reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

RUDA - specjalnie dla ciebie wkleje ci fotke mojego rozowegociasta jak wystygnie bo chipsy i kasza manna to dziwna kombinacja - nawet jak na ciaze:-D
 
reklama
Ewi, jak jutro wyślę to na czwartek dojdzie;-):tak:. Ceny tu nie podam :no::sorry:bo mnie US za nieodprowadzenie Vat-u wezwie:szok::confused2:. Pytaj eMka Bosej, bo z moim M się rozliczał:tak:.
Ruda, u nas kaszka była w sobotę i to koniecznie z sokiem owocowym:tak:.
 
Buziaczek nie badz taka i nie wklejaj dziewczyna zdjecia ciasta bo Cie zabija.... widze, ze Ty tez dzis pieczesz... moj murzynek juz wyciagniety i czekam az wystygnie zeby go polewa oblac i bede jesc... Boze jak mi slinka leci...

Ruda faktycznie chipsy i kasza manny... kurcze niezly miks:p

A ja oddam pol murzynka za polowe chlebka wlasnej roboty...!!
 
buziaczek a co to za rozowe ciasto??
a chipsy i kasza-- no sama sie zdziwilam,ale coz zrobic jak mnie tak naszlo :p

marta ja jadlam z syropem klonowym, bo mi soku malinowego zabraklo ;/
 
tak gadacie o tych ciastach ze musze zrobic czekoladowe ale nie dzis bo mi sie juz nie chce dzis moze kokosanki zrobie:-p:-p

póki co juz mysle o jutrzejszym obiedzie i powiem wam ze najchetniej zjadła bym wszytsko:-D:-D:-D a ja jeszcze przeglondam ksiazki kucharski to juz wogóle obłed
 
ja bym zjadla murzynka ale moj emek nie lubi wiec mi ciasta z owocami zostaja albo jakies jego angielskie cuda ale na niego czekac az cos upiecze to predzej umre z glodu a poza tym to nie chce go meczyc po pracy jeszcze gotowaniem:sorry:
z tym zakwasem to sie na niego wkurzylam bo mi kazal nie robic tego bo on chce:-D-mowi mi ze mam mu przyjemnosci z upieczenia chleba nie odbierac:-D:-D
zrobilam ciasto kruche ze sliwkami i na to piane z bialek wymieszana z rozowymi kislami i posypka na gore fajnie wyglada - moja mam takie robila to mi sie przypomnialao tez temu
 
reklama
Do góry