reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

bosa - ja to juz dawno chcialam ci napisac ze kurcze jak mam byc szczera to w zyciu bym nie powiedziala ze to twoje cudo XENA WOJOWNICZKA:-D tak ci daje popalic nocami ...zawsze jak ja widze to spi jak aniolek i nie moge sobie wyobrazic nawet jak ona moze wygladac jak sie rozzlosci:tak: niesamowite az mi sie nie chce wierzyc ze ona wogole cos placze:szok::-);-)
buziaczek, bo ona w dzień to anioł, nie dziecko. Teraz śpi słodziutko po wycyckaniu mamy z obu stron, a mama ma chwilę odpoczynku i obijanka. Ale w nocy Xena nam rozrabia, to takie dolegliwości kolkowe chyba. Będziemy w przyszłym tygodniu u lekarza, to popytamy, pogadamy. Może jeszcze jakoś można dziecku pomóc, żeby czuła się lepiej?

A tak poza tym, mam coś dla pewnej żony kucharza... No offend ;-)
fwf9j.jpg
 
reklama
Czesc:)
Ale tu spokoj od kilku dni:) Marcoweczki zapracowane:)

U mnie dzis dzien uplynal na zakupach, a potem na robieniu ciasta... Wydalam stanowczo za duzo kaski w Body Shopie i w perfumerii... ale skoro szmatek sobie nie kupuje, bo na wieloryba bez sensu to chociaz balsamami i perfumami sie pociesze... Szkoda tylko, ze to wszystko tyle kosztuje:)

Chyba Bozia mnie pokarala dzis za to szlajanie sie, a potem stanie w kuchni bo plecy i brzuch bola niemilosiernie... polozylam sie troche bo czuje jak mi nogi w tylek wchodza;/

Poki co zapraszam na kawusie i ciasteczko... Zjemy to moze szybciej sie rozpakujemy:p

A oto moje dzisiejsze dzielo:pP
 
Masala mniam mój biszkopt się właśnie studzi a co do zakupów to się nam po prostu należy!! Nie pijemy,nie palimy wiec nawet nie myśl ze za dużo wydałaś
 
Wierka,Masala to się nam dzisiaj ciacha zachciało;) u mnie też biszkopt z bitą śmietaną, tylko jeszcze owoce i galaretka na górę i gotowe;)

Masala uwiebiałam ten body shop w Anglii. Zawsze kupowałam balsamy jagodowe i truskawkowe, mydła w kulkach i różne pachnidła do wanny! Tu nie widziałam takiego sklepu i pewnie nie byłoby mnie na to stać więc korzystaj jak możesz!!!

Wierka a jakie owoce dajesz w zimie?

Tulip Ty masz jeszcze dużo czasu to się jeszcze nie śpiesz, mi za to leci 40tydzień i nic się dzieje a tak bym chciała już końca!
 
Ostatnia edycja:
Wierka no podoba mi sie to co napisalas, ze my nie pijemy i nie palimy, wlasnie obliczylam, ze wydawanie tylko jakis 7 funtow tygodniowe na jedno wino czy cztery piwa to jest w skali 40 tygodni 280 funtow... nie liczac imprez.... szok!! Chyba jutro Bootsa napadne:p Podklad mi sie konczy i tusz:p

Ewi ja w Pl widzialam w roznych miastach TBS ale fakt jest drogi jak na polskie wraunki, chociaz uwazam, ze tutaj tez do tanich nie nalezy niestety...
 
Masala w Lublinie nie ma niestety. Kojarzę tylko stoisko z mydłem i coś tam można kupić w Sephorze ale to nie to samo co te angielskie mocno zapachowe masełka...
 
Wierka,Masala to się nam dzisiaj ciacha zachciało;) u mnie też biszkopt z bitą śmietaną, tylko jeszcze owoce i galaretka na górę i gotowe;)

Masala uwiebiałam ten body shop w Anglii. Zawsze kupowałam balsamy jagodowe i truskawkowe, mydła w kulkach i różne pachnidła do wanny! Tu nie widziałam takiego sklepu i pewnie nie byłoby mnie na to stać więc korzystaj jak możesz!!!

Wierka a jakie owoce dajesz w zimie?

Tulip Ty masz jeszcze dużo czasu to się jeszcze nie śpiesz, mi za to leci 40tydzień i nic się dzieje a tak bym chciała już końca!

Masala w Lublinie nie ma niestety. Kojarzę tylko stoisko z mydłem i coś tam można kupić w Sephorze ale to nie to samo co te angielskie mocno zapachowe masełka...

Ewi, pisz co chcesz i Ci wysle ;) A co do Sephory- w Poznaniu maja np takie ceny, ze az strach wchodzic zawsze bylo. Tym bardziej jak ktos byl biednym studentem i mu sie zamarzyla jakas paletka albo nawet glupi balsam...W ogole jak w Polsce chcialam kupic dobry podklad, maskare, nawet balsam itp... no ceny doslownie przerazaly. Pamietam jak mi sie skonczyl max factor pan stik (cos a'la gesty korektor).. Tu placilam 5 funtow, a w Polsce 50 zl chcieli...

a jezeli lubisz sie bawic w takie rozne rzeczy to polecam kupowanie naturalnych olejkow i maselek np na ecospa.pl - nic nie reklamuje jakby co)... I mozna sobie samemu robic :)
 
Sprawdzałam i są ale cenki też niezłe hehe;)

Hars ja z tych biednych studentów hehe a w body shop to mi się kojarzy chyba za jeden krem 15f jeśli dobrze pamiętam... Chociaż czasami było kup 2 w cenie jednego... A Sephora fakt odstrasza z daleka... A chcieć to ja bym chciała dużo tylko brak funduszy niestety...

A co z Koncią??? Bo coś nikt nic nie pisze...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Koncia &&&&&&&

No kurde to ja się pytam gdzie to "M" się podziało???? :baffled:
Ja dziś zostałam dopieszczona przez mojego eM, spacer od górami, deser lodowy w najlepszej lodziarni w B-B, wspólne leżenie do 10 i po południu ... eh, a to on dziś ma urodzinki. I taką miałam nadzieję, że Maciek mu prezent zrobi na urodziny (na dziś miałam termin z usg w 12tc), a tu dalej cisza, grrr to dwa tygodnie temu takie skurcze mnie łapały, a teraz nic :confused::dry:
No dobra nie marudzę więcej, grzecznie czekam w kolejce ....
 
Do góry