reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

nie mozliwe...ja tez:szok::-) wiedzialam ze skads twoja twarz kojarze ty na biol chem nie chodzilas??

niska z czarnymi wlosami i warkoczem bylas??:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ola.80 ja do tej pory jak gdzieś znajdę gumy kulki albo lizaki z kwiatkiem to kupuję natychmiast - uwielbiam je :) A z tej strony to miałam ochotę kupić kiedyś Irysy, może kiedyś w końcu kupię :)
 
Irysy mmmmmmmmmm

Przypomniało mi się jak ok. tydzień temu w niedziele wieczorem zachciało mi się lodów truskawkowych a wszystkie sklepy były już zamknięte i pojechaliśmy na stacje benzynowa.Na szczęście były,nie uwierzycie jak mi ślina ciekła jak otwierałam pudełko:-D:rofl2::rofl::-D
 
A ja gdybym nie pojechała na zdjęcie szwów i nie zaszła do sklepu w szpitalu to nawet bym nie wiedziała, że dziś tłusty czwartek :O
Ale ten czas leci.. Jasio jest już z nami ponad tydzień :D i zawładnął całym naszym światem :D
 
Fajnie tak powspominac co?;) i jak człowiekowi niewiele do szczescia potrzeba;)
Ja tez lubie irysy,zwłaszcza z makiem,kiedys jak znalazłam to kupiłam cały kilogram;)
 
A sezamki to tylko jak byliśmy u cioci w Kołobrzegu to mama kupowała i te paczki od tej samej ciotki (pracującej w PCK) z....... BANANAMI :tak::szok::szok::cool2:- każdy się zachwycał -och banany:cool2:, wzięłam, ugryzłam, poleciałam do kuchni, wyplułam do śmietniczki:-p i wróciłam do pokoju i powiedziałam: DOBRY BANAN:tak::-D:-D. I gumy Donald z historyjką z Pewexu:-D:-D. Rok 1987.
 
reklama
Buziak no nie gadaj!!!! :-D
Oczywiście, że biol-chem :-D
W ostatniej klasie byłam przewodniczącą szkoły, a mój eMek taki kudłaty był (jest :-D), też z naszego rocznika, chodził do technikum na przeciwko ;-) i zawsze z jego kolegami na "murku/schodkach" siedzieliśmy.
Wysyłaj kurde jakąś fotę na pw, może ze studniówki??? Jeszcze się okaże, że razem miałyśmy hahahahahahahahaha
A do jakiej klasy ty chodziłaś???
RANY, ale ten świat mały, jak z milutkiem się zgadałam to się okazało, że mamy tego samego gina :-D NIESAMOWITE

Bosa, Milutek
biedactwa z was z tymi pączkami, ale powiem wam dziewczyny, że dla mnie większą karą będzie zakaz jedzenia cytrusów i truskawek chyba :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry