reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Kasienka, a jak! Chociaż, czy ja wiem,czy zaraz złe? Takie charakterne bardziej po prostu :-) Jedno wiem - jak będzie niegrzeczna, to będzie to córka mojego męża ;-)
 
reklama
bosa - ja to juz dawno chcialam ci napisac ze kurcze jak mam byc szczera to w zyciu bym nie powiedziala ze to twoje cudo XENA WOJOWNICZKA:-D tak ci daje popalic nocami ...zawsze jak ja widze to spi jak aniolek i nie moge sobie wyobrazic nawet jak ona moze wygladac jak sie rozzlosci:tak: niesamowite az mi sie nie chce wierzyc ze ona wogole cos placze:szok::-);-)
 
buziaczek ale to nie szło kolejnością alfabetyczną! tylko snami:) i jak do tej pory sie sprawdza czyli ja czekam niecierpliwie na kolejny sen kolejki na porodówce:)

To ja juz w tylu snach bylam i dlaczego jeszcze nic sie nie dzieje??? Dzisiaj postanowilam przestac narzekac i wykorzystac ostatnie dni na jedzenie wszystkiego co bedzie niedozwolone. Mam dzis w planach czekolade, paczki, frytki amerykanskie... Nawet cole. Ale taka dla kobiet w ciazy (bez kofeiny)...
Cukier mi skoczy pod niebo :)

na odpowiednim watku wiadomosc od Pinki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej
przede wszystkim Koncia wszystkie kobiety 3maja za Ciebie kciuki,nawet ta najmniejsza:tak: (swoja droga Bosa jakie słodkie zdjęcie ahahahah) wiec dasz rade
Marta udanej imprezy,podziwiam Cie za te pokłady energii
Buziczek zgadzam się z wami,ze ta końcówka to dosłownie jak wieczność.
Moze was pociesze ale ja mam termin jako ostatnia wiec wy już będziecie tulić swoje skarby a ja dopiero będę czekać na godzinę 0 :-D

Przed chwila odwiozłam Sammiego na urodziny kolegi i normalnie mam jakieś wyrzuty sumienia.Musiałam się czymś zająć,bo ciągle o nim myślę...dziecko prawie 6 lat a matka dalej pępowiny się trzyma


Właśnie przeczytałam wiadomości od Pinki i zaskoczylo mnie ze nie ma pokarmu,bo pamietam jak pisala ze jej piżama przemaka,tak się jej leje,dziwne...
 
Ostatnia edycja:
Ale się rozruszało z porodami! Codziennie ktoś... Papcia to kiedy ja? No kiedy to moje E będzie?
 
Hej laseczki-marcóweczki
Widzę że kolejna się rozpakowuje, wiele z marcówek przebiera niecierpliwie nóżkami a ja jako jedna z nielicznych mocno je zaciskam, bo w nocy znów mnie doś rególarne skurcze dopadły, a chciałąbym choc jeszcze tydzień, bo jednak Mała jest dość mała.
Koncia-trzymam kciuki by szybko i w miare bezboleśnie poszło
Harsz-doczekasz się
Kasieńska77-ty też
To pewne - wszystkie urodzimy;-)
 
czym więcej nas się rozpakowało, tym bardziej chyba nerwowe sie robimy... czy mi sie tylko tak wydaje?:-p każda tylko czeka kiedy przyjdzie jej kolej:-D nawet mojemu emkowi sie udzieliło bo jak mówię ze kolejna dziewczyna pojechała rodzić to mi mówi " zobaczysz jeszcze będziesz ostatnia":-D
wierka podejrzewam że Sammie bedzie miał 15 lat i będzie szedł na urodziny, to i wtedy będziesz się dziwnie czuć, taki już urok macierzyństwa - matki zawsze myślą :tak: tylko problemy się zmieniają...

edit
Vetka czyli nerwowa atmosfera jak najbardziej wyczuwalna:tak:
my trzymamy kciuki żebys dotrwała do bezpiecznego terminu no i zeby Twoja Mała nabierała ciałka z dnia na dzień!!!
 
Ostatnia edycja:
ja tak wlasnie wczoraj z mezem sie smialam jak po zabawkowym dziale chodzilismy ze pozniej to juz nie bedzie tatus i mamusia sobie kupuja co im sie zapierdzi tylko bedzie tatus a kupisz mi to a kupisz mi tamto:) tak gadalismy ze kurcze jaka panika bedzie jak pierwszy raz nam na jakies disco ucieknie albo dziewczyne jakas pozna ...:-)nie moge... wogole nigdy bym nie przypuszczala ze mi takie mysli do glowy beda przychodzic:) widzialam wczoraj reklame jakiegos aquaparku i mowilam emkowi chodz sie przejedziemy w maju a zapomnialam glupia ze szymonek juz z nami bedzie:zawstydzona/y::-D:-):) tatus sie wczoraj polozyl na jego play macie i sie zastanawial jak co powlanczac zeby mu swiatelka migaly i graly...jaki ojciec taki syn:-):) ide chyba kwiatki przesadzac bo potem nie bedzie kiedy i jak;-)
 
Ale tu cisza..... czyżby się wszystkie z Marta na imprezę wybrały? ;-)
Mam już mojego Sammiego w domu:tak: Piekę biszkopt oczywiście z bita śmietaną i owocami:-) a za chwile jedziemy po m do pracy.Milego weekendziku i szybkiego rozpakowania tym najbardziej przebierającymi nóżkami
 
reklama
hej wielopaki i te rozpakowane
Ja dzis wreszcie w humorze- bo kupilismy komode na ktora tak dlugo czekalam. teraz trzeba tylko zlozyc- i moge ukladac ubranka ( a jak mi sie poszczesci- to i lozeczko bedzie zlozone w ten weekend.
Ja podobnie jak Vetka poki co zaciskam nogi. jeszcze mi sie nie spieszy rodzic- bo mam duzo rzeczy do pozalatwiania na liscie " to do"
Musze sie z podatku rozliczyc- oplaty za mieszkanie porobic i wiele innych takich :) Jak sie malutka urodzi to z czasem bedzie kiepsko- a do tego wsyzstko zejdzie na dalszy plan i moge zpaomniec
Buziak- do pierwszej dyskoteki masz jeszzce troche lat- da rade sie przyzwyczaic do tej mysli- a aquapark- z Szymonkiem mozesz zwiedzic!
Pastelka- a co ciebie z rownowagi wypedzilo
Ola80- dzis twoj 40 tydzien- wiec czekaj- dzien sie jeszcze nieskonczyl
wierka- ta pepowina to chyba juz tak do konca zycia zostanie- w takiej utajonej/ delikatnej wersji :)
 
Do góry