reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hej laseczki-marcóweczki
Nie mozna was zostawić - pojechałam dziś do pracy (nie krzyczeć, pewnych "zaproszeń" sie nie odrzuca), siadam do kompa po powrocie i..... Fifronka rozpakowana, Malina zakwalifikowana do cc. Szok, a to dopiero 22 luty...
Harsz - wszystkiego naj :tak:
 
reklama
Lekarz jak chce to niech sobie pogada a ja się tylko uśmiechałam i tyle...

Marta gotuję i dla Ciebie;) wpadaj na kolację z całą rodziną hehe
 
Jejku alez Wy macie dzis ''pisanego'' ;)

Ana no to niespodzianka:)gratuluje:)

Włoski juz mam ufarbowane wiec gdyby nie brak M przez pare dni to bym wepchneła sie Wam w kolejke porodowa;)ale nie bede taka i poczekam do marca;)
 
Witajcie Marcóweczki:-)

Miło przeżywać z Wami porodowe emocje na bieżąco:happy:

tulip mnie nie tyle sutki co całe cyce swędzą:sorry: m chce drapać, zbok jeden:-p

milutek jej ale się wymęczycie:-( delicol jest polecany:tak