reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

mami w komorowicach mieszkasz?? skoro jestes w moim wieku tzn r.85 to gdzie do lo chodzilas?? moze sie znamy?:) ja k.bielska mam domek rodzinny...ale po rzeciwnej stronie jak czechowice choc w czechowicach mam rodzine:)

masakra z tymi cenami w pl strasznie drogo...

a co do tego chleba to ja jak tutaj dorwe polski chlep to tez hurtowo kupuje bo nie trzeba co chwila do sklepu latac a my nie mamy super blisko ...no chyba ze chcemy jakies ang tostowe pieczywo ale za tym nie przepadamy...;-)

pinka powodzenia na wizycie;-)
 
reklama
Właśnie spróbowałam mojego sernika. Wyszedł bardzo słodki, na serku z Łowicza w wiaderku :eek: okazało się, że jest posłodzony. Zjadłam tyci kawałeczek i już mam dosyć :-D ciekawe co na to mały powie... na razie chyba jeszcze serniczek do niego nie dotarł.
 
Hej Babeczki!
widze że dzień pączkowo-kakaowo- ciastkowy... ;-) ja właśnie skończyłam swoje pączki smażyć - jeszcze tylko 6 się studzi żeby nadziać dżemikiem... jestem po degustacji i powiem nieskromnie że są pycha:zawstydzona/y: no i czuję że Zosi też smakują...wrzucę linka na odpowiedni wątek może się ktoś skusi...
napaliłam się na dzisiejszą datę, nawet skurcze w nocy mialam ale po 1,5 godz. przeszło a więc znowu tylko postraszyło...
zaliczyłam dzisiaj znów spacerek i tak pięknie slońce świeci że można by pomyśleć że wiosna tuż tuż ,a podobno od soboty znow snieg z deszczem ma być...

Pinka czekamy na wieści :-)

pozdrawiam ciepło i życzę udanego tłustego czwartku! będę tu do Was kukać:tak:
 
Kumpela przyniosła w ramach podziękowania za zapisanie do pediatry rano dziecka moją ulubioną kawkę i aż mi lepiej:tak::-).
nasze malenstwo strasznie sie uaktywnia jak nakryje naga skore brzuszka moim szlafokiem i tylko pod nim tak jest-tak szaleje... jest taki mieciutki i dosc gruby i zawsze gdy nim nakrywam brzuszek Szymonek kopie jak szalony...macie podobnie??
Ja mam odwrotnie, jak tylko goły wystawię to zaraz czkawki dostaje. Z kolei z Olkiem w ciąży kupiłam ciepluśki polarowy i nawet teraz skubaniec lubi jak go nałożę i przytula się pieszczoch prawie 7-letni:tak:.
dziewczyny, a prawda to, ze w POlsce wszystko takie sie drogie robi? W sensie chleb, mleko itp? Bo z tego co mi moja mama mowi to jestem w szoku. Bochenek chleba ponad 3 zl!
Tyle to ja biorę za hand in made;-):tak:, a z cukrem koszmar, w Lidlu pusto i tylko cena 3,99zł i że można kupować w ilości detalicznej - przerzucam się na miód;-):tak:.
wy juz po paczkach a ja przed zaraz podjemy zupki troszke i smigamy z gwiazdą do miasta na pączuchy to Tatusia;-)) a potem do połoznej.............
a Justysia sie odzywała do kogos? bo wczoraj cos o skurczach mówiła.....
Podesłałam Justysi nr ale cisza na razie.
Kakao, to u nas Puchatek lub biedronkowskie a od święta to gotowane gorzkie, takie jak w przedszkolu piją i za komuny było.
A żeby o pustym nie siedzieć to się częstujcie
Zobacz załącznik 333198Zobacz załącznik 333199
 
Marta dzięki:-) te pączusie z pyszną kawką to pewnie niebo w gębie - niestety od kilku dni co zrobię 2 łyki slabiutkiej kawusi to mnie żołądek zaczyna boleć, więc muszę się zadowolić herbatą... te faworki też kuszą - miałam w planie robienie ale pączków więcej wyszło niż zamierzałam więc dam dzisiaj już sobie spokój - może zrobię jutro ;-)
 
O BOZIUUUUUUUUUUUUUUU marta az mi slinka pociekla na te paczki:shocked2::-) kurka czyli jest cos w tym ze dziecko wyczuwa jakas swoja ulubiona rzecz nawet jak jest jeszcze w brzuszku i tak juz zostaje przez jakis czas...niesamowite...:szok::-D...czyli nie zwariowalam:-);-)
 
Ja jednak poszłam na łatwiznę i kupiłam gotowe paczki,akurat dziś były tańsze a ze marmolady nie dostałam to była wymówka;-)
Poza tym byłam na zakupach i po 2 godz chodzenia mam serdecznie dość.

Patik ja poproszę o przepis:tak:

Co do chleba,to mój tata powtarza ze jeszcze troche i bedzie kosztowal tyle co w Anglii a zarobki bez porównania... My wzięliśmy się na sposób i chleb kupujemy w dużym tesco gdzie maja piekarnie jeden jemy a drugi wędruje do zamrażarki i potem wyciągamy jak nam się dopiero kończy.
 
reklama
Do góry