reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dotarłam w końcu przed kompa cóż to za objekcje co do harmonogramu nie ja ustalałam teraz literke P tylko Harsh! według moich wyliczeń sennych teraz czas na Koncie!!

A ja znowu obżarłam sie jak bąk owocami z bitą śmietana zaraz pękne ale mam smaka na kanapki szkoda że miejsca już brakuje

jak tu cichutko..
Ja tam nic nie ustalam, tylko mi sie wymsklo raz ;) I akurat sie udalo, hahahahah :)
Szczerze mowiac, to chetnie wtrynilabym sie w kolejke teraz, ale porzadek musi byc....
Podziel sie owocami...co prawda mam duzo, ale nie mam smietany....
 
reklama
Wooooow no to sie koncia doczekała :)'futerko czekam na dalsze newsy
Edit a tak wogole to u niej dokładnie 40 tydzień!!:-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Laseczki!
melduje sie w dwupaku, po średniej nocce, szczerze ogarnia mnie już zmęczenie - chce żeby było po wszystkim:tak:
fajnie że rozpakowywanie trwa - koncia pojechała po Maksia - ale bidulka się umęczy - 8 godzin a rozwarcie małe - więc chyba czas na nasze marcjańskie kciukasy&&&&&&&& - może Bosa jak zajrzy to i Stellkę poprosi:-D
 
Koncia co za emocje z rana!!! 3mam kciuki:-D dokładnie w terminie się zmieściła jak w zegarku

my dzisiaj w nocy próbowaliśmy naszego maluszka wywabić z brzuszka, ale gdzie tam:-D facecikowi najwyraźniej dobrze u mamusi;-)
zmykam na śniadanko, a potem poczłapię na jakieś zajęcia na uczelnię.
Miłego weekendu
 
ohhh nadrobilam was !! ale jaja sama sie sobie dziwie ze mi sie udalo ale nie bylo wczaraj az takich pisemnych rozpisek jak myslalam:-)

KONCIA - &&&&&&&&&&&&&&& dawaj i sie nie poddawaj!!!!;-)

marta - tylko ostroznie na tym slubie nawet na cywilnym... bo wiesz emocje :-);-)milej zabawy :tak:

co do lewatywy i poloznych oraz puszczania przed ich oczami bakow :-) to mi sie wydaje ze skoro nam tam zagladaja jak sie dzieci rodza macaja nas tyle,wkladaja lapy tez miedzy nogi i wogole maja sile i checie zeby ten porod odbierac bo tam tyle krwi ze bleee... :-)to nie wydaje mi sie zeby im jakis bak czy kupka przeszkadzaly zwlaszcza tym w uk bo oni tu wlasnie lewatyw nie praktykuja ponoc ...

wogole to koncia to agentka bo podobno tylko 5 % kobiet rodzi dokladnie w dniu terminu!!!!!!!:-):szok:ale jaja:))

ku....wa... znowi mio hinduscy sasiedzi sie bzykaja...........nieeeeeeeeeeeee:angry::wściekła/y::no:jak im zaraz walne w ta sciane to na ksiezyc wyleca:wściekła/y::wściekła/y:
 
Koncia no to niecierpliwie czekamy na njusa :DDDDDDDDDDDDD

Ciekawe jak u Pinki pierwsza nocka z Erykiem......

A nam pępuś odpadł w nocy :DDDDDDDDDDD Teraz już i pieluszki nie trzeba zaginać i spodenki można założyć, zasypię Was zdjęciami naszego przystojniaka jak zacznę go stroić hahahaha ;)

PAMIĘTAJCIE - DZISIAJ DZIEŃ TEŚCIOWEJ!!!!!!! ;)
 
hahah wiedziałam że Koncia w końcu sie wymknie bo sie bała że kolejka jej przepadnie to co teraz już wedle kolejności idzie literka P?
 
reklama
a ja wam powiem ze jakby to szlo wg kolejnosci to ja bym juz PO byla bo i ania i buziaczek na poczatku alfabetu jest:p :-)ale powiem wam ze ja tak jak pinka to nie chce szybko bo do szpitala nie zdaze dojechac:szok:

malinka - dawaj te fotki:)

edit:
ja tam moge miec dzien tesciowej kazdego dnia bo ja raz na rok doslownie widze:p
 
Do góry