reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Milu - jak fajnie, że tak sobie super radzicie! :-) Ja jutro mam zamiar dołączyć do naszego zestawu marcowych mam - szczegóły opisałam na lekarskim :-)

Justysia - powodzenia!

p.s. jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to nasza Natalka urodzi się 3 marca, tata urodził się 3 kwietnia a ja 3 maja - taki psikus numerologiczny :-)

tylko troszkę szkoda, bo chcieliśmy rodzić razem, ale wiadomo - bezpieczeństwo córci jest najważniejsze!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milu - jak fajnie, że tak sobie super radzicie! :-) Ja jutro mam zamiar dołączyć do naszego zestawu marcowych mam - szczegóły opisałam na lekarskim :-)

Justysia - powodzenia!

p.s. jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to nasza Natalka urodzi się 3 marca, tata urodził się 3 kwietnia a ja 3 maja - taki psikus numerologiczny :-)

tylko troszkę szkoda, bo chcieliśmy rodzić razem, ale wiadomo - bezpieczeństwo córci jest najważniejsze!

i bedziecie tworzyc wspaniałą trójkę hehe
 
Hej
My dzisiaj zaliczyliśmy pierwszy spacer - ok. 40min. Było super, Pawełek grzeczniutko leżał i ssał smoczka. Po spacerku zjadł sobie obiadek;-), został przebrany i teraz smacznie sobie śpi. Odwiedził nas też mój tata i zostawił stówkę dla Pawełka:-) Cieszę się bardzo, bo kupię mu coś na wyrost, bo malutkich ciuszków mamy już wystarczająco dużo:tak: Z gorszych wieści sprzątaczka przyniosła rozliczenie mediów za zeszły rok i mamy 730zł niedopłaty za ogrzewanie:szok: Zawsze była nadpłata, a tu taka niespodzianka. Coś mi się wydaje, że w końcu uda nam się przeforsować założenie podzielników w mieszkaniach, zamiast jednego zbiorczego na nasz bloczek. Jak "dziadki" zobaczą ile mają do zapłaty to może zmądrzeją. A teraz nie pozostaje nam nic innego tylko zamiast kupić nową, upatrzoną szafkę, zapłacić rachunek:-(
Idę poodpoczywać póki mam taką możliwość:-)
 
pinka jakbys zgadla z tym obiadem:)
pisze sie ktoras na penne zapiekane z piersia z kuraka szpinakiem i czosnkiem zalane domowym sosem pomidorowym i przykryte parmezanem?? ot taki to obiad zrobilam dla siebie i kolacje dla mezusia jak wroci i zaraz ide zalegnac na kanapie i odpoczac bo calutenkie mieszkanie zrobilam na picus glancusw razie jakbym juz potem nie miala na to czasu...jeszcze posiciel zmienic ale juz nie mam sily dzisiaj i na jutro sobie zostawie
 
Nie no buziaczek obiad pierwsza klasa:) Ja w ogole kocham makarony:)

Ona dobrze,z e wiesci sa lepsze niz wczoraj, oby kazdego dnia bylo lepiej

Milus ale fajnie sie slucha tych opowiesci o dziewczynkach... kazda z nas chcialaby juz opowiadac tak jak Ty:)

A ja wlasnie do dentysty wrocilam... dostalam tymczasowa plombe, pod jezykiem czuje dalej dyskomfort jakby dziura byla caly czas, a jak patrze w lustro to wyglada moj zab jakbym zlala go korektorem:p W smaku tez nic specjalnego:p W sumie moze to korektor:pP

Lece na obiadek...ciekawe co emek zmontowal..pachnie niezle:))
 
pewnie makaron ci zrobil:) widzisz mi tez tymczasowa dali plombe... masz ci los trzeba bedzie robic jak dzidzius juz bedzie na swiecie a my bedziemy mialy mase wolnego czasu:eek:
 
No to teraz mam mysliciela choc nie nastawiam sie na nic wogóle bo nie chce sie zawiesc po raz kolejny ale własnie odszedł mi czop z tym ze była to sama przysłowiowa galareta bez sladów krwi:tak::tak: wiem ze to pewnie jeszcze nie to ale juz cos sie dzieje i moze rozkreci sie jakos do konca tygodnia samo............???????
 
reklama
Do góry