reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Koncia nic sie nie martw ja wczoraj cały dzień chodziłam zdołowana i nachimerzona i nic dopiero jak sie troche za niego zabrałam przy kapieli to dał sie namówić tak to nic a nic
a co do karmi to też słyszałam że bardzo pomaga a w sumie ono % ma tyle co nic zjedz coś przed wypiciem i bedzie ok

Malina nie kupiłam ale też Cie nie zabije bo w szpitalu daja ewentualnie do domu potrzebuje

wiecie na co mam ochote na muffinki takie zwykłe bez niczego a nie mam przepisa:-(
 
reklama
wierka ...
Ale od wczoraj mam lekkie bóle u dołu brzucha jak na @
też mam od kilku dni takie bóle ... ale dziś dzieje sie coś więcej ... krwawe kawałki "frupa" i od jakichś 2h nieregularne skurcze ... zobaczymy co będzie dalej. Ide sie ogarnąć w razie czego.
 
wierka ...
też mam od kilku dni takie bóle ... ale dziś dzieje sie coś więcej ... krwawe kawałki "frupa" i od jakichś 2h nieregularne skurcze ... zobaczymy co będzie dalej. Ide sie ogarnąć w razie czego.

Lokata, to czas golarke puscic w ruch :)
Nie Wien dokladnie ile nas zostalo 2w1 ale z tech co jeszcze pisza to tyle..

Buziaki dawaj znać jak mały kudlaczek po twoim ciescie czekoladowym

Bosa trzymam kciuki za piątek, taka nasza bezradność jest okropna przecież chcemy jak najlepiej dla naszych pociech
 
Tulip ja naliczyłam jakieś 10 nierozpakowanych jeszcze,normalnie marcjanska mniejszość;-)
Harsh jak po ktg??
Lokata trzymaj się
 
No lokata, może faktycznie nam się tu dzisiaj rozpakujesz :-) Bądź jeszcze aniołem i zaraź Ewi i Harsh, bo one już biedne się naprawdę męczą.

A my po spacerku, miało być ciepło, było zimno. A ja zjadłam już nawet obiad. Zaszalałam, bo zamiast nieśmiertelnej marchewki zjadłam ugotowane liście szpinaku. Bez niczego, tylko z odrobiną soli. Jestem w takiej desperacji, że wydawały mi się pyszne :szok:.

Koncia, Fifronka, Malina i inne rozpakowane mamusie A CO WY JECIE?
 
Bosa ... noo Ewi i Harsh męczą się strasznie i mogłyby sie już rozpakować ... ale znając życie i tak będą przede mną.
Szpinak? Uuu nieapetycznie :/
 
lokata, ja szpinak normalnie uwielbiam. Ale w formie np. sosu ze śmietaną i dużą ilością czosnku do makaronu, albo ogólnie jakoś fajnie doprawiony. A tu lipa :-(
 
Bosa ... u mnie szpinak przejdzie tylko z makaronem i pieczarkami ... ale w maleńkich ilościach ... ehh, jeszcze troche i też bede musiała przestrzegać diety by nie zaszkodzić Małej ... i skończą sie potrawy które uwielbiam. Musze poszukać na necie jakichś przepisów które będą zjadliwe.
I znów skurcze, po kąpieli przeszły a teraz przy lapku znów ... ehh
 
reklama
To moze pomyslimy nad jakimś prezencikiem dla ostatniej marcowki? :zawstydzona/y:
Czuje ze mam szanse wygrać hihi,
Lokata to za męża sie bierz jak wróci, moze skurcze sie znowu pojawia

Bosa mnie własnie dziwi ze ty aż na takiej diecie :( j póki co planuje mieć eliminacyjna- jak bodajże futerko na naszej szkole rodzenia pisało
Moja koleżanka 6 mcy jadła kurczaka na parze z ryżem, i potem dziecko nawet na mleko modyfikowane Hipoalergoczne było uczulone i miało AZS , wiec chyba dieta niepomaga w 100%
 
Do góry