reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
z buraczkami ooo ciekawe moze tez skozystam jak to opchne...o ja takie zrobilam ale zdjecie jakies denne wiec takie ladne nie wyszlo jak w rzeczywistosci Zdjęcie0113.jpg
 
tak gadacie o tych ciastach ze musze zrobic czekoladowe ale nie dzis bo mi sie juz nie chce dzis moze kokosanki zrobie:-p:-p
mi ciasta z owocami zostaja

A ja wczoraj jadłam pyszne ciasto z naszej piekarni i postanowiłam zrobić takie samo.
Ciasto czekoladowe na spodzie, wyżej ciasto białe z kokosem, a na wierzchu owoce i delikatnie polane galaretką bezbarwną. Tylko kiedy ja to zrobię, może w weekend, bo muszę kupić składniki. Gdyby tak M chciał rano w sobotę przed pracą na zakupy pojechać hmm
 
ja nie umiem ciast z czekolada robic a bym zjadla takie tylko ten moj emek ...no ale ma te swoje owoce wiec bedzie siedzial cicho:-p:zawstydzona/y: wrzuc mi pomysla jak go zrobic na kulinarny co??
 
dobrze ze czytam was z mocno czekoladowym kakao!
bo inaczej bym miala powodz na laptopie.
Pinka- u mnie jutro meksykanskie zarelko- moze tez sie skuszisz

Marta kurde z Ursusa na grochow- to kawaleczek :/ poza tym jak ci synek tak szybko szamal te racuszki- to i pewnie niepopachnialo za dlugo.

buziak- ja tam bym sie skusila na to twoje ciacho :) nie ma to jak domowe ciasteczko takie jeszcze lekko cieple mniaaaaaaaami

ide poczytac o tych buraczkach:eek:
 
reklama
a Wy nadal kusicie:tak: buziaczek może i zdjęcie nie oddaje rzeczywistego wyglądu ciasta, ale mi i tak ślinka cieknie...
 
Do góry