reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
zrobili wszelkie możliwe badania i wszystkie potwierdziły zespół Downa:-( wiadomo, że nikt nie wiedział jaki stopień upośledzenia miałoby to dziecko, ale woleli się usprawiedliwić mówiąc, że pewnie będzie roślinką:wściekła/y: nie mówiące, nie słyszące, bez rąk, bez nóg..
nie chciałabym ich osądzać, ale nie potrafię. Dla mnie, to najgorsze, co mogli zrobić i będą tego żałować całe życie. Do tego bratowa jest lekarzem i ślubowała ratować ludzkie życie:eek:
 
Scarletka nie nam oceniac bo kazda z nas dopiero bedac w takiej sytuacji wiedziała by jak postapi,moze to ze ona jest lekarzem troche ich popchneło do tego bo bardziej zdawali sobie sprawe co bedzie potem.... ale tez troche przesadzili z tym ze bedzie roslinka bo dzieci z zespołem downa czesto sa fizycznie w pełni sprawne...
 
wiecie co...ja juz nic nie pisze... bo napisaly dziewczyny, to decyzja danej osoby jakby nie bylo. Ja bym nie umiala, moze naiwnie mysle, ze trzeba brac to co los (Bog) daje... A down to nie jest koniec swiata... Byc moze latwiej byloby zrozumiec gdyby to rzeczywiscie byla wada serca, brak waznego narzadu,a dziecko ciarpialoby od urodzenia...ale w takiej sytuacji moge jedynie odniesc sie do egoizmu rodzicow- do ktorego przeciez jakby nie bylo- maja oni prawo...
 
Marta a czemu bezbłedna czym sobie zasłużyłam?

Mami wózek brrrr jest za niski na stelażu myślałam że gondola bedzie wyżej bo generalnie to była 1rzecz której oczekiwałam od wózka w spacerówce nie było tego widać bo właśnie tylko spacerówke mieliśmy zmontowaną a w gondoli niestety klops i np mam wielki kosz na zakupy a miejsca żeby je włożyć to na szerokośc 5palcy tylko

Scarlecia przykre to tym bardziej że pisałam Tobie jak to z naszą znajomą było ale ja myśle że nie mamy co ich oceniać bo oni wyrzuty sumienia będą mieli do końca życia

Bosa normalnie musze zapytać bo aż nosi z ciekawości napisz mi prosze ile płaciłaś za tą osobną sale dla was?

Malina jak moja sie okaże małym diablontkiem to ja Cie poprosze o instrukcje robienia grzecznych dzieci

Cliford toż to jak terror zabrzmiało" jeszcze tu wróce" haha no to czekamy

a u mnie żeby nie było za wesoło to pękła rura w ścianie i zalewa mi łazienke m mówi że to przez to że wiecznie na nią psiocze ale chyba faktycznie tak jest bo jak coś mi nie pasi i na to wyzywam że chce nowe to stare sie psuje:baffled:

w dodatku wku** mam na moją ciotke a kierowniczke m bo miała powiedziane że w marcu ma mu nie dawać zadnych popołudniówek bo nie wypuszcza go w razie w z pracy i co oczywiście wklepała mu od poniedziałku i powiedziała że ma przestać wymyślać i garfiku mu nie zmieni no rześ kur nie dosyć że to moja chrzestna to jeszcze mu na reke nie idzie nigdy nie ma urlopu czy wolnego jak chce nigdy sie z nikim nie zamienia nawet z zapaleniem płuc do roboty chodził a ona takie cyrki odstawia oczywiśćie naskarżyłam babci zanim pojechała ale to pewnie nic nie da i jeszcze do m z tekstem ale opieki chyba brał nie bedziesz no nie rozwalił mnie totalnie jakbym rodziła z 5razy w roku dobrze wie że nie mam nikogo oprócz babci która musi nianczyć jej prawie dorosłe dzieci to jeszcze by chciała żeby m mnie odebrał ze szpitala i jechał odrazu do roboty i tu sie zdziwi franca jedna
 
Ostatnia edycja:
Skarlet ja jestem w szoku. Nie rozumiem jak mozna było tak zrobić. Ona jako lekarz powinna wiedzieć że takie dzieci to nie roślinki. Fakt trzeba się nimi wiecej opiekować i nie bedą nigdy normalne ale kurde każdy ma prawo do życia! Jeszcze w niedzielę miałam egzamin z etyki i pytanie Moja moralna ocena aborcji i odpowiedając nawet nie pomyślałam że dwa dni później o tym przeczytam od kogoś znajomego:(
 
Hej! wpadam tylko powiedzieć że zostawiłam wiadomość od Ona - jest po cc ale z Michalinką na razie nie jest do końca ok:-( więc Monika potrzebuje teraz naszej modlitwy i wsparcia! jak będe coś wiecej wiedzieć to dam znac jak najszybciej w miarę możliwości...
trzymajcie się ciepło, buziaki

aha mam też zdjątko Michalinki ale musze emka poprosić o kabel do kompa
 
Ostatnia edycja:
Patik dzieki za info własnie doczytałam i aż mnie trzęsie kuźwa przecież ona dopiero ze szpitala wyszła nie mogli jej wcześniej tego cc zrobić poprostu ręce opadają!
 
Papcia, to jak tak bardzo nie pasuje to może jakaś szybka zamiana??? Kupić inny a ten sprzedać, jak nowy już będzie, żeby nie zostać bez. A może tylko tak się na razie wydaje, a z dzidzią okaże się bardziej funkcjonalny.... A to ty go nie "pomacałaś" z każdej strony przed zakupem???? Szkoda, że się tym teraz stresujesz może nie warto ... &&&

Skarletko myślę, że najzdrowiej dla was to się teraz trochę odciąć od tego, bo to rzeczywiście jest sytuacja ciężka, tak na prawdę to nie wiadomo co o tym myśleć, ja to jestem za tym, że każdy musi mieć prawo decydowania o sobie - no i oni zdecydowali.... Ja wmawiam sobie, że nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła, ale życie jest życiem i to moje gadanie to czysta teoria .....

Eh znowu łapię doła - co się ze mną dzieje???? Ja już chce być po.......

ONA &&&& to za mało więc modlimy się za córcię
!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Patik dzieki za info własnie doczytałam i aż mnie trzęsie kuźwa przecież ona dopiero ze szpitala wyszła nie mogli jej wcześniej tego cc zrobić poprostu ręce opadają!

opadają:-( ale teraz najwazniejsze żeby szybko doszła do siebie - wierzę że będzie dobrze - tyle że to co teraz muszą przejść to chyba jakiś największy koszmar...
 
Do góry