rozkreciło. Może poprostu Twój mały za dużo je;)

Tulip ja mam w miarę wygodne łóżko tylko brzuch mam tak wielki ze z trudnością się przekręcam i ciąży mi i ciagnie skórę aż mnie piecze...
 
Witam i ja :)
Pozdrawiam rozpakowane i te jeszcze nie tez;)
Moja Małgorzatka juz po karmieniu a ja po sniadanku,teraz grzecznie spi w foteliku a obok piesiol czuwa;)
Pierwsza noc mineła całkiem spokojnie,dwie pobodki na karmienie i przewiniecie,pospalismy spokojnie 4 godz bez przerwy;)
Koncia ja chetnie oddam troche mleka;)babki w szpitalu sie smiały ze puchne w oczach,w 15 min sciagnełam 150ml;) niestety mała nie bardzo ciagnie cyca wiec dostaje głownie sciagniete z piersi w butli a czasem dostawiam ja do cyca,w zwiazku z jej problemami musze szczegolna uwage zwracac by nie jadła za mało a z piersi nie widac ile schodzi.
 
Dzieki Tulip za pamiec ;)
Jade na ktg na 10 to moze czegos sie dowiem.

Olo dostal bardzo silnej biegunki na dodatek i nie wiem czy mnie w ogole wpuszcza do szpitala. Tak czy inaczej- do zobaczenia pozniej ;)
 
Olunia wróciła:) zmień suwaczek bo Małgosia przecież już jest;)

Jestem,jestem;)juz wczoraj wieczorkiem byłam;) musze M poprosic o zmiane suwaczka i awatarka;) A Ty bidulko jeszcze sie kulasz?oby juz nie długo;)
Harsz nie bij;) i na Ciebie przyjdzie czas;)ale faktycznie długo Cie trzyma;)
ps
gdzie znajde fajne suwaczki?
 
Ola kulam się hehe, pobijamy rekordy z Hars;) takie małe zawody sobie urządziłyśmy która dłużej wytrzyma hehe, narazie Hars wygrywa ale jeszcze wszystko przedemną;)

Co do suwaczka to wpisz w google i wyskączą Ci różne stronki i coś na pewno wybierzesz;)
 
Ewi i Harsz, to moze tak na trzy cztery- to będziecie mogły remisem zakończyć zawody;-)
Ja własnie posmazylam nalesniczkow, zaraz biorę sie za prasowanko, a potem moze jakiś shopping, nudzi mi sie.
Koncia tez słyszałam ze karmi pomaga, nawet w szpitalach piją
 
reklama
Hej:)
Właśnie pije kawkę i się zastanawiam co by tu słodkiego wszamać.Tulip jakieś propozycje na dzisiaj?:-) Co do terminu to jeszcze 2 tyg. czekamy,co??
Anoli dzisiaj 3mamy&&&& za Ciebie:tak:
Ewe,Ola witamy w domu
Ewi buziaczek chyba tobie pałkę marudy przekazała;-) Jak się dziś czujesz?
Justysia tyle m-cy wytrzymałaś to dasz rade te kilka dni jeszcze

karmiace mamy wytrwałości w walce z laktacja!!!

Jade za chwile na ostatnie zakupy
Calusy dla dzidziusiów tych w brzuszkach i tych przy cycusiu
 
Do góry