reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam Mamusie i Brzuchusie
Ja nadal w dwupaku i powoli mam dość, podziwiam dziewczyny,,przeterminowane"(choć według USG ja tez po terminie). Wczoraj zaszalałam wybtałam się do Centrum Handlowego, kupiłam sobie wiosenne lakiery do paznokci , nowe lżejsze perfumy.

Wszystko byłoby ok , ale to pytanie -Kiedy urodzisz?? Tak mnie juz drażni ,ze odpowiadam-Urodzilam tylko mi brzuch został ;-)(zobaczyć mine pytającego bezcenne)
 
reklama
dzien dobry ;)

Pieknie u nas dzisiaj- az sie chce wstac!

Pastelka, super, ze jestes w domu, u nas mama tez zawsze niezastapiona w czasie chorob itd :) Malenka twoja coreczka :) Mialam nadzieje, ze zmobilizuje mojego malucha, a tu lipa..:) W kazdym razie ciesze sie, ze jestes juz z nami :)
 
hej:)

jaka piekna dzis pogoda w koncu jest cieplutko chyba wiosna zbliza sie malymi krokami:)od soboty chodzimy na spacerki dzis tez sie wybieramy juz na 40min z kazdym dniem wydluzam o 10min;)mala jest w 7niebie odrazu zasypia jak tylko wyladuje w wozku:)
 
Witamy porannie - idziemy się dziś zważyć - trzymajcie kciuki, żeby Natka dobiła do wagi urodzeniowej, zostało nam jeszcze (od ostatniego ważenia w środę) 85 gram :-) przy okazji zapowiada się pyszny pierwszy spacer :-) buziaki!!
 
dzień dobry ale lipa nikogo nie ma musiałąm zjeść śniadanie sama :( nikt tu już nie pamieta o śniadankach z papcią:-(

u mnie prawie15stopni chodz słoneczko gdzieś za chmurkami pralka pierze część pościeli bo posatnowiłam absolutnie wszystkie poprać ciekawe czy mi poschnie
 
reklama
Do góry