reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Agacina a gdzie to zdjęcie francuza bo znaleć nie mogę a też chce zobaczyć:(
Zdjecie? Eeeee, zdjecia nie mam, ale jutro moge zrobic, bo dzis ciemno juz :-)

Ale mam kolor na wlosach.... Pffff, no to bylam blondynka. Za miesiac wizyta u fryzjera, a nie domowe farbowanie.

Czuje sie jak slonica :eek:

Papcia, wspolczuje komentarzy. Ludzie to chyba tak paplaja aby paplac. Sama sie niedawno wkurzylam z tego samego powodu. Teraz juz sie ciesze, ze pochodze w ciazy kilka dni, co najwyzej kilkanascie. A Ty i tak malutko przytylas :-)
 
Katjusza Ty ostatnio to chyba jakiś mega przypływ endrofin masz nie? bo szarpie Cie niemiłosiernie:-D;-)

Kochane jesteście umyłam sie i już mi lepiej macie racje ludzie to świnie nie mają taktu na pocieszenie zaraz sobie ukroje moją pycha babke jogurtową miałabyć jutro do kawy ale co tam
 
papcia- moge ci zafundowac hihihihii a co do wagi i wyglondu to sie nie martw ja tez słysze teksty tupu ale napęczniałas albo ale gruba jestes a ostatnio niezle ci wy****ło:-D:-D:-D ale olej to ciepłym moczem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mąż własnie przytachał ciasteczka cukiereczki i wcinam a co na koniec trzeba jeszcze sobie dogodzic
 
Widze że nie tylko ja nadrabiam sprawy jedzeniowe jutro barszcz biały bo u mnie to na kwaśno z octem więc przy karmieniu nie da rady w sobote czarninka mniam mniam może na gołąbki sie w tygodniu skusze:)

Pinka dawaj dawaj ja tam wszystko chetnie przyjmuje

Wiece właśnie mi sie strasznie miło zrobiło bo jakis czas temu na innym forum poznałam dziewczyne i nawet dużo z nią nie pisałam teraz ma córcie 4miesięczną i dzisiaj mi napisała że wyśle mi za darmo z Dani ciuszki dla małej które ma po swojej gwieździe bo ona i tak już nie może mieć więcej dzieci więc z chęciom mi je odda i zobaczcie jaka ironia losu oprócz mamy nikt małej nic nie kupił nawet sie nie zainteresowała żadna osoba z rodzinki a tu prosze jaka miła niespodzianka od prawie obcej osoby.
 
papcia no tak zawsze pomoc i dobro przychodzą stamtąd skąd się nie spodziewasz.

Ja tam słyszę też że jestem duża i że kulka ze mnie się rozbiła ale jakoś mi to wpada jednym a wypada drugim uchem.
Co do nadrabiania jedzeniowego: wcięłam chrupki orzechowe i dobiłam zapiekanką ziemniaczaną z obiadu. A wcześniej chleb podgrzewany w mikrofali z serem ;]

Jutro mój K jedzie z pracą załatwiać i mam nadzieję że tym razem coś wyjdzie z tego...
 
reklama
no wdzisz papcia?????????? i z takich rzeczy nalezy sie cieszyc!!!!!!!!!!!!!!! a nie tam głupim gadaniem głowe zawracac
 
Do góry