reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Harska- wpychaj sie przed kolejke- masz moje przyzwolenie :)
Skoro masz alergie na gruszki- to moze cos tam maly w genach dostal od ciebie hmm ,. Mam nadzieje ze to nie to- bo alergie sa okropne. Ja odczulalam sie 2 lata- i chyba mi troche pomoglo. Najgorszy jest moment jak nos jest zatkany totalnie- jakby opuchniety- i w zaden sposob nie mozna oddychac

Ewe- strasznei duza ta twoja coronia, sama jestem ciekawa czy to wskazanie na cc. Wiem ze te szacowanie z USG potrafi sie mylic- za to moze sie pomylic w dwie strony :/ Moja sasiadka 2 dni przed porodem miala USG i powiedzieli jej ze dziecko bedzie mialo max 3500, a maly urodzil sie 4200!
Penwie lekarz wezmie pod uwage twoja budowe ciala...

Ale mialam szalony dzien! :( szukalam tlumacza przysieglego w wawie. Moj partner musi isc ze mna do USC zeby "uznac dziecko poczete" inaczej mozemy miec problemy z nazwiskiem dla malej- i z paszportem holenderskim. Znalezlismy kilku tlumaczy , ktorzy biora za godzine od 515 zl do 300!!
Zdecydowalismy ostatecznie ze pojedziemy do mojego miasta rodzinnego ( 100 km od wawy) bo tam tlumacz bierze jedynie 50 zl ( wiec nawet na benzyne wiecej nie wydamy- a jeszcze uda sie zalapac do mamy na obiad)...masakra jakas z tymi cenami

Ale jak to problemy z nazwiskiem? Jak ja nienawidze tego..naprawde... w UK do kazdego urzedu mozna wyslac polski akt urodzenia i nawet nie chca tlumaczenia, a w PL? PO angielsku im ciezko kurna przeczytac... Podobnie z tymi tlumaczami przysieglymi i ich cenami (a wiem, bo pracowalam w biurze tlumaczen przez pewien czas) i najlepsze byly wyceny... Niby oparte na dlugosci itp..akurat. Nie mowiac juz o tym, jak ktos jest wlasnie na praktykach itp (bo uprawnien zwyczajnie nie mozna od tak dostac czy zdac) to juz w ogole tak Cie traktuja, ze sie zastanawiasz po co to robiles.
Mam nadzieje, ze mi nie beda robic problemow, bo ani imion polskich nie bedzie, ani nazwiska.

Milutek, jak ja sie ciesze, ze moglas odpocza...

Patik, a powiedz mi- to nie jest rwa kulszowa? Te twoje bole? Bo u mnie ewidentnie. I zawsze jak ide do toalety na siku to nie moge niestety wstac.


No i Tulipku, Madzik- czy jak wy stosowalyscie leki przeciwko alergii odchodzilo to jak reka odjal? Czy trwalo jednak troszke?
Bo Olo od razu mial bardzo gesty katar, od razu inaczej kaszlal... Teraz coraz mniej ma tez....
 
reklama
Witam sie i ja na szybko że dalej w dwu paku wlaśnie zaraz bedzie teśc ze szwagrem więc za dużo z wami nie popisze

Masala trzymam kciuki

Bosa fajnie że nocka w końcu bez wojowania nie zapomnij założyć dzisiaj tych sexownych majteczek:)4

Marta mój był lepszy przyniósł mi do wyrka karton ptasiego mleczka mówie do niego chcesz żebym była jeszcze grubsza?
a on na to no bez przesady kochanie już chyba bardziej gruba być nie możesz:-)

J
 
Aha! Ja nie lubie dnia kobiet, ale.....

pancake_happy+tuesday.jpg


U nas dzisiaj Dzien Nalesnika :) I wlasnie na nie czekam :)

P.S.
A nie mowilam, ze teraz P? ;) Pinka sie wyrobila, teraz na Pastele czekamy... Ja jestem ciekawa gdzie Ola sie podziala, ale jesli rodzi, to ma w ryj ;) , bo nie chce byc jedyna przeterminowana...
 
