reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

patik mam nadzieje ze za nas tez zdrowaśkę puściłaś:tak:

moja pizza właśnie się piecze,a mnie znowu zgaga meczy.Mialam 2 tyg przerwy i znów to samo bleeeeeee
 
reklama
Patik a zdziwisz sie bo zapiekanka jeszcze jest;) a tylko dlatego ze na razie jadłam ja sama bo M po pracy jechał do szpitala do ojca a potem na zakupy.Jak chcesz to Ci przesle troche;) juz kiedys o niej pisałam,nazywa sie rodzinna-ryz,parowki,cebula,groszek,papryka,ogorek kiszony,zalac jajem i posypac serem i do pieca;)
Ewi jeden dzien przed 11marca i dziecko bedzie zupełnie inne bo to juz jest inna kwadra(czy jakos tak) ryb;) miałam kolezanke urodzona w tym samym roku co ja i miesiacu tylko ze 10marca i jest zupełnie inna osoba;)mało lubiana była;)

Cos sie znowu u nas pogoda psuje,niby cieplej ale dzis juz bez słonca i zaczyna mocno wiac.
 
Dotarłam w końcu przed kompa cóż to za objekcje co do harmonogramu nie ja ustalałam teraz literke P tylko Harsh! według moich wyliczeń sennych teraz czas na Koncie!!

A ja znowu obżarłam sie jak bąk owocami z bitą śmietana zaraz pękne ale mam smaka na kanapki szkoda że miejsca już brakuje
 
Ja sie tylko melduję, ze u mnie wszystko ok. Miałam dziś trochę prasowania, prania i zakupów..i jakoś zabrakło czasu żeby napisać. Widzę Pinka do księgi guinessa startuje , super są takie wesołe wieści.
 
wierka zdrowasiek może nie, bo tak po swojemu sobie z MB porozmawiałam i o szczęśliwe rozwiązanie dla nas prosiłam:tak:
ola to ślij tą zapiekankę bo na jutro obiadu nie mam, pomysłu też nie:-)
papcia owocki to same witaminki:tak: tak to można się obżerać;-)
Ewe od pierwszego się musi zacząć:-) &&&&&&&&& za kolejne:-)
tulip to teraz wypoczywaj jak tak ciężko pracowałaś cały dzień!
 
Ja małżowego już posiadam, faworków nasmażyłam, pazurki francuzem pociągnięte, jeszcze kąpiel, chlebki upiec i doszłam do wniosku:dry::dry: że może by jednak:dry::dry::dry: i udało się :tak::szok::cool2::cool2: weszłam w wiśniową kieckę co miałam ją na weselach w lecie:tak::cool2::cool2::-D:-D.
Olka u mnie w klasie w LO były 3 pary "bliźniąt" urodzeni jednego dnia w tym samym szpitalu - ja z Aśką, Kaśka z Pawłem, Monika z Irkiem i całkowicie się różniliśmy w tych parach:tak::-):-)
Faworka?
 
reklama
Koncia Ty mi nic nie mów o zdarzeniu do szpitala bo ja po expresie Pinki sie tak zaczełam bać że jeszcze wyjdzie na to że będe rodzić u siebie od czego broniłam sie całą ciąże ręcami i nogami:)

Patik owocki tak ale z30% ubitą śmietaną już nie bardzo a jeszcze tak po głowie mi chodzą pączki które zostały w pokoju obok

Marta zanim wyjdziesz to sie obstrykaj
 
Do góry