reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witajcie mamusie:-) Dziękuję ze o mnie nie zapomniałyście i daje znak życia:-D
Nie było mnie tu tydzień i widzę ze kilka dzidziusiów nam przybyło a wiec duże gratulacje dla rozpakowanych mam!!
Napisze w skrócie co u mnie a od jutra już będę z Wami na bieżąco, bo Sammy wraca po feriach do szkoły.Cały tydzień kiedy miał wolne szybko i fajnie nam minął. Nadal jestem w 2paku;-) i w sumie dobrze się czuje.Czasem bolą mnie biodra a w każdy wieczór mam już swój rytuał ze ok. 20-tej jestem już wykapana,leżę i odpoczywam. Dzidzia dużo kopie i często ma czkawki:tak: W zasadzie to tyle co u mnie.
Sorry ze w tym poście pisze tylko o sobie :zawstydzona/y: ale widze ze duzo mnie ominelo,takze musze nadrobic zaległości;-)
Cmokasy dla Was wszystkich
 
Wierka, my zginąć w tłumie Ci nie damy:no:;-):-D:-D.
Właśnie przybiegł do mnie Olek z uśmiechem od ucha do ucha, wyściskał mnie mocno i mówi że tak bardzo cieszy się że Pawełka będzie miał i bardzo go będzie kochał:tak::biggrin2::biggrin2: - aż mi się miło na sercu zrobiło:tak::cool2::happy2:.
 
AGA- to rob wszystko zeby w terminie urodzic bo tu pierwsze co robia to ten masaarz a potem reszta jak to nie da efektow....tez bym tego nie chciala miec:no:

zeby jak ktos ogolnie ma slabe to ciaza temu nie pomaga bo wapn wyciaga z nas dzidzia podobno... dlatego trzeba jesc duzo jogurtow i mleka pic itp

MASALA - fajnie z tymi zebami w ciazy co nie? zyc nie umierac normalnie:)...ja robie tutaj albo raczej bede...bo tak jak pisalam poki w ciazy jestem to nic mi zrobic nie chce tylko mi dokleil tymczasowo kawalek zeby ladnie wygladalo i zeby do konca sie nie zlamal z drugiej strony......a jak bedzie trzeba usunac to potem w pl wstawie zamiennik bo dziury nie chce miec... bo tu jest z tym drogo nawet na nhs...tak czy tak... mam czekac do rozwiazania ciazy
 
No i już pierwsze rozstanie z maleństwem za mną. Ufff! Ale nie było w sumie strasznie, jednak mam baaardzo duże zaufanie do M. - lepsza z niego mama niż ze mnie :sorry2:. Obiecałam sobie, że będę twarda i nie będę co chwila wydzwaniać, żeby chłopaka nie denerwować brakiem zaufania i jak sobie obiecałam, tak dotrzymałam.
Nastawiłam się tylko na misję jak najszybszego załatwienia szpitala i pracy i parłam do przodu. Martwiłam się tylko, czy nie zacznę "przeciekać", zwłaszcza jak usłyszę płacz dziecka w szpitalu - na wszelki wypadek miałam na sobie 2 biustonosze, a każdy z dwoma wkładkami. Miało być krótko, ale i tak 4 godziny zeszły i wpadłam do domu akurat na kolejne karmienie.

Bosa, a jak się czujesz? Blizna nadal boli? Odzyskałaś energię po porodzie i odeszły wszelkie dolegliwości? :-D i ile % wagi już straciłaś? Pewnie sporo, bo ty niewiele przybrałaś. :tak:
Niestety - nie tylko blizna, ale wszystko wokół boli. No i właśnie dzisiaj się okazało, że mam jakieś zapalenie, być może zrobił się krwiak lub skrzepy :-(. Dostałam antybiotyk, nakaz okładów z rivanolu i ciepłego termofora i więcej odpoczynku. Kolejna kontrola w czwartek - prawdopodobnie trzeba będzie zrobić cytuję "jakąś dziurkę, żeby odprowadzić, co się zebrało" - aż mnie wszystko boli jak pomyślę. Najgorsze, że mam się teraz oszczędzać i więcej odpoczywać, a od jutra na 3 dni M. idzie do pracy, a do mnie przyjeżdża mama. Będzie mi dużo ciężej, bo o ile mój mąż przy dziecku zrobi absolutnie wszystko, to moja mama boi się nawet przewinąć i przebrać dziecko. Tyle dobrego, że mi chociaż rękę do podniesienia się poda, I pewnie będzie usiłowała zakarmić mnie na śmierć. A mi tak strasznie nie chce się jeść! Dziś przez cały dzień zjadłam rano pół bułki z masłem i jabłkami, a na obiad trochę ryżu z.. tadam! jakżeby inaczej, jabłkami! i jogurtem. I to wsio.

