reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
bosa zbozowka sie napewno znajdzie, ale mleka ryzowego niestety nie mam ;-)
Kupowalam kiedys dla B.,jak juz mial 2 latka a dalej skaze bialkowa (a nutramigen z platkami to nie najlepszy pomysl :-D), ale nie polubil ;-)

wierka hmm... rzeczywiscie przydaloby sie zmienic te opony hehe

a my ostatnio mamy tyle spraw na glowie,wszystko sie sypie,a tu do tego moje auto siadlo ;/
Prawie 400 e za naprawe ,do tego troche to zajmie. Wiec zostalam bez auta na przynajmniej 2 tyg.,jak nie wiecej bo najpierw musimy pozalatwiac inne sprawy ;/
No coz.... zlosliwosc rzeczy martwych ;/
 
Ostatnia edycja:
Było gorzej bo bez skurczy:confused2:, za to miałam bóle z krzyża, nic nie dostałam na przyspieszenie:no: (trafiłam na złą zmianę:confused2:). Na oddział trafiłam o 8 rano a urodziłam o 1 w nocy. Jeden jedyny skurcz to mi wody odeszły i potem szybko poszło - godzinka i już, jak przyszedł gin wezwany telefonicznie przez położną do porodu to stwierdził że NAWET NIE ZDĄŻYŁ SIĘ WYSIKAĆ (a położna stała z dzieckiem na ręku) zaś personel noworodkowy myślał że to którejś na oddziale dziecko płacze a to był Juli:tak::-D. Teraz mam to w nosie, jakby wcześniej się akcja zaczęła to jadę dopiero tak jak Bosa, jak mi wody odejdą.:tak::-p
 
Vetka - weź Ty tylko wytłumacz mojemu upartemu dziecku, że punktualność to dobra cecha i że może mógłby się już zacząć przygotowywać do tego porodu. A on na złość nic sobie z tego nie robi, że np na dziś ma termin z USG wykonanego w 12 tygodniu. echhh... i tak człowiek czeka i czeka, ale bardzo bym się ucieszyła gdybyśmy razem "wylądowały" na oddziale, zawsze to dużo raźniej mieć przy sobie kogoś serdecznie nastawionego:)

Bosa - pamiętam, że "x lat temu" rozmawiałaś tu z kimś na temat biustonoszy do karmienia i polecałas chyba jakąś konkretną firmę. Przypomnisz mi proszę jaka to firma? chciałabym wybrać coś porządnego :)
 
pestusia, ja planuję zakup biustonoszy Freya, mają piękne i ponoć bardzo dobrze trzymające modele. Biorę też pod uwagę Hot Milka i Anitę.
Już nie mogę doczekać się, kiedy pojadę i kupię sobie coś takiego, jak na zdjęciu, zamiast tego paskudztwa białego, które noszę teraz. Poza tym biust mi się sporo powiększył i muszę koniecznie zadbać o jego dobre podtrzymywanie i zapewnienie mu maksymalnego wsparcia. O cyce trzeba dbać!
biustonosz-dotty-2034-bl_9829.jpgbiustonosz-kelly-4742-pl_19715.jpg
Lady’s Place - biustonosze, staniki, bielizna - sklep
 
reklama
Do góry