reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Martuś - ale z trzecim to chyba poród szybciutko poleci, co? :-D żebyś się tak nie nastawiała na przeterminowanie bo jeszcze do szpitala nie zdążysz:-D
 
reklama
no wlasnie marta trzecie to tylko 'chlup' i po wszystkim?? ;-) ;-)
No i moze pytalam (?) ale jak to bylo u ciebie? Drugi porod byl szybszy i latwiejszy?Czy to tylko takie gadanie??
 
Malina, daj patent na dziecko-aniołka, zlituj się nade mną!!!

Młoda w dzień grzeczniutka i kochana - je i śpi i robi słodkie miny. A w nocy jakby w nią złe moce wstępowały. Po każdym karmieniu 2-2,5 godziny ryków, mimo, że najedzona, odgazowana, wykupkana, sucha, na rękach - a i tak mała rycyna rycy i rycy. Spałam dzisiaj w salonie większość nocy, bo M. już na rzęsach chodził, a o 6.00 pobudka do pracy. Dzisiaj chyba też w salonie zostanę. A teraz rozkoszuję się ciszą!

Marta - ty jak zwykle tytan pracy jesteś!

ruda, a kawę-zbożówkę dla rozpakowanej masz? Najlepiej z mlekiem ryżowym. Wiem - wymagania mam ;-) Ale kawy normalnej nie piję, mleka nieprzetworzonego też nie, sojowe nawet odpadło - bo strączkowe i zostało tylko ryżowe.
 
Dzien dobry brzuchatki. Dopiero teraz przeczytalam o Ona i jej coruni :-( Trzymam mocno kciuki. Dlaczego nie zrobili wczesniej tego cc???

U mnie dzisiaj juz troche nerwowo, jutro rano mamy byc w klinice. Mam nadzieje, ze nie bedzie to trwalo wiecznie i wkrotce przytule mojego synka.

Milego dzionka!
 
ja mam jeszcze jedno pytanie jak sie dokladnie liczy urlop macierzynski?? tzn. jak urodze np.w srode to pelen tydzien do nastepnej srody czy jak??
 
Witam i mam nadzieje ze jeszcze się załapie na kawę,która Ruda serwuje.
Marta no właśnie jak to było u Ciebie za drugim razem?
Buziaczek Ty mnie nawet nie strasz,my mieliśmy przebita jedna oponę we wrześniu i wymieniliśmy wtedy 2 przednie a resztę zostawiliśmy na potem i tak jeżdżę na starych z tylu.

Za chwilkę wychodzę na wizytę u mojej doktorki,zobaczymy co mi powie.
Co do ZD to ja mam w rodzinie kuzynkę z ta choroba.Mieszka we Francji i ma już 19 lat. Z początku było ciężko,bo przez wadę serca miała wiele operacji ale teraz po tylu latach jest już ok.

Milego dzionka i która nam się 2 marca rozpakuje????:tak:

Bosa widzę ze powoli doświadczasz uroków macierzyństwa:-) Moja siostra urodziła w listopadzie i jej córcia miała tak, ze co noc ok 23.00 przez godzinę im płakała. Siostra z początku myślała ze to kolki,ale potem stwierdziła ze mala była niedojedzona i jak przeszła na butle to dopiero się trochę uspokoiło.
 
Ostatnia edycja:
ruda, ja przylaczam sie z herbatka z lisci :-)

zostawilam kompa wlaczonego na czas prysznica i zgadnijcie co :confused2: grrr

Dobrze, ze looknelam do ksiazki ciazy, bo wizyte mam na 1 a nie 2.

Dove pewnie juz z synkiem. Ja tez, ale moj w srodku. W ogole on taki ospaly jest, kuperek tylko wypina.

Ide po schodach pobrykac
 
reklama
Do góry