reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ewe i wywołałaś:tak: od jutra będę już z wami;-)
właśnie wykorzystuje moment ze Sammiemu się po południu zasnęło i nadrabiam zaległości z bb
 
reklama
a ja na zakonczenie dnia poprasowałam nasze ciuszy bo az sie juz prosiły suszarka pusta wiec jutro kolejne pranie poleci:tak::tak:
zaraz ide Wiki wykompac potem siebie;-) ale najpier chyba szykuje mi sie sprzatanie na pieterku bo słysze ze laseczka książki z półek wywala i kosmetyczki poszły w ruch:szok:

Bosa- uuuuuuuu to trzymam kciuki zeby wszystko ładnie sie zagoiło i nie trzeba było robic zadnej dziurki:tak::tak: a co do siły to fakt mam ale pozniej jestem umierająca:-p:-p
Papcia- ja wózeczek wyszorowany?????? a męzo jak zareagował na instrukcje pomiaru rozwarcia hahha mam nadzieje ze dzis i na tobie twój poćwiczy;DD

Aga-- ja jak teraz w czwartek pójdę do połoznej to powiem jej ze chce wywołanie jak najszybciej sie da a nie po 12 dniach tak jak z Wiki a na masaz sie nie zgodzę bo po co i tak mnie wszystko wystarczająco boli.....
 
Buziaczek a ja dzis kupilam swiezy polski:p Data na nim to 4 marca i nawet miekki jest:)

Tulipek Aga bo ja Buziaczkowi dotrzymuje towarzystwa, zeby sama zebem sie nie przejmowala:) Razem mamy termin porodu to i do dentysty mozemy razem:) Tak w ogole to ja nigdy z zebami problemu nie mialam... boje sie, ze po tej ciazy to mi wszystkie wypadna:((

Bosa to musisz sie dac nam patent na to tracenie brzucha, bo ja mam juz wizje, ze nie bede potrzebowala majtek od kostiumu kapielowego latem bo mi falda tluszczu zakryje wszystko:)
 
MASALA - przestan nawet tak nie mow z tymi zebami bo ja juz mam ich dosc... widze ze my to na serio wszystko razem lacznie z dentysta:)
a co do tego chleba to mi podeslij z 5 bochenkow to sobie zamroze:-)

PINKA - a to jak bym im powiedziala po terminie ze chce zeby wywolali bo tez nie chce az te dodatkowe 14 dni jeszcze w ciazy byc to mi to tak na zawolanie zrobia????
 
Ostatnia edycja:
Buziaczek ale mnie jeszcze nie czyscilo:p W ogole to bylam pewna, po tym co w piatek w smsach pisalas, ze do konca zeszlego tygodnia bedziesz po... a Ty kochana czekasz na mnie:pP
 
masala i buziaczek halo drogie kolezanki mamy ten sam termin prosze czekac na mnie ;-) zgrajmy sie jakos ja chce urodzic po 15.03 a wy ??
 
Buziaczek- w ciazy z Wiki ja nie chcialam zadnego masazu wiec mi nie robili tylko dali termin na wywołanie 12 po terminie nie wiem czy da mi wczesniej jak bede chciała ale spróbuje najwyzej mi powie ze nie moze chyba zeby sie cos dzialo nie dobrego z dzieckiem nie wiem jakie oni tu do konca maja zasady...
 
Ewe ja sie pisze na szybszy termin, ale znajac zycie przenosze... A na dentyste tez sie piszesz? ;-)

A Cornelka ma juz Zuzie... gratulacje:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry