reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
haha ale macie dobre dziś humorki :D

Markul - a facet to raczej przy głowie powinien siedzieć, a miejsce pomiędzy nogami to niech raczej położnej zostawi ;p
Jeszcze trochę mu nagadaj o tym co mówiły koleżanki to w ogóle zwieje z porodówki ;)

u nas cieplutko i pieczemy kielbaski na ognisku z okazji dnia urlopu i pogody :D
Zaraz jadę po W. do p-la, potem na godzinkę na plac zabaw i do logopedki na godz., potem kolacja u mamy, prysznic i do domu.
 
Piękna pogoda, słoneczko swieci więc poszłam na spacer, ale się zmęczyłam, ciut za duże tempo, ale napewno się dotleniłam.

A nikt normalny w czasie porodu nie zwraca uwagi, na rzeczy naturale, czyli ściśle związane z fizjologią.;-)
 
ola, z twojego suwaczka wynik, że masz termin na jutro, a nie na poniedziałek :-p

Koncia eee bo ten suwaczek to liczyc nie umie;) ale faktem jest ze w karcie ciazy mam wpisane 6marca,w kilku pierwszych usg 7 marca a w jednym usg chyba po połowkowym to nawet 18marca;) i badz tu madrym;) moja mama wierzy w inuicje bo sama tak miała a mi cos podpowiada ze moje urodziny spedze w szpitalu a mam je 11marca,ciekawe jak to wyjdzie;)
 
Ogarnęłam chatę,zrobiłam stos prania i myślę co dalej.Mam ochotę na pizze,ale do sklepu trzeba by było podjechać po pieczarki
Ewe a może skusisz się na mały spacer,żeby mózg dotlenić
 
Ola 11 marca to niby mój termin;) a też sie zmieniał i na 15 i na 4 wiec nie wiem już w co wierzyc;)

Koncia a w pieluszce to pachnące cukiereczki haha;)
 
Śmiejcie się,ale mnie sama zaskoczyła smółka w pampersie,tzn. wiedziałam ze będzie ale nie aż tyle:szok::-D:rofl:
 
Ewi mi lekarz powiedział ,że pod uwagę bierze się termin z USG wykonanego do 12tygodnia ciąży ( u mnie 10 marzec) i OM (czyli 17 marzec).:tak:
Ale wszystko zalezy od Hani ,kiedy zechce wyjść , niby miało być na dniach a nic się nie dzieje
 
reklama
haha co do tej smółki to koleżanka ostatnio opowiadała ... że po porodzie dali jej dziecko... no została z nim sama... zaczęło płakać więc do cyca a potem przewijać... no i zaczęła czyścić tą smółkę... a to taki koszmar podobno że dzieciaka do pach umorusała a nic nie wyczyściła:-D i nie dała rady:-D zawołała położną a ta cyk dzieciaka pod kran z uśmiechem że to norma:-D
 
Do góry