reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Dziewczyny jak często chodzicie teraz na ktg?? Codziennie czy co tydzień?
I który termin porodu bierzecie bardziej możliwy??? Z ostatniej miesiączki czy z USg?
 
Ostatnia edycja:
a ja po spacerku w żółwim tempie, ale to i tak nie ma znaczenia jak tak pięknie słońce świeci:tak:
masala czyli siedzisz jak na minie:-D w każdej chwili coś się może zacząć dziać - dobrze Ci:-)
Bosa motyw z majteczkami wymiata:-D może je zafarbować na czarno to dopiero będzie miał skojarzenia ten Twój szalony emek;-) super że Stellka ładnie spała, trzymam kciuki żeby tak sobie właśnie nocki wyregulowała...
hars a wiesz że jak mówiłam mamie o tych bólach to też rzuciła hasło rwa kulszowa - mnie to łapie przy chodzeniu, na szczęście z kibelka podnoszę się bez problemu... och nie umiem się doczekać kiedy znikną wszelkie te dolegliwości:tak:

Pastelka jak postępy? może telepatycznie uslyszy i napisze coś futrzakowej?
 
Ewi - haha:-D jestem:-D o 7 dziś wstałam i do pracy powędrowałam by dokończyć i zdać projekt:-) a później do centrum handlowego se poszłam na koktajl pomarańczowo grejpfrutowy + naleśniki z bananem i czekoladą:-D i teraz przyczłapałam do domku i chyba popykam w jakieś gierki:-D
 
Patik, mnie jak wczoraj rwa zlapala, to skakalam na jednej nodze...doslownie...bo nie bylam w stanie na drugiej ustac, tak cholernie bolalo.

Futro, i jak projekt?
 
Futrzak no ja męczę literaki;) i takie obżarstwo? to objaw zbliżajacego się porodu hihihi;)

Hars to jak się sąsiad nie zgodzi to nie można remontu zrobić??? Jakoś bez sensu! No i kiedy to E będzie bo mi juz brzuch wisi! W nocy małam jakieś jazdy i mi się zdawało że mi wody odchodzą haha no i tak się budziłam co chwilę i macałam podkład a tu nic!!!

A w ogóle to wiecie co? Niby moje dziecko wyglada na 37tydzień i 4 dni co jest nie możliwe bo już na początku lipca test mi pozytywny wyszedł...
 
reklama
Do góry