reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

no harsh ma racje... moja kumpela miala masaz szyjki i tez mowila ze moze to nie bylo bardzzooo bolesne ale nieziemsko nie przyjemne:no:
 
reklama
Pinka dobry ten Twój mąż ja dałam mojemu do przeczytania żeby wiedziała jak to sprawdzić

a o ten chleb to mnie nawet nie denerwujcie właśnie pale nim w piecu bo na nic innego sie nie nadaje Ewi dawaj ten twój przepis

my już posprzataliśmy w garażu troche mnie plecy bolą ale właśnie o mało zawału nie dostałam jak sie okazało że nasz genialny kot ściagnął folie ze stelaża wózka i jest cały brudny więc musimy go wyprać wrrr ale jestem zła a z drugiej strony fajnie bo w końcu złożymy wózek

kurde ja to musze gina na usg przypylić w środe bo u mnie z ruchami też kiepsko od soboty wczoraj dopiero wieczorem mnie troche skopała dzisiaj dopołudnia tak od niechcenia echhh zobaczymy wieczorem uparte te dzieciaki jak nic normalnie wpieprz by im sie przydał tak biedną matke denerwuje!

no nic ide prać ten wózek bo dopóki tego nie zrobie nie bede mogła zjeśc torta którego przyniosła kumpela jak talerz oddawała
 
też popołudniowo się witam, mąż mnie zabrał na meeeega długi spacer dookoła nowohuckiego zalewu, dupki nam trochę zmarzły i teraz się grzeję herbatką truskawkową - skurczy nadal zero.

tulipku - nie pamiętam o co ten pies na mnie krzyczał ale ludzkim głosem wołał (z taką jakby pretensją):
O hau hau hau :-)
 
Ostatnia edycja:
Masaż boli ale w porównaniu z bólem porodowym to pikuś;-), do przyjemnych rzeczy też nie należy:no::sorry2:. Z Olkiem tak mnie rozmasowała moja obecna położna że przy okazji przebiła pęcherz płodowy i wody odeszły:tak:.
Młode w domu a ja za smażenie wątróbki będę się zbierała.
 
Czesc Dziewczynki
Witam sie popoludniowo
Sloneczko bosko swieci mi w buzie i tak mi dobrze:tak: Gorzej z humorem:wściekła/y:
Poki co nic nie wskuralam wiec jestem zla, do tego wszystkiego zlamalam zeba:wściekła/y: I jak tu nie narzekac??
Na szczescie poki co zab nie boli, wyglada na to, ze zlamalam tylko jego zewnetrzna czesc no ale tu stawiam pytanie... nie wiem czy czekac na czerwiec jak bede w Pl i wtedy go zrobic, czy skorzystac z darmowej opieki dentystycznej tutaj i wstawic sobie brzydka, czarne plombe:!:wściekła/y:
Sama nie wiem...

No nic, nie zanudzam juz... uciekam zjesc buleczke z maselkiem i poaroweczke z chrzanem:))

Ewi wspolczuje akcji na uczelni...wiem, jak potrafia popsuc humor. Kochane panie z dziekanatu...

Aga widze, ze tak samo odpowiadamy na pytanie jak sie czujesz:) W sumie to faktycznie dziwne, tak dobrze sie czuc na 9 miesiac
aaa i wiem, ze lubisz zamulajace gierki... Alchemy na telefon polecam:) Mnie dzis zamulila na 3 godziny:))

Pinka grunt to zdolny maz:p

Magdzior trzymam kciuki zeby wszystko jak najlepiej tam wam sie ukladalo

Dove, kurcze jak to szybko minelo, a jeszcze nie tak dawno patrzylam, ze 2 tygodnie do cesarki Twojkej zostalo... ale masz fajnie... wez mnie tam na ta porodowke myslami sciagnij:)

Tulipku moze i do mnie bys wpadla pranko zrobic...:)
 
katjusza podpowiedzialas mi pomysl na jutrzejszy spacer z eMkiem bo dzis bidoczek w pracy caly dzien mam nadzieje ze jutro tez bedzie rownie slonecznie jak dzis :tak:
 
reklama
Masala, a Ty co buziaczek, ze tak zeby sobie lamiecie :confused:

Bardzo bym nie chciala miec wywolywanego porodu :( poza tym panicznie boje sie szpitali... Chociaz wiem, ze te szpitale sa inne niz w PL, ale jak sobie przypomne jak moja mama lezala czesto w szpitalu i codziennie do niej chodzilam, to mnie trafia.

Do tego tak sobie pomyslalam, ze termin z OM mialam na 22 lutego (ktory bardziej mi pasowal, wg. moich obliczen niz ten 2 marca), mam wizje zielonych wod itp. Moze powinnam porozmawiac z polozna o moich obawach. Na razie czekam cierpliwie. Nic na sile...
 
Do góry