reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Harsh my za duży bochenek chleba w dobrej piekarni płacimy 4,80 (po hasłem dobra piekarnia rozumiem chleb, który da się zjeść jeszcze w trzecim dniu od zakupu i nie przypomina skały, ani wyschniętej gąbki....:confused:)
Ceny ogólnie są masakryczne, i jak dziewczyny piszą wszystko drożeje ....
 
reklama
Witajcie
Ja tez chciałam piec paczki te z serka homo ale jakos nie mam humoru i kumpela zamowiła mi u brata w sklepie gotowe paczuchy,zaraz poczłapie je odebrac;)
Futrzaczku ja zawsze kupuje tylko kakao rozpuszczalne Puchatek i robie tylko z mlekiem:)
Milusia a myslisz ze nawet poł bys nie mogła zjesc?
Harsz jeju ale ta kuchenka jest piekna:)
Pinus ale se zrobiłas ''reklame'' nad suwaczkiem;) rozpakuj sie w koncu noooo;)
Ewe no to wcinaj te paczki i na porodowke marsz;)

Miłego ''pączkowania'';)

a co do cen to pare dni temu moj M miał kupic chleb i jakas babcia przed nim mowi mu ''wez pan ten morski,jest pyszny itd'' no to on bierze ten morski i kaze go pokroic a pani przy kasie'' 4,80 prosze'' szczena mu opadła z wrazenia,ładnie babcia go naciagneła,gdyby nie kazał kroic to by nie kupił go,normalnie to u nas mozna jeszcze fajny chleb kupic ponizej 3zł,a cukier moze drozec bo ja nie uzywam;)
 
Ostatnia edycja:
U mnie w mieście też wystąpił szał cukrowy. Babcie kupują po 20kg i niosą całymi zgrzewkami. Z tego co pamiętam jakiś czas temu też było bum, że cukier ma być drogi a chleb po 5zł. My jakoś na razie nie robimy zapasów czekamy aż się sprawa ustabilizuje jak wszyscy zrobią zapasy i 4 miesiące nikt po cukier nie sięgnie na pułki to napewno nie wywindują ceny na 10zł za 1kg. zastanawia mnie tylko jedno wszyscy rzucili się na cukier a na czekolady i inne słodycze nie?? Dlaczego jak cukier zdrożeje to prawie wszystko pójdzie do góry. Może dziś z mężem kupimy karton czekolady i karton albo nawet dwa ciasteczek;-):confused:.
 
mami ja lubialam chlebek i cieple buleczki od Kasperka:) na 11go listopada... ale tam zawsze taka kolejka ze szok:no:zawsze tate wysylalam jak mi sie nie chcialo stac albo ja ciuchy szlam ogladac a on za chlebem stal...a wogole 4.80 za chleb... boziu bankrutem moszna zostac...
 
Olus- wole nawet nie sprawdzać czy mogę pól pączusia!!!! Moze mnie to kosztować nieprzespana noc albo dzień do góry nogami:):-)
 
Milusia no fakt,ale jak jesz pieczywo i nic sie nie dzieje to moze chociaz ''wnetrze'' paczucha mozesz;)ale Cie namawiam do złego;) a widze ze laleczki zaraz beda miec pierwsze ''urodzinki miesieczne'';)
 
Wiecie, w domu gdy sa 2 osoby to ta cena az tak nie boli...Ale u mnie w domu rodzinnym, z 3 nastolatkami, Mama, Tata i babcia to zdarza sie, ze ida i z 3 bochenki.... I plac 15 zl... Szok...

Marze o paczku wlasnie...chyba zmusze Kena, zeby troche kupil.
 
Harsz to wyobraz sobie ze ja sama potrfiłam w jeden dzien zjesc bochenek chleba,bo na sniadanie w domu ze 3 kromki i na kolacje tez a jak w pracy byłam 12godzin to ponad poł chleba brałam;)
 
reklama
Mmmmm Buziaczek chlebek od Kasperka jest jednym z moich ulubionych :tak:, niestety rzadko go kupujemy, bo nie mieszkamy w centrum, ale odkryliśmy super piekarnię, bardziej od naszej strony tzn. zaraz na wjeździe do Czechowic -M.M.Pochopień - pychotka :tak:.
Kupujemy raz w tygodniu więcej, świeży do zamrażarki i jak się wyjmie to, jakby z piekarni był przywieziony. No i nie trzaskamy kilometrów codziennie... :sorry2:
 
Do góry