reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Harsz - a cholera wie jak z tym projektem:-D ja jestem zadowolona:-D a szefowie teraz go dostali to moga sobie wnikliwie popatrzeć i ew się przyczepią:-) a teraz muszę szybko zrobić inny projekcik:-) zakładam że góra powinien mi zająć 15h ...:-)
 
reklama
Futrzak a jak tam mój trend sekularny (nie sexualny) którym miałaś się zaopiekować haha Ale mam ochotę na te naleśniki. Będę musiała zrobić na obiad bo mam ślinotok na samą myśl o nich... Czy to objaw porodu :szok:??? nananana ale ma dobry humor hehehe

Justysia wczoraj miałam usg w 40tyg i tak wyszło z pomiarów. Wg. OM to już 39tydzień i 4 dni. Ale może poprostu dziecko mniejsze a porównują go do jakiegoś komputerowego modelu i dlatego...

A dzwoniłam do dziekanatu i jakaś baaardzo czająca Pani oznajmiła mi że nie ma oceny z jednego egzaminu który pisałam jakieś dwa lata temu! Na tych studiach jest tak że zbierają indeksy i prowadzący wpisuje wszystkim na raz a mi nie wpisał mimo że miałam zaliczone i nie wiem dlaczego... Po protokoły nie chce jej się iść bo są w archiwum więc oznajmiła ze mam go zdawać jeszcze raz i to do końca tego tygodnia! Paranoja. Muszę odświeżyć informację bo nic a nic nie pamietam i jechać do prowadzącego na konsultacje i zaliczać:) Super nie? Z łaską sprawdziła mi wyniki z Etyki i 4 dostałam, taka jestem wyedukowana że hoho...
 
Ech, noc fajna, ale biedny kurczak koszmarnego ataku kolki koło 11.00 dostał. Tym razem wypróbowałam kateter rektalny Windi - i pomogło, ale co się maleństwo nakrzyczało i nacierpiało...:-( Potem dostała jeść i na spacerek na pół godzinki, śpi po tym jak aniołek. Świeże powietrze dziecku służy :-)

mam takie pytanko... czy mamusie macie jakies zakazy co do jedzenia podczas karmienia bo tak malinka wspomniala o jedzenia i pokusach i tak sie zastanawiam jak to jest co jesc wolno a czego nie wolno??:confused:
buziaczek, dużo jest w necie o diecie w czasie karmienia. Wszystko trzeba wypróbować samemu. Ja wychodząc ze szpitala dostałam rozpiskę od dietetyczki na pierwsze 3 miesiące i wynika z niej, że jeść mam lekkostrawnie, unikać raczej smażonego, nie jeść owoców pestkowych, cytrusowych (dozwolony plasterek cytryny do herbaty), ponieważ mam skłonności do alergii - nie piję też mleka nieprzetworzonego. A i tak wszystko dyktuje dziecko - mojej np. nie posłużył dozwolony melon. Nie ma reguły.

futrzak, pracusiu Ty! A może się zamienimy? Bo ja muszę skoczyć do pracy w czwartek, to może Ty na zamianę urodzisz wtedy, co? Pasuje termin?
 
bez komentarza co sie dzieje w tych dziekanatach:-D a myślałam że tylko u mnie na polibudzie panie w dziekanacie są takie czarujące:-D ale jest szansa że prowadzący ma swoje notatki i będzie miał gdzieś info o twoim zaliczeniu...

a te trendy seksualne to się robią:-D

właśnie zjadłam ogromny kawał sernika:-D musze najeść się słodkiego bo potem to trzeba będzie wszystkiego jeść z umiarem i głową:-D i pewnie takie ilości słodkiego nie będą wchodzić w grę:-D

nie w czwartek nie pasuje:-D bo muszę iśc na spotkanie z anestezjologiem ( bo już 3 razy go nie było i może w końcu uda się teraz...) :-) no i w piatek umówiona jestem na noc z grami planszowymi a w sobotę ze znajomymi na mini posiadówę... więc w grę wchodzi dopiero przyszły tydzień... więc przykro mi:-( :-D

i jeszcze gdzies musze wetknąć sesję zdjęciową z eMkiem ... kurde...może faktycznie najlepszy będzie kwiecień...
 
Ostatnia edycja:
Heh trend sexualny wy zbereźnice :-)
Ewi a moja instrukcje obsługi pozycji literki "Y" też tam wpisałaś?
ja dzisiaj miałam takie sny że hoho obudziłam sie po5 i zgwałciłam śpiącego m hah ale jakoś nie protestował za wiele to chyba też jakis objaw nie futro? bo ostatnio takie nocne pobudki serwowałam mu przed ciążą

Teśc tak sie do mnie wyperfumował że do teraz czuje jego zapach fujj jeszcze nie w moim guście szwagier przyniósł kolejne ptasie mleczko a m stwierdził że teraz to chyba pękne to mu oznajmiłam że nie tylko mu udowodnie że można być jeszcze grubszym niż jestem teraz hah
 
Futrzak on nic nie ma bo to egzamin z 2009 roku a ja głupia zamiast sprawdzić i rządać wpisu odrazu to myślałam że on tam jest a jak sie zczaiłam że nie ma to zaczął się cyrk hehe... Najgorsze że nie mam żadnych notatek. Ma ktos coś z pedagogiki ogólnej?

Futrzakowa z tymi planami to Ty chyba na prawdę się na kwiecień szykujesz hehe;) ja już sobie zapisałam Twój numer żeby w razie co info przekazać. Tylko się nie przestrasz jak zadzwonie o 2 w nocy z piskiem że rodzę haha

Papcia to trend sekularny a nie sexualny! I kto tu jest zbereźnikiem. I jeszcze biednego męża od 5 rano molestuje... Biedny... Mój by mnie pewnie pogryzł albo ja jego jeśli któreś z nas podjęło by taką próbę o tej porze... haha

Ps. Papcia Twoja instrukcja nie zapisana bo przecież miał być jeszcze pokaz hehe no i chciałam zdjęcia w ramach dowodu wstawić;)
 
Ewi - to jak ma być z piskiem to będziesz musiała dzwonić a nie pisać:-D hihi:-D

a z tym kwietniem to raczej nie wyjdzie bo 16+10 =26marca... i w razie braku porodu wtedy będę musiała się udać na patologię...:-) ale gin stawia a poród w terminie więc tego się trzymam:-D jeszcze jeden weekend przede mna do szaleństw:-D jupi! :-D

z tego całego szaleństwa idę się położyć:-D
 
Ostatnia edycja:
Futrzakowa bo ja właśnie mam zamiar dzwonić haha, zrobimy telekonferencję;) relacje z porodówki na bierząco haha Mój gin chce mnie kłaść na patologię 19 ale może coś się podzieje wcześniej! Mam nadzieję...

Ps. Jakie to pisanie pracy jest nudne... brrr...
 
Futrzakowa bo ja właśnie mam zamiar dzwonić haha, zrobimy telekonferencję;) relacje z porodówki na bierząco haha Mój gin chce mnie kłaść na patologię 19 ale może coś się podzieje wcześniej! Mam nadzieję...

Ps. Jakie to pisanie pracy jest nudne... brrr...

to nie pisz:-D szkoda czasu :-D lepiej poleniuchować:-D
 
reklama
Futrzak taaa nie pisz a kto za mnie napisze? I tak wstyd że już tyle piszę i jeszcze końca nie widać...
 
Do góry