reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ewe- kurde to nieźle... jak można tak olewać swoją pracę i dziwne że nie ponoszą za to odpowiedzialności :wściekła/y:. Przecież od czegoś one są. Ajj jak ja nie lubię takich ludzi, kase jest komu brać ale żeby jakoś wykonywac swoją pracę to już trudniej.
 
reklama
Ewe- kurde to nieźle... jak można tak olewać swoją pracę i dziwne że nie ponoszą za to odpowiedzialności :wściekła/y:. Przecież od czegoś one są. Ajj jak ja nie lubię takich ludzi, kase jest komu brać ale żeby jakoś wykonywac swoją pracę to już trudniej.

dokladnie po cos tam przeciez siedza to po pierwsze a po drugie kazda sekretarka a jest ich 3 zajmuja sie innymi studiami jedna zaocznymi jedna dziennymi i jedna mediteranistyka nosz na milosc boska chyba jakis porzadek powinny tam miec :wściekła/y:
 
Ja tylko wpadlam powiedziec, ze zyje.
Zaliczylam juz wizyte u Gp i madrzejsza z niej nie wyszlam;/ To jest jakas masakra, ze na 10 dni przed terminem, nie widze sie z polozna tylkoz lekarzem ogolnym:) Stwierdzil, ze glowka jest 2/5 ale w ksiazce przy tym znak zapytania...chyba pewny nie byl:pP Strzelal:)

Na druga uciekam do dentysty, bo ulamal sie dalszy kawalek zeba wiec nie chce ryzykowac kolejnym kawalkiem i pojde... moze cos tymczasowo mi wstawia... zobaczymy...

Poklocilam sie z Emkiem wiec humoru dalej nie mam, ale czego ja sie spodziewalam po takim poniedzialku;/

A co do stanikow, to ja tez kupilam takie zwykle bawelniane na poczatek, co by wytrwac pierwszy tydzien, a potem pojde po cos konkretnego, bo te bawelniane to nawet w obwodzie nie sa dobre...a piersi w nich jak piramidy wygladaja:pP
 
widze ze wiekszosc z nas nie ma dzis za dobrego dnia...fajnie w marcu rodzimy razem to tez razem musimy sie powkurzac... hmmm cos w tym musi byc...:-):confused2:ja od rana nabuszowana chodze i tylko mnie nosi a tu jeszcze kolezanka mi sie wprosila na herbate po poludniu... ale dowalila jak dzwonila ze nas ta parapetowke zaprasza 1 kwietnia a ja jaj na to ze chyba sobie zarty na prima aprilis robisz:-):-D:-)

a ja jem sniadanie dopiero...:zawstydzona/y::-)ale sie na tym macierzynskim rozleniwilam... mam tyle sprzatania a pachwiny mi chodzic nie daja...ohhh... jem kanapki z pomidorem i taramasalata...cokolwiek to jest ale kipilam bo bylo rozowe i przypominalo mi paste z lososia... prawda jest tak ze pasta z lososia to to nie jest ale nawet dobre... cos z cebula:-)do tego znowu pije ta herbate bo nie chce urodzic po terminie bo to czekanie mnie dobija...ta koncowka ciazy to mi sie ciagnie dluzej niz te cale 9 miesiecy ...masakra to czekanie...ale mnie cos kluje w podbrzuszu...juz co chwilke...ehhh...moglo by juz byc po...
 
Witam słonecznie:-)
Ach jak pieknie za oknem az by sioe chciało gdzies wyjsc albo cos zrobic;-)
Bosa a miałas kiedys Freye?bo moja kumpela kupiła i jest bardzo rozczarowana,po kilku praniach mocno sie popruł.
Ewe ja mam termin na 7 a L4 dostałam do 21,to wszystko zalezy od lekarza ale nie ma obowiazku isc na macierzynski dwa tyg wczesniej,to sa stare ''zabobony'',tez miałam ztym problem bo moja szefowa nie moze zrozumiec jak tak mozna
Pinka to juz dzis,moze, wiec do boju;-)

Miłego dnia:-)
 
A ja młodego nakarmiłam, skręciłam łóżeczko, przyszedł kurier z gminy - przyniósł podatek na ten rok za dom w którym mieszka brat:sorry: i za ziemię co mam na spółkę z obydwoma:sorry::sorry: a płacę tylko ja:wściekła/y::crazy::angry: - ale co, nas bezrobotnych z 3 dzieci stać zapłacić 317zł a mojego starszego brata na emeryturze wojskowej nie:no: :angry::angry:, czekam na tani prąd żeby pościel poprasować, kanapę przestawiłam żeby na razie prowizorycznie łóżeczko w salonie upchnąć i siadłam odpocząć:-p.
 
reklama
Dziewczyny jeżeli któraś może podać swój nr tel na prywatną wiadomość to poproszę :) Bo coś chyba skurcze mnie łapią i w razie czego to bym napisała ze szpitala co i jak... O ile to są już te skurcze. Ale w kręgosłupie coś kuje.
 
Do góry