reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ewi, serio! Wizyta trwala 30 minut, a w tym czasie Olo bawil sie 25 minut. razem z dentystka i jej pomocnica :)Najpierw wozily go w tym fotelu (w gore i dol, do przodu do tylu), pozniej bawil sie ssakiem (?)- daly mu kubek wody i zasysal ja sobie :) Po czym zaczal to przykladac wszedzie gdzie sie da. Troche 'wizyty' (nic bolesnego- jedynie pucowanie zabkow i na to fluor- przy czym sam zbieral nadmiar fluoru takim waleczkiem bawelnianym jezdzac sobie po jezyku)... No mowie Ci- bomba.
 
reklama
Wooow, to miał mały szczęście :) super podejście dentystek!

Kurcze, ciekawe w jakim stanie bedą moje żeby po tych slodkosciach.

Papcia, z takim zaopatrzeniem lodówki to cieżko kimnac :) jeszcze ktos ukradnie/ wyjje. ja ostatnio strasznie ziewam ale super senna nie jestem, moze dotlenienia potrzebuje

Ewi jedz i pizze i slodkie.. Co tam zaszalejmy na koniec hihi! A moze na czekolade goraca idź! Bosa po wedlu ruszylo;-)
 
U mnie nic sie niedzieje i nadal w dwupaku, wiec jutro na 8.00 ide do szpitala. Prawdopodobnie bedzie cc wiec trzymajcie kciuki:)
 
witajcie kochane dziekuje za gratki :tak: jestesmy od wczoraj w domu mala je z cyca i jest calkiem grzeczna stesknilam sie za Wami no i suwaczek musze zmienic :-D
 
Ewe Ty to miałaś na mnie czekać!!! A tu wszystkie z naszej kolejki urodziły bo i Ola i Patik i Buziak i Ty tylko ja dalej czekam!

Hars to Ola miał atrakcje;) ja osobiście nie lubię dentysty bo mi się kojarzy z bólem! I nawet jak muszę to odwlekam ile się da;)

Papcia no niestety zero przyjemności hehe

Za to obiadłam się wielką pizzą i mąż mnie pocieszył że jest plus bycia w ciąży bo mogę jeść co chcę. Dobre i takie pocieszenie!

I oddałam moje okulary do wymiany szkieł na mocniejsze i muszę teraz z głową w monitorze siedzieć ehhh...
 
reklama
Do góry