A nie mowilam, ze teraz P? ;) Pinka sie wyrobila, teraz na Pastele czekamy... Ja jestem ciekawa gdzie Ola sie podziala, ale jesli rodzi, to ma w ryj ;) , bo nie chce byc jedyna przeterminowana...
harsh a to nic kompletnie sie nie dzieje?? zero znakow itp??

edit : hash teraz to musze zrobic te nalesniki na obiad:baffled::-)ale zeby tylko tak samo wygladaly:confused:
 
Ostatnia edycja:
A nie mowilam, ze teraz P? ;) Pinka sie wyrobila, teraz na Pastele czekamy... Ja jestem ciekawa gdzie Ola sie podziala, ale jesli rodzi, to ma w ryj ;)
:-D:-D:-D:-D Niezła jesteś;-):tak::-D:-D.
Szybko wybyłam bo ciocia na kawkę wpadła i biedna ma do siebie żal że gdyby była z 5 lat młodsza to młodymi by mi się zajęła:tak: a teraz to już rady nie daje:no::-(. Kochana jest.:tak:
 
Hars właśnia sama się zastanawiam co Ty tu jeszcze robisz??? I gdzie jest Olka?????

Malinka u mnie też takie remonty w bloku. Sąsiedzi wiercą już od x czasu i nie kończą!!!

A u mnie dalej się nic nie dzieje...

I Futrzakowej nie ma! Czyżby???
 
:-D:-D:-D:-D Niezła jesteś;-):tak::-D:-D.
Szybko wybyłam bo ciocia na kawkę wpadła i biedna ma do siebie żal że gdyby była z 5 lat młodsza to młodymi by mi się zajęła:tak: a teraz to już rady nie daje:no::-(. Kochana jest.:tak:

Uwielbiam takie osoby, tym bardziej, ze jak mowi cos takiego, to wiesz, ze nie dlatego, ze tak wypada, tylko prosto z serca.

Harsh - spokojnie spokojnie, jutro do Ciebie dołączę, bo i u mnie zero oznak zbliżającego się porodu. Myślisz, że do wielkanocy się wyrobimy?:D

Pestusia, daje Ci 2 dni. W koncu na P jestes ;) A tak na powaznie to za kazdym razem jak sa jakies podwojne literki to ktos na K sie wtrynia... Katjusza, Koncia...itp.

Ewi, a wiesz, ze tu w UK nie mozna robic wiekszych remontow w blokach bez zgody sasiadow (wieksze= ze trzeba wiercic)..inaczej do sadu sasiedzkiego :) i futro ostatnio mowilam,ze ona niedlugo bedzie :) i olki dalej nie ma...

buziak, no ja z nutella je jem- a nie powinnam :p


Oj, kurcze...MIlutek, Scarletka- nie wyrobilysmy sie...
http://deser.pl/deser/1,111858,9217571,Zostala_babcia_majac_23_lata.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Deser
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Była u mnie położna;) Dowiedziałam się wszystkiego co i jak:D I żebym nie leciała odrazu do szpitala jeżeli skurcze będą co 15 min bo to jeszcze do porodu sporo czasu minie;P No chyba że wody płodowe odeszły to co innego:)

Dziewczyny wam też teraz tak strasznie czas się ciągnie?? Mi okropnie, szczególnie że jak już byłam w szpitalu to położne robiły mi nadzieję że już pewnie sama ze szpitala nie wyjdę... a tu dupa;p trzeba jeszcze czekać:D
 
reklama
Dzwonilam do szpitala i powiedzieli mi, ze mam przyjechac jak skurcze beda regularne co 3-4 minuty lub jesli odejda mi wody... Skurcze regularne juz nie sa... i wody tez mi nie odeszly;/ Mam nadzieje, ze nie bedzie tak, ze w nocy sie meczylam, a teraz koniec i znow trzeba bedzie czekac... Powiedzieli mi tez, ze skoro odszedl czop zabarwiony krwia to rozwarcie zapewne kolo 3 cm jest wiec nie mam sie martwic...

Dlatego sie nie martwie i ide odespac noc skoro w kazdej chwili moze sie zaczac....
 
Do góry