reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Bosa - kupiłam też jeden z tych zwykłych bawełnianych...o matuchno...małż płakał ze śmiechu, ja z rozpaczy;) ale mam też jeden z mothercare i powiem Ci szczerze ze jestem pozytywnie zaskoczona. Bardzo ładnie podtrzymuje biust, i wygląda całkiem nieźle. Ale masz rację, te, które pokazałaś - przepiękne:)
 
reklama
czesc gwiazdy

nie spałam do 3:00 to malowałam sciany:eek::rofl2: a potem padłam jak mucha:-p :-p zaraz spadam na sniadanie bo głodna jestem dzis na obiad spaghetti:-D:tak: a wczesniej spacer bo super ciepło na dworze chyba??? bo słoneczko swieci.........

Aga- ja mam jutro wizytę u połoznej daj znac co ci ta twoja dzis powie koniecznie!!!!!!!!
Ruda- oj watpie zeby on punktualny był:laugh2::rofl2:

Bosa- to masz tak ze swoja niunia jak ja w dzien grzeczna a noc w koncertach współczuje.....
Marcia- zabije noooooooooooo za te faworki!!!!!!!!!!!!:tak::-D az mnie zassało:-p
pestusia- nic na te bolące nogi mi nie pomogło męczyłam sie tak długo az w koncu zasnełam z bólu i przemęczenia a dzis juz mnie nie bolały:-)
koncia co tam u was???? do przodu???

ide cos wszamac.............
 
Pinka, dawaj do mnie;-), ja już obiad mam praktycznie gotowy, kasza gryczana się ugotuje i do sosiku z serduszek drobiowych w sam raz będzie, zupa wczorajsza ale zjadliwa. Właśnie sąsiadkę wysłałam do Biedrony po marmoladę różaną i ręczniki papierowe.
Słonko śliczne świeci, filmik kończy się zgrywać i zmykam mieszkanie ogarnąć.:-p
 
To pozwolę sobie też wkleić stronkę z dobrymi biustonoszami, również duże rozmiary i dla matek karmiących:tak:
Tutaj - jak właściwie dobrać biustonosz ***Elektroniczny bra-fitter*** - Strona G��wna
Tutaj - stronka, która pokazuje jak rozmiary biustonoszy różnych marek wypadają w rzeczywistości oraz odnośniki do stron tych firm Obwody

Stworzone przez lobby biuściastych i można na nich polegać w 100% :tak:

Pinka, do przodu, wg suwaczka :-p
 
Pestusia, ja na początek kupiłam 2 takie zwyklaki, bo nie wiedziałam jak rozmiar dobrać, ale masz rację - koszmarki to są. Tym bardziej, że i ja i M. mamy fioła na punkcie bielizny i jakoś strasznie mi komfort psychiczny pogarsza brzydka bielizna.
 
Pestusia, ja na początek kupiłam 2 takie zwyklaki, bo nie wiedziałam jak rozmiar dobrać, ale masz rację - koszmarki to są. Tym bardziej, że i ja i M. mamy fioła na punkcie bielizny i jakoś strasznie mi komfort psychiczny pogarsza brzydka bielizna.

masz racje te zwykle sa okropne i czlowiek cuzje sie taki bezplciowy i wogle nieatrakcyjny :tak:
 
Pinka, dam znac na pewno :-)

Swietnie, zaczyna bolec mnie i gardlo. Ale do porodu wyzdrowieje 2 razy :confused2:

Ja to jutro tez chyba jakies faworki zmontuje (pierwszy raz w zyciu). Bo co bede robic, przeciez nie rodzic...
 
Hej Dziewczyny... Trochę poczytałam co tam u Was.. Co do staników to ja mam taki najzwyklejszy do karmienia ale nie wiem jak będę się w nim czuła.

Jakoś dzisiaj mam doła :-( doła i stresa. Boję się trochę porodu. Chociaż to jeszcze trochę.
 
reklama
dzis po raz kolejny okazauje sie ze panie z dziekanatu to siedza i scieme walą zgubily moje potwierdzenie wplaty za kolejny semestr :szok: i zebym jeszcze raz przyniosla :wściekła/y: dobrze ze placilam przelewem bo niektorzy u mnie na uczleni placa przez poczte i wtedy zonk jak oddasz potwierdzenie a one zgubia :wściekła/y: no nie wyobrazam sobie co wtedy a kazdy student ma osobny numer konta w ktorym zawarty jest jego pesel wiec biedne panie nie moga sprawdzic tylko potwierdzenie wpalty im przyniesc :wściekła/y:
 
Do góry