reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Patik, tos wykrakala. Z moja glowa jest calkiem nie tak!
Czekam w kolejce, w warzywniaku... i nagle telefon.. Dentysta Olafa-zapytac sie czy ma anulowac wizyte! Byla 11.40..o 12.15 mialam go odebrac z przedszkola..No i sie udalo przelozyc na 20 po 12... Wiec biegiem do przedszkola, malego wyciagnelam wczesniej..O zakupy kosmetyczne niestety juz sie nie postaralam... Poza szamponem w spray'u kupionym wczesniej w aptece...
 
reklama
Pinka - to trzymam kciuki o to by Cie wkoncu wzielo na ten porod :-);-)

Co do miezenia to moj nie zaglada :-) za to ja sama sobie dam rade sprawdzic i jak narazie jest tak na oko 2-2,5 cm, szyjka splaszczona zupelnie i miekka. Nie do konca otwarta bo w koncu moze byc okolo 1 cm. Wiec seksik u nas troszke pomaga. Choc watpie w to ze zdaze urodzic do srody.

Dzis zleci szybko a jutro posprzatam jeszcze rozpakuje i spakuje torbe, przygotuje laktator ( musze go wyparzyc) i pewnie jakis relaksik wieczorkem - i zrobie sobie kapiel w wannie :) . Moze pizze zamowie i wypije pepsi :-D

Postaram sie was wieczorkiem poczytac bo Barnim juz mi sie obudzil wiec ide do niego. Dam mu obiad i pojdziemy na plac zabaw. U nas ostatnio 12 stopni i sloneczko wiec korzystamy ile sie da.

I wiecie co juz w Srode zobacze MALEGO :-D!!!!!!!!!!
 
Harsh- szampon w spray'u- a co to takiego ??:confused:
dove- zazdroszcze- ze znasz dokladna date :) u ciebie to juz WIELKIE odliczanie

doswiadczone mamusie- czy ktoras z was uzywala drewnianego przewijaka montowanego na lozeczku? Jak wspomnialam wczesniej- kupilam taki- zamiast komody z przewijakiem ( zadnej fajnej nieznalazlam) i zastanawiam sie czy to byl dobry pomysl :zawstydzona/y:
 
tulipku w KRK od rana slonecznie i mrozno wiec maly spacerek zaliczylam plus 2 prania i obiadek ;-) jak sloneczko swieci to az chce sie cos robic ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ewe - położna nam dzisiaj powiedziała, że pierwsze werandowanie 15 minut, drugie 30 minut, a w trzeci dzień na spacerek nawet na 1 godzinkę; oczywiście w najcieplejszej porze dnia:-) Powiedziała też, że z takim maluszkiem nawet przy mrozie do -5st można wychodzić. Jeśli chodzi o ubranie to tak jak my plus jedna warstwa.
 
tulipku w KRK od rana slonecznie i mrozno wiec maly spacerek zaliczylam plus 2 prania i obiadek ;-) jak sloneczko swieci to az chce sie cos robic ;-)

dokladnie :), Jak do tego dojdzie jeszcze swiergotanie ptaszkow za oknem -to wogole chce sie zyc. juz sie niemoge doczekac wiosennych spacerkow z dzidzia
Ewe- gdzie ty wieszasz to pranie? Ja zrobilam jedno- i rozwiesilam na dwoch suszarkach..neiw iem gdzie bym drugie pomiescila ( a nie chce mi sie mechanicznej suszarki uruchamiac- bo mam sucho w domu- i chce nawilzyc troszke powietrze w ten sposob)- widze laski zginely- pewnie pichca obiadki
 
Co do miezenia to moj nie zaglada :-) za to ja sama sobie dam rade sprawdzic i jak narazie jest tak na oko 2-2,5 cm, szyjka splaszczona zupelnie i miekka. Nie do konca otwarta bo w koncu moze byc okolo 1 cm. Wiec seksik u nas troszke pomaga. Choc watpie w to ze zdaze urodzic do srody.

A jak to sie da sprawdzic :zawstydzona/y:

Kurcze, moja kolezanka(jest polozna) sama sobie zrobila masaz szyjki i nastepnego dnia urodzila (a byla u mowiona z polozna na masaz tego dnia wlasnie). Chyba zadzwonie i niech mnie poinstruuje ;-) ale to dopiero po srodzie. To chyba boli :-(
 
Magdzior- jeszcze troszke a bedzie lepiej poczatki są trudne tym baardziej po porodzie jak wszytsko boli ale zobaczysz za tydzien 2 bedzie lepiej

Tulip- na ja mam wsio poprane i poprasowane a szkoda bo teraz wymyslam i szukam zajecia ehhee

Dove- ty zdążysz urodzic a ja nadal bede 2 w1 zobaczysz jeszcze nie jedna mnie wyprzedzi:tak::tak:

obiad sie pichcia a mnie sie spac zachciało i tak gadacie o tymchlebie ze postanowiłam upiec serowo cebulowy z przepisu rudej:tak::tak:
 
reklama
tulipku ja wieszam pranie na suszarce po za tym w lazienkach na kaloryferach na drzwiach od pokoi i lazienek na kaloryferach w pozostalych pomieszczeniach bo nie mamy jeszcze zamontowanych barierek na balkonach na zewantrz wiec lipa troche :tak:

madzior dziekuje za informacje i za poswiecony czas na odpowiedz bo wiem ze teraz najwiecej czasu to ci dzidzia zajmuje :tak: buziaczki
 
Ostatnia edycja:
Do góry