reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ja tez dopiero przeczytalam te straszne wiesci.....jest to najgorzsza wiadomosc jaka na tym forum mozna przeczytac........modle sie o agacinke i jej rodzine by mieli sile przetrwac .:(
tragedia........
 
dziewczyny powiem wam tyle...mnie tak ta wiadomosc sciska w brzuchu ze juz sama nie weim jak mam reagowac na wszystko...straszne to jest..nawet nie potrafie sobie wyobrazic co agacinka teraz czuje tak strasznie mi jej zal...nie wazne czy to chlopczyk czy dziewczynka czy mniejsza czy wieksza...najwaznejsze zeby bylo zdrowe...tylko to jest dla mnie najwazniejsze...ale mi smutno...

konciu wszystko bedzie ok ja tez czasmi wstydze sie moich obaw co do ruchow maluszka ale na sile konsultuje sie z lekarzami jak tylko cos mi sie nie podoba...lepiej dmuchac na zimne...
 
Ostatnia edycja:
to jest po prostu niemozliwe:-( zamarlam jak to przeczytalam:-( az w srodku sciska z zalu i wspolczocia...bardzo mi przykro:-:)-( duzo sily i wzajemnego wsparcia:-(

teraz zadna z nas nie bedzie miala spokojnej nocy...badz koncowki ciazy poniewaz przez takie sytuacje nasze obawy wzrastaja...dzisiaj jest dobrze, a nie wiadomo co jutro bedzie:-:)-( ja juz nie moge:-:)-( trzymam kciuki za nas wszystkie
 
Nie moge spac. Wiadomosc od Agi rozwalila mnie totalnie!! Nie moge przestac o tym myslec:-(

Moze nie jestem tu sama?? Jest tu kto?? Puk puk??
 
Marcjanki ja już nie wiem co się dzieje ostatnio, dopiero teraz to wszystko przeczytałam .... na nic nie mam siły.......
Aga mocno przytulam do serducha
 
reklama
Do góry