reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
magnolia - trzymam kciuki za ciebie i na pewno będzie dobrze:-D a co do suwaczków...chyba wystarczy na suwaczek którejś z nas i będziesz miała przekierowanie na dana stronę z suwaczkami :-) a jak nie to na większości suwaczków sa napisane adresy stron :-) albo wpisz w googlach i ci wyszuka:-D
 
czesc laseczki

witam nowe mamusie!!!!!! trzymam kciuki za fasoleczki;-))

ja pozbylam sie bóli brzucha ale za to otrzymałam w zamian mdłosci dzis na widok swiezego kurczaka miałam starcie z muszla klozetową myslałam ze mi żołądek rozerwie okropne uczucie..............
duszno dzis jak ni wiem a ja na 15 do pracy nie mam pojecia jak ja to wytrzymam...........;-/

Agnes moja tez narazie nie cieszy sie z rodzentwa za bardzo zazdrosna jest,ale mam nadzieje ze za jakis czas sie to sie zmieni........

pozdrawiam was serdecznie i uciekam obiad dokonczyc..............
 
Czesc dziewczyny:-)
upal niesamowity, nic sie nie chce, a musze z pieskiem na spacerki wychodzic:wściekła/y:
zrobilam termin do gina, musze czekac do czwartku do 16.40, wierze ze wszystko jest wporzadku, szkoda tylko ze lekarz do ktorej chcialam isc ma urlop, trudno , pierwsza wizyta u innej gin a nastepne u polki.
Dziekuje wszystkim za gratulacje, boje sie o swoja fasolke bo bardzo z mezem jej pragniemy, to nasze pierwsze dzieciatko.
mim- wierze ze wszystko bedzie u was wporzadku i malenstwo przyjdzie na swiat juz w marcu
Morrgian- gratuluje dwoch kreseczek :-)
Ssabrinaa- daj znac jak bylo u lekarza
milego dnia dziewczyny
 
moj mlody ma wlasnie drzemke
a ja mam lenia...dzis na obiad beda pierogi... tylko musze jechac do sklepu zeby je kupic :-D:-Da co, takie tez czasem mozna ;-)

ja narazie Bartusiowi nie tlumacze ze bedzie mial rodzenstwo,jest jeszcze maly, dla niego to te 8 nastepnych mc to kupa czasu,wiec pewnie jak juz bede miala widoczny brzuszek to zaczniemy mu mowic o dzidziusiu.

magnolia to oszczedzaj sie, nie nos ciezkich rzeczy.Nie przemeczaj sie. Jak np.sprzatasz to rob sobie czesto przerwy i polez w tym czasie.
I inne przyszle mamusie z plamieniami niech tez o siebie bardzo dbaja :tak:

Jeszcze tylko niecale 8 mc przed nami :-D
 
Witam nowe marcóweczki
magnoliaa zostań z nami !
suwaczki są dostępne na forum

nim trzymam mocno kciuki!

rano zrobiłam zakupy i na razie nie ruzam się z domu,bo skwar nie do wytrzymania!
 
a ja właśnie pożarłam michę spaghetti :zawstydzona/y: upał taki powinno się nie chcieć jeść, a mnie ciągle ssie
na zewnątrz na razie też się nie wybieramy, pod wieczór skoczymy pewnie na mały spacer
leneczka wszystko będzie dobrze, grunt to pozytywne nastawianie!
pinka ach te starcia z muszlą klozetową:-( mam nadzieję, że to tak jednorazowo od gorąca, a nie na stałe.
u mnie jak na razie, to czasem zgaga
 
Magnoliaa - oszczedzaj sie!

Umowilam sie dzis do gp, wlasciwie to nie do gp tylko do poloznej na czwartek, choc pewnie i tak mnie przeniosa pod opieke gp ze wzgledu na nadcisnienie. W pierwszej ciazy mialam przez to zatrucie ciazowe i cesarke na 3 dni przed terminem, a teraz juz widze akcje pt puchniecie nog :( A to dopiero 4 tc...
 
Magnoliaa - oszczedzaj sie!

Umowilam sie dzis do gp, wlasciwie to nie do gp tylko do poloznej na czwartek, choc pewnie i tak mnie przeniosa pod opieke gp ze wzgledu na nadcisnienie. W pierwszej ciazy mialam przez to zatrucie ciazowe i cesarke na 3 dni przed terminem, a teraz juz widze akcje pt puchniecie nog :( A to dopiero 4 tc...

trzymam kciuki zeby tym razem ciaza przebiegała bez wiekszych niespodzianek

Scarletka- no ja tez mam taka nadzieje choc cos czuje ze to na jednym incydencie sie nie skoczy.....


musze sie wam pochwalic ze jedna walijka zobaczyła moje prace na sciane w sklepie i bardzo sie jej spodobała zostawila mi namiar gdzie moge sie udac z moimi zdjeciami i jes sprzedac ale sie ciesze mówie wam...............
 
reklama
pinka to ty tak bardziej profesjonalnie z tymi fotkami
Ja traktuje to raczej jako hobby. Zreszta musze przestudiowac jeszcze instrukcje i troche innych ksiazek. No i narazie robie na kitowym obiektywie.
Napisz mi czy u ciebie tez lampa sie 'zacina'? Jak robie fotki z lampa to czesto musze czekac przed zrobieniem kolejnego zdjecia bo pojawia sie napis 'busy' .A przy robieniu zdjec np. dzieciaka na urodzinach to byl to spory problem,i strasznie nas to denerwowalo. Czytalam,ze tak sie moze zdarzac,ale u nas zdarza sie to dosc czesto i non stop musielismy czekac..... i nie wiem czy isc z nim do serwisu czy tak juz musi byc ?
 
Do góry