A co do wagi to nie wiem, bo jeszcze się nie ważyłam. Wagi w domu nie mam :dry:. Ale nie jest chyba źle, pocieszyłam się zwłaszcza dzisiaj w kolejce do gabinetu zabiegowego, gdzie stałam z laskami, które jak ja miały cc tydzień temu i wszystkie mnie pytały, co zrobiłam z brzuchem :-). Do płaskiego to mu bardzo daleko jeszcze, ale wchłania się ładnie. A górną część brzucha mam wrażenie, że mam szczuplejszą, niż przed ciążą.

Harsh
, zakręcona jesteś jak to kobieta w ciąży. A patent z suchym szamponem fajny! Zakupię na awaryjne sytuacje.

aga_cina - tak spokojnie czekasz, aż Cię podziwiam!

Ewi, biedulo, ale się nerwów najadłaś przez ten p...ny dziekanat!

Papcia i Pinka - czy w macie motorki w swoich wielce szanownych dupciach? Jak Wy macie siłę jeszcze sprzątać, że o malowaniu i praniu wózka nie wspomnę???
 
Witam Marcóweczki,
Postanowiłam do was dołączyć po dzisiajszej wizycie u gina, bo jednak będę marcóweczką a nie lutóweczką ( termin z Om dzisiaj) a moj gin stwierdził ze jeszcze z tydzień Mała poczeka, to co Marcóweczki przyjmniecie mnie ?? :)
 
papcia- daj mi znac co to za kolezanka pozycza talerze i z tortem oddaje :) - moge jej kilka pozyczyc hihhi

ewe- to niezle twoje mieszkanko musi wygladac po praniu, a tak na marginesie- strasznie duzo tego dziecinnego proszku trzeba sypac do pralki :/- Kupilam 3,6 kg i zastanawiam sie na ile mi starczy..na twarda wode cos ponad 200 ml kaza sypac!

pinka jak sie nudzisz to popierz jeszcze raz hihi- albo lec do masali na pranie- ona zaprasza:)

Masalka- jakby bylo blizej to z checia bym sie wybrala- bo przez kolejne 4 tygodnie pewnie mnie nuda zabije

Marta- Olki to super chlopaki ( siostra tez ma Ola -babola i tez taki slodki jest) - oby po porodzie mu ta milosc nie minela

Buziaczku i masalko- co wy tam wcinacie w tym UK- chyba nie kamienny chlebek - ktorym papcia w piecu pali :D

Bosa- te piersi z podwojnym biustonoszem i wkladkami- to musialy wygladac calkiem dorodnie :) Moze mamusia przypomni sobie jak to sie toba zajmowala- i tez troszke przy niuni pomoze
 
Buziaczku i masalko- co wy tam wcinacie w tym UK- chyba nie kamienny chlebek - ktorym papcia w piecu pali :D

widze ze ci tulipku humor wrocil od wczoraj:-D:-)

taki oto oni sprowadzaja polski chlep do angielskiego TESCO :-)...deczko czerstwy:-) ale coz albo to albo czekac na chlebus od meza jak ma czas to upiecze;-) a jak nie to jeszcze zwykly angielski ...no przynajmniej swierzy nie tak jak polski czerstwiak sprowadzany Bog wie skad:)
 
reklama
tupliku dom wyglada przeuroczo obwieszony tym praniem :tak: no ale juz niedlugo wiosna i bede miec barierki wiec pranie bedzie mozna smialo wieszac na zewnatrz

wierka wlasnie cie wczoraj wywolywalam i jestes a juz sie martwilam ;-)

bosa dzielna z ciebie babka i brawa dla twojego eMka :tak:
 
Do góry