reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

mnie klulo ostatnio w kregoslupie caly dzien justysiu nie mowiac o rozwolnieniu i skurczach brzucha ...a i jeszcze o bolu w pipce i pachwinach...wiec ja bym nie panikowala jeszcze ale zycze jak najlepiej i szybkiego porodu kochana:)oby to bylo to:)
 
reklama
Hej kochane przesyłam piękne słonko, i lepszy humorek dzisiaj :-) - miał być dzień pozytywny - no to postarajmy się ;-):tak:
Mnie dziś nosi, coś bym posprzątała - może zrobię przegląd ubrań i ogarnę szafę - zrobi się trochę miejsca na nowe ciuszki, które kupię po porodzie z DZIKĄ przyjemnością :-D
 
ja już po wizycie i czuje sie ja po zbiorowym gwałcie jeny mój krok to sala tortur zaraz wszystko opisze na odpowiednim wątku
 
:laugh2::-DJa juz po spacerku nogi wchodza mi w dupcie lekko mówiąc teraz wstawiłam mielone na patelni sie robi a ja juz chyba 20 tel odebrałam czy juz urodziłam:wściekła/y::no::wściekła/y::angry::crazy: wiec kazdemu odpowiadam ze termin przesuneli na koniec marca ...............:-D:tak::-) bo zle wczesniej obliczyli:rofl2: łykaja jak takie gapy hahahhah


Papcia- to chcociaz ktos obcy cie wymietolił hahhah
olcia- biore sie biorę ale nic nie wychodzi............:baffled:
 
Ja tez już po wizycie,ale pisze tu,bo nic szczególnego się nie dowiedziałam od mojego lekarza rodzinnego.Dzidzia główką w dól,ciśnienie w normie,mocz tez także wszystko ok.

Co do staników dla karmiących to ja mam bawełniany z M&S niby dobrze przytrzymuje ale z przodu miedzy piersiami nie przylega do ciała.

U mnie dziś słońce wyszło wiec humorek dopisuje. Ide konczyc obiadek
Marta trzeba było dla mnie tez zamówić marmoladę różaną,bo właśnie mi się skończyła a chce jutro robić pączki.
 
Hej Kochane...troszkę mnie tu nie było ostatnio..

W weekend nie ma czasu bo tylko z eMkiem jestem wtedy w domku- czytaj: ja z dziewczynkami a on albo w garażu albo koło domu biedny cos robi (tak to jest jak się ma swój dom i trzeba o wszystko zadbać samemu:))
W niedziele byliśmy na pierwszej wizycie odwiedzinowej u tesciów- akurat była super pogoda wiec skorzystalismy z zaproszenia na obiad:)

A dzisiaj mieliśmy pierwsza wizytę u pediatry Amelia wazy już 3300 a Oliwka 3160:) a rodzice pękają z dumy bo Pani dr tak je chwaliła:) że waga super jak na miesiąc- przybyły prawie po kilogramie:):)
Poza tym mamy gorsze i lepsze dni z kolkami choć jak to podkreślę- DNI na szczęści w nocy jest spokój:) kolki mamy tylko od ok 7 rano do 13 max!
 
reklama
Milusia, pięknie rosną twoje skarby! A właśnie dziś myślałam, co u ciebie słychać :) fajnie, że dają wam pospać w nocy, mam nadzieję, że kolki niedługo miną.
I jak się czujesz? Rana po cc już nie boli? Chodzicie na spacerki? Karmisz cycem? Opowiedz coś więcej :D
 
Do góry