reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Zrob kanapki z paczkow ;)

Ola, ja tez umiem polski chleb tak jest, szczegolnie jesli jest swiezy. Dla mnie w ogole jedzenie bez chleba nie istnieje i boleje strasznie, ze tu maja przede wszystkim tostowe. Doslownie- nie czuje sie najedzona, jezeli nie zjem chleba.

Katjusza urodzila :) Fajna data dzisiaj...
 
reklama
wiecie co mnie denerwuje... wpisując w googlach w grafice nasze nick-i pokazują się nasze zdjęcia w sensie awatary albo sygnatury oraz awatary osób które mamy wśród przyjaciół... a co dziwne wyskakują też stare awatary... :/
 
ten czas zleciał jak jeden tydzień....;-)

uciekam z kompa... właśnie mam na kolanach Oliwkę a na rekach Amelkę. Niby bidulki śpią ale coś im sie koszmary śnią i co rusz któraś popłakuje przez sen:(
 
wiecie co mnie denerwuje... wpisując w googlach w grafice nasze nick-i pokazują się nasze zdjęcia w sensie awatary albo sygnatury oraz awatary osób które mamy wśród przyjaciół... a co dziwne wyskakują też stare awatary... :/
Sprawdziłam i sie usmiałam;) poo wpisaniu ''futrzakowa'' pierwsze co to wyskoczyły same kocie azyle a po wpisaniu ''koncia'' pierwszy wyskoczył profil sadysty,buhahaha;)
 
wy juz po paczkach a ja przed zaraz podjemy zupki troszke i smigamy z gwiazdą do miasta na pączuchy to Tatusia;-)) a potem do połoznej.............

Ola- reklama dźwignią handlu hahahah


no jeszcze dzis 2 dzieciatka sie pojawia bo MAYA i AGNES wiec dzis dzien narodzin

a Justysia sie odzywała do kogos? bo wczoraj cos o skurczach mówiła.....
 
reklama
Do góry