reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hej kobietki
Własnie wróciłam ze spacerku, zjadłam mega pysznego gofra z bita smietanka i ananasem- trzeba korzystać z tego ze jeszcze w ciąży jestem! Wcale mi sie niespieszy do porodu.
Harsz i ewi przyjdzie i na was czas, wiem ze cieżko.- ale max . tydzień was czeka nie?

Bosa no własnie temperatura ma spadać juz od jutra :( ja nieeeechce, oby sie prognoza nirsprawdzila.
Super ze u Stelki i Maksia konci odbyło sie bez kolek tej nocy
Katicz- ja mam przytkany nos w ciąży, a to dlatego ze naczynia są przekrwione- no i tez puchne. Nie martw sie minie nam po porodzie
 
reklama
Wrocilam z USG :) I to bylo super przezycie (majac na uwadze, ze tylko dni do urodzenia ;) )
Dlon sliczna, glowka ponad 35 cm..Lozysko i pepowina (przeplyw krwii?) ok :)
No nic, tylko rodzic.

A po usg poszlam sobie do McDonalds na zestaw Big Mac. W zyciu mi tak nie smakowal (generalnie nie lubie MD) :)
I jest cudownie na dworze! Niech tak bedzie i przez tydzien to pewnie z maluchem juz bede smigac w weekend do ulicach! :)

P.S
I nadal nie wiem czy to chlopiec czy dziewczynka....
Ja stawiam na chlopca :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Harsz-fajnie że wszystko ok., czyli teraz tylko spokojnie czekać:) Ja jestem bardzo zadowolona, bo praktycznie dotrwalam do terminu i wyglada, że mała nie będzie taka całkiem maluteńka, jakby mogłobyć gdyby urodziła się wcześniej. Teraz czekam spokojnie na pt - znów kontrola i ustalany termin cc:) A w środe umówiłam się jeszcze do kosmetyczki na pediciure i depilację tego i owego:)
 
Harsz super wieści, no i te emocje z niespodzianka!(płeć) zawsze myślałam, ze będę czekać do porodu,ale niewytrzymalam. Moze z 2 gim dzieckiem uda mi sie 'powstrzymac' ciekawość.

Vetka- faktycznie niunia nie będzie taka malutenka

Hihi widzę nasze futerko czekało żeby przekazać info od scarletki..i potem zwolniona z obowiązku zaczęła rodzic aaaaa ;-)
 
no coraz mniej Was brzuchatki zostało, trzymam za Was kciuki!! :-) u nas leniwy wieczór, Natka po spacerze, kupie, kąpieli i cycu pięknie śpi i pachnie :-p mama zresztą też ;-) chyba utnę małego komara zanim mój Mały Głodek znowu się obudzi :-)
 
Katjuszka odsypiaj kiedy sie da. Ja tez lecę w kime, bo mi nudno... Pusto tu, w telewizji nic nie ma, lecę pod prysznic tez będę pachnaca
 
A ja pachnąca, bo musiałam się wykąpać po obkupkaniu totalnym przez Stellkę. Wygląda na to, że gwiazda chyba na serio ma albo nietolerancję laktozy, albo jakąś inną alergię, bo kupki ma pieniste, strzelające i śluzowate - biedulek mój malutki.
Straszny atak kolki poza tym miała, na szczęście już jest lepiej i śpi teraz wyjcuś.

Marta nudzi się w szpitalu i narzeka na jedzenie, Futrzak na pewno się w szpitalu nie nudzi, a przeterminowanym zostaje tylko czekać na szpitalne rozrywki ;-)
 
Marta znowu Mc donald?!!! wy z m nie macie nademną litości

Mamuśki ja wam powiem że przerażona jestem tymi kupami kolkami zastojami aaaaaaaa jeszcze troche i mnie to czeka a ja jestem coraz bardziej przerażona

Kurde po tym szpitalu nawet na kompie siedzziec nie moge moje łopatki i biodra nie mają litości siedze tylko jak kołek z plecami prostymi bo inaczej sie nie da i coś czuje że kolejna masakryczna nocka przedemną

Ciekawe jak tam nasz dzielny futrzak
 
hej

ja nadal 2w1
i cos sie nie zapowiada...
bylam dzis u poloznej, mlody nisko ,ale glowka 'ruchoma' wiec pewnie tak szybko nie pojdzie
W srode mam isc do szpitala na usg- zeby spr. ilosc wod i lozysko i wtede bede umawiac sie na wywolywanie....
eehhh a kazdy mi zawsze mowil,ze drugie to wczesniej sie rodzi - chyba jestem wyjatkiem potwierdzajacym regule ;-)
Wlasnie wciagnelam pol swiezego ananasa ,az mi jezyk zdretwial, wypilam herbatke z lisci,ale juz nie wierze ze cos pomoze :-D
Malo tego choroba mnie bierze, gardlo zawalone,temperatura.

Dobra, koniec narzekania bo ostatnio tylko wpadam i narzekam ;-)
 
reklama
hej dziewczyny:-)dopiero mam chwilke zeby oprocz szybkiego lookniecia na rozpakowane mamusie moc cos napisac :-)...chcialam wczesniej ale za kazdym podejsciem maly chcial jesc..teraz tez 2x probuje moze teraz sie uda skonczyc posta...:) nie nadrobie was chyba ale przynajmniej wpadlam na chwilke! ja to chyba wam porodu nie opisze bo strasznie sie meczylam i po co was stresowac ...jedno powiem ze mi wanna g...no dala i zamiast niwelowac bol to bolalo mnie jeszcze bardziej:-( no ale skonczylam porod z jedna noga na scianie :-):tak:a druga na lozku i jakos maly wylazl po 41 min partych... ma plusowa gr krwi wiec wlasnie byla polozna ze szpitala u mnie i mi przywiozla zastrzyk z anty-d... gratulacje dla wszystkich ropakowanych mamus i powodzonka dla tych ktore maja to wszystko przed soba...;-)trzymam za was kciuki kochaniutkie:happy:to jest chyba najszczesliwsza chwila na swiecie jak po tym wszystkim dadza ci to malenstwo na brzuszek i mozesz je przytulic ...bezcenne i tylko my wiemy co to znaczy rodzic... teraz jestem z siebie dumna ze zrobilam to bez zadnego znieczulenia bo wtedy docenia sie to dzieciatko chyba najmocniej na swiecie
 
Do góry