reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Futerko
Ja mieszam nesguika z kakaem( kakao) holenrskim takim co do ciast sie dodaje, jest wtedy bardziej czekoladowe. Pije zawsze z mlekiem na gorąco- do tego czasem miety mrożonek dodaje- jest pycha..
We wtorek byłam w wedlu na gorącej czekoladzie..ale jakoś tak sie dziwnie po niej czułam jakbym sie alkoholem opila
 
reklama
:-:)-:)-( dopiero przeczytałam o aniołku Wiktorku(*)


mój synek miał wczoraj jakiś leniwy dzień,podobnie jak Twój buziaczek ale dzisiaj już nadrabia zaległości,także wszystko w normie
koncia dołączam do klubu z rozstępami.Myślałam ze tym razem mi się upiecze,ale od wczoraj zaczęły nowe wychodzić na górze brzucha
 
Futerko, każde kakao pobudzi dzieciaczka :tak: po pierwsze dlatego, że to kakao, a po drugie, bo z cukrem. Ja piję takie rozpuszczalne z carefoura z ciepłym mleczkiem.
 
Ja mialam dzis robic paczki,ale chyba sobie odpuszcze. No chyba, ze znajde mega-szybki przepis. Nie wiem... Nie mam chyba sily, ale nie chce tez kupowac gotowcow.
U nas problem jest w skladnikach...
 
witajcie laseczki

cięzka noc za mną tak jak i za wami jak na złosc maly mniej sie rusza zwariowac mozna w tych doszukiwaniach sie złego dzis mam na 15:00 i juz jestem mego wystraszona:nerd::nerd:

pozdrawiam was cieplutko
 
ja mam przepis na latwe paczki... co prawda jakies za latwe ale chyba zrobie bo skoro tlusty czwartek to chyba trzeba...co tam moje kilogramy .. wszystko dla maluszka;-)
 
Harsh ja będę dzisiaj piekła pod warunkiem ze dostane w pl sklepie marmoladę różaną.Mogłabym tam kupić gotowe ale za 1 liczą sobie £0.90 a ja żebym zaspokoiła swój apetyt to tak z 5 musiałabym zjeść;-)
Pinka witaj,będzie dobrze

Buziaczek ty to już w tej ciazy perfekcji nabrałaś w pieczeniu pączków:-D
 
reklama
:-Dbo wariuje w domu na tym macierzynskim... nic nie robie tylko tyje:) juz bym chciala wrocic do pracy...ehhh ...albo zeby chociaz szymonek juz sie urodzil...albo albo...ciekawe co bedzie szybciej:-)...a co do tych paczkow to nie zrobie bo nie mam tyle oleju a zreszta mam ciasto z kiwi w lodowce i kto by to wszystko jadl...bleee ...ja cos na peperoni teraz jade a nie na slodkim:-)
 
Do góry