reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
A moze ktoras ma ochote na lody truskawkowo-bananowe albo sernikowo-truskawkowe ;-) sama nie wiem jakie sa w smaku, ale dzis kupilam i nie omieszkam sprobowac :-D
dzis zobaczylam jakie mam udziska, ale dlugo nie bede jadla lodow, wiec sobie pozwole ;-)

wlasnie zmylam farbe z wlosow. Ciekawe co mi wyszlo...
Franzuz u stopkowych pazurkow zrobiony, moze dziecko sie nie schowa jak matke zobaczy ;-)
 
Ewi chcesz wpieprz chleba napiekłam i owszem ale już kawałek został 1pochłonął m drugi dałam kuzaji a ja jade na sklepowym bo zrobiłam z Rudej przepisu z cebulą i serem i po piętce myślałam że umre miałam taką zgage i brzuch mało co mi nie explodował

Marta Ty nie słuchaj tych głupot Ewi ona już bredzi :-)

Pinka Koncia ma racje chcesz fundować nastepną pake pampersów ?

Wiecie co wkurzyłam sie bo co ktoś przyłazi to tylko o matko jakaś Ty wielka i wku*** mnie to niemiłosiernie bo przecież na moje oko ja nie wyglądam na kobiete w9miesiącu bo brzusio nie jest duży ja jakoś nie specjalnie sie zmieniłam nic mi nie puchnie a dzisiaj już 2osoby w ten sposób mi ciśnienie podniosły, moja sąsiadka która dopiero co urodziła to taki brzuch jak ja mam teraz miała w 5miesiącu więc nie wiem czego oni sie wszyscy mnie czepiają!?
Jutro wleci kumpela która widziała mnie w listopadzie czy grudniu więc jestem ciekawa jej reakcji jak mnie zobaczy
 
Tak więc ja już po KTG :) Moja położna bardzo sympatyczna! Super babka! Mam dzwonić kiedy i o której chcę. Dała mi nawet rozpiskę jak pracuje od 2 marca! Na KTG wyskoczył jeden skurcz. Dzisiaj akurat spokojny dzień bo przez ostatnie 3 tygodnie miałam ciągle twardnienia. Mały miał puls na poziomie 140 więc super. Zbadała mnie i szyjkę mam skróconą ale nic więcej. Jutro tylko mam się umówić do przychodni na wymaz bakteriologiczny bo mi brakuje tylko tego wyniku w karcie ciąży. Powiedziała że jak do terminu nic się nie będzie dziać to zadzwoni do mnie w okolicach 14marca i usadzi mnie żebym miała już miejsce zaklepane bo mają oblężenie... Ten tydzień mam sobie jeszcze odpoczywać a od przyszłego tygodnia mam zielone światełko na przyjemności z moim mężuśkiem, ciepłe kąpiele (których mi bardzo brakuje) i częstsze chodzenie po schodach ^^

Laski
normalnie mi ślinka cieknie jak was czytam! Dobrze, że jak jechałam z tatą do domu to kupił mi paczkę chrupek orzechowych ;D
ruda no tak ja pisałam o tym skróceniu. Ale na razie nie mam co liczyć na rozpakowanie chyba ;]
 
Aga sama sobie tego francuza na stopkach zrobilas? Jak tak to jestem w szoku i podziwiam ja ledwo jestemw stanie pomalowac paznokcie na jeden kolor... a co dopiero precyzyjnie kreski na francuza...:cool:
 
Ratunku Papciorowa chce mnie bić!!! Ja sobie dzisiaj sama napiekłam sztuk 3 i jem z klopsem;)

Agacina a gdzie to zdjęcie francuza bo znaleć nie mogę a też chce zobaczyć:(
 
papcia, ja codziennie od M słyszę po dwa razy, że mam ogromny brzuch ;-) inni są bardziej taktowni i tylko mówią, że urósł od ostatniego razu :-D
Jak wy do stóp dosięgacie? Ja ledwo skarpetki nawlekam, bo jak się schylę , to młody się buntuje i wszystkie wnętrzności mnie bolą. M mi pazury obcina, a pedicure to chyba nie zrobi :sorry:

Mam ochotę na gorącą kąpiel...mmm
 
reklama
Do góry