reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Wracam z wizyty, na odpowiedni wątek wrzucę info, ale ogólnie jestem zadowolona :-)

No i nie uwierzycie co się stało. Chciałam sobie 1 przystanek podjechać tramwajem, żeby za dużo nie chodzić. No i sobie wsiadłam i widzę spojrzenia, ale pupki twardo na fotelikach :sorry2: Zbliżamy się do końca i jakaś kobitka do mnie, żebym sobie usiadła. Uśmiechnęłam się, podziękowałam i powiedziałam, że wysiadam. Pani z szerokim uśmiechem odparła "ja też"... No, ale sumienie może mieć czyste, ustąpiła ciężarnej :-p
 
reklama
koncia, no faktycznie ustapila, bo musiala wysiasc haha :-D

My z bobasem mamy sie dobrze. Niestety :sorry2: jak ktos dzwoni/pisze to pyta jak sie czuje, to odpowiadam: za dobrze. I tu wielkie zdziwienie, jak to? No tak to.
Ale ciagle mam nadzieje, ze jestem odrebnym przypadkiem i po prostu odejda mi wody.

Tymczasem dopijam herbatke malinowa i lece porobic cos w ogrodzie, bo pogoda cudna, na slonku ponad 20 st :-)

Milego dnia i lekkich porodow :-)
 
Marta dzieki młyn mamy ale taki co browar podaja a nie mąke mielą i powiem Ci że robiłam praktycznie tak samo jak piszesz tylko pszenna mam 650 i kuźwa kolejny bochenek do wywalenia ten sie piekł 3godziny i był surowy tak sie wpieniłam że rozkreciłam piekarnik na maxa i w ciagu5minut sie spalił do tego jest jak kamień!!! widocznie do pieczenia chleba sie nie nadaje

a ja już pomyłam okna i zaraz ide z m sprzatac garaż bo zagraciliśmy go strasznie przez zime i wiecie co zauważyłam że brudze bo plamienie to nie jest ale ciuteńke sprawdzałam w środku i jest normalnie hmmm ciekawe co to dobrze że wizyta w środe
 
Papcia haha taki ciężki ten przepis? Bo ja sie też miałam za niego zabrać. Jak chcesz mogę Ci podać mój przepis który musi wyjść ale jest inny, bardziej razowy i na drożdżach. Ale też pyszny.

Marta a ja sobie Twój wtedy zamroziłam tak jak mówiłaś i dzisiaj wyjełam i juz zjadłam trzy kromeczki. Mniam,mniam;)

Ewe to widziszco uczelnia to inna polityka. Chciałam mieć na dyplomie nazwisko po meżu więc zmieniłam i same problemy z tym były ale mam nadzieję że na tym już koniec cyrków. Najważniejsze że sie znalazł i nie jestem już Koprowa haha

Agacina teraz najgorszy okres bo wszyscy wiedzą że to juz blisko terminu więc będę najwięcej dzwonić i pytać. Ja dzisiaj już 4 razy zostałam zapytana : jak się czujesz? urodziłaś już? itd. Szlak mnie trafia! A jak ja mam się czuć? No przecież nie rewelacyjnie brrrr...

Koncia to się Pani zreflektowała haha Znieczulica ale nic się na to nie poradzi...
 
hej laski... jak tam mija dzien?? mnie cos skurcze lapia ale nie ludze sie ze to takie co trzeba ...jakos nie chce niczego przyspieszac ... my na obiad dzis mamy ciapacizne... juz nie moge sie doczekac...zakwas na chlebek sie robi juz od kilku dni ..ciekawe co temu mojemu mezowi z tego wyjdzie:)

ONA - trzymaj sie mamuska!!!!!!!!!!!! wszystko bedzie dobrze-;*

zycze wam laski spokojnego dzionka:)buziaki!
 
zaliczyłam spacerek:-) było cudnie - słoneczko świeciło i tak fajnie było przed domkiem chwile posiedzieć i się pogrzać...
i jak się tak grzałam to nasza ONA1986 wysłała mi smska - jedzie do szpitala - wrzuciłam w odpowiedni wątek, więc trzymajmy kciuki:tak:
Ewi jak to dobrze że indeks się znalazł - tego by Ci jeszcze brakowało, żeby latać i prosić się wykladowców...
papcia widze że power Cię nie opuszcza:-) skąd Ty siły bierzesz?
 
O masz, teraz Ona doczeka sie dzieciaczka. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :-) Musi!

Ewi, dobrze, ze znalezli ten indeks :-)
Ech, do poludnia gadalam przez tel/smsy/gg/fb i mi cala energia na prace domowe przeszla.
Bylam w pokoju Mlodego, pogadalam z nim, pokazalam po raz kolejny, ze to wszystko dla niego, i sie wierci. Kurcze, a moze mu sie nie podoba?
Nic to, teraz pieke sobie frytki. Karbowane :-)
Chyba sama wyhoduje sobie zakwas na chlebek, tylko sprawdze czy mam make. Ach... i jest jeden problem. Zakwas powinien miec cieplo, a u mnie w domu raczej tak chlodniej jest. Ale sprobuje :-)
 
reklama
Agacinko, postaw zakwas na szafce w kuchni - wysoko jest ciepło;-):tak:.
Idę knedle ze śliwkami ugotować:-p.
Z tymi knedlami to dalas teraz! Takie z buleczka, maslem i cukrem... Ojeju..

O, dobry pomysl z tym miejscem na szafce :) to zrobie :-) zawsze to lepiej potem jesc taki chlebek swojski niz ten kupiony.
Dawno zurku nie robilam a propos zakwasu.
 
Do góry