reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Piszcie tu dalej o tych pączkach....zbije Was za to- pamiętajcie ze są tu tacy co tez by je chcieli zjeść a nie mogą:(:-D:-(
 
reklama
dziewczyny, a prawda to, ze w POlsce wszystko takie sie drogie robi? W sensie chleb, mleko itp? Bo z tego co mi moja mama mowi to jestem w szoku. Bochenek chleba ponad 3 zl!

kurna, zalamka. Musze kupic nowa kuchenke z piekarnikiem, to nam wysiadla stara...i jak patrze na ceny to conajmniej 500 funtow musze na nia wydac, bo aktualnie mam cos w tym stylu:
range%20classic.jpg


No i ona jest szeroka...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Buziaczek- no dobra niech ci będzie:) cos za cos:)

Hrash-
do mnie doszła plotka ze cukier ma ksoztowac 7 zł za kilogram. Wystarszyłam sie bo brakóo go w naszym miescie w Lidlu i Tesco. Pojechałam do biedronki i kupiłam tyle ile weszło mi do 2 kartonów- wyszło 33 kilo..... w końcu za 1,5 miesiąca mamy chrzciny na których nie chce zbankrutować:)
 
hej

czyli dzis wielkie pieczenie paczkow?:)
tez mialam piec,ale nie mam wszystkich skladnikow,a jak juz bedziemy w sklepie to moze lepiej juz kupic gotowe :p
A ja zrobie moze faworki?


A co do cukru to tez slyszalam cos takiego,ze w pl. ma byc po 7 zl :szok:
w szoku bylismy, podobno ludzie pokupowali ile sie da- na zapas (nawet slyszalam,ze w biedronce sprzedaawali tylko 10 kg na osobe....)
A wczoraj wieczorem uslyszalam,ze owszem ma podrozec do 7 zl -ale do konca tego roku ;-) a nie z dnia na dzien.
 
Ostatnia edycja:
No stopniowo ceny pójdą w górę, tak żeby "aż tak nie bolało" pff. Masakra będzie, życie o chlebie i wodzie zrobi się nawet drogie:no:
A ja pączków nigdy nie piekłam. Robię sernik i wpada koleżanka na obiadek i słodkie. Niech korzysta puki cukier jest w znośnej cenie :-p
No i może też porobię zapasy, bo mi się kończy. Ja cukru tylko do wypieków używam, więc aż tak dużo nie idzie hihi:-D
 
reklama
Do góry