reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Miałam niezagladac,ale nie da sie o was nie myśleć. Prosze niech któraś urodzi!! Żeby powiem dobrych fluidow wrócił na forum.trzymajcie sie brzuchatki.
Co do słodkiego- to ja ostatnio jem tak dużo, ze na mała już niereaguje- może sie muszę przerzucić na cytryne
 
a moje dzieciatko mialo taki dzien wczoraj... balam sie strasznie robilam tak jak scarletka...ciagle go szturchalam...straszne ...dzisiaj rusza sie od samego switu...nigdy nie bede narzekac ze cos boli jak sie wierci... wierc sie kochanie jak najwiecej...
 
a że tak zapytam jakie kakao pijecie? pytam bo chyba nabrałam ochoty a zawsze piłam sprowadzane ze szwecji a że się skończyło to nawet nie wiem co można kupić w PL... i pijecie z mlekiem czy wodą?
 
wiecie co zauwazylismy wczoraj z mezem??

nasze malenstwo strasznie sie uaktywnia jak nakryje naga skore brzuszka moim szlafokiem i tylko pod nim tak jest-tak szaleje... jest taki mieciutki i dosc gruby i zawsze gdy nim nakrywam brzuszek Szymonek kopie jak szalony...macie podobnie??

edit:
FUTERKO - - ja pije NESTLE areo jak ta czekolad - bo ma fajne strzelajace babelki jak sie go pije
 
Dziewczyny, ja tez po przeczytaniu smutnych wieści wczoraj zaczęłam szturchać brzuch, żeby tylko poczuć czy tam w środku wszystko gra jak należy...
A moja też reaguje na słodkie, i również na kakao jak u ciebie koncia, oraz przyjemnie faluje po gofrach z nutellą i bitą śmietaną :)

futrzakowa ja piję sztucznego nesquika ;) i TYLKO z mlekiem. Z wodą to jakoś mi nie smakuje kompletnie. Słyszałam o kakao ze Stanów, podobno rewelacyjne, ale nie pamiętam jak się nazywało :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry