reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dobrej nocy i przespanej ;-* choć po wieściach od Ona ciężko będzie wyłączyć myśli :-( ale wierzę w to ,że wszystko się ułoży i malutka wybroni się z obecnego stanu- byleby jak najszybciej trafiła do mamusi to doda jej sił !! Jestem z Wami kochana!!!!;-**

Katjuszka...do wyrka marsz i czekamy na wieści !!! Buźka ;-)
 
reklama
Ja tez mowie dobranoc :) Dopiero :)
Wlasnie policzylam, ze we wrzesniu 2007 bylam nr 15, jako 15 rodzilam, a ze mamy juz 14 dzieciakow, fajnie by bylo na 15 sie zalapac znow ;)
 
kto mi poczyta bajkę na dobranoc????????????????????

kurcze i znów nie moge zasnąć ja sie zastrzele :wściekła/y::angry::no: nie dosc ze człowiek nie spi traci czas to jeszcze nie rodzi ehhhhhhhhhhhh

Harsh- no to trzymam kciuki za szczesliwą 15-stkę
Olcia-nie stresuj sie jak sie akcja zacznie to męzuś bedzie przy Tobie zobaczysz.....
Scarlet- przykra historia ale co zrobisz nie mieliscie na to wplywu:-:)sorry:
katjuszka- powodzenia
Dove- trzymamy kciuki za cc
Agnes- wywołanie nie jest złe ja szłam do szpiatal z 1cm rozwarciem a po czopku urodziłam w 4,5h a Tobie z takim rozwarciem daje 2h i bedzie po wszystkim zobaczysz,wiec sie nie denerwuj tylko ciesz ze syncio juz jutro/dzis moze byc z wami!!!!!!!!!!!
Malina- ale ciacho z twojego Jaska wygląda conajmniej na miesieczne dziecko a nie tygodniowe ihiihi



a do nas za 6 dni przylatuje Tesciowa obym urodziła do tego czasu:tak:
 
mamii, nie krzycz tak, już wstaję :-D
Dzień dobry,
zgadzam się na dzień pozytywny, a to oznacza, że muszę dziś urodzić :-p
Pinka, a ja się właśnie bałam wywoływania, bo myślałam, że to wydłuża poród. Skoro nie, to już się nie boję :laugh2:
malinka, a jak Fred zareagował na nowego domownika?
 
Koncia obawiam się, że w dniu pozytywnym wszystkie będą chciały urodzić :-D ... albo prawie wszystkie - to było by dopiero szpitale by oszalały od marcówek :-D
 
reklama
Jeny tylko tyle nie no nie wierze WSTAWAĆ NATYCHMIAST I PISAĆ ŚPIOCHY DO ROBOTY LENIE DUPSKA DO GÓRY CO TO MA BYĆ!!!!

aż rozgoryczona jestem właśnie wcinam jogurt i zaraz znikam do gina ciekawe co mi dzisiaj powie w nocy bóle @ aż mnie obudziły ale znając życie gin powie spoko loko nic sie nie dzieje pani przyjdzie w kwietniu haha no w końcu tak mi mój tato wywróżył a mama wczoraj zestresowana dryndała że coś czuje że mam rozwarcie :) m miał sprawdzić Pinki sposobem ale padł we wyrku jak ja tu z wami pisałam
 
Do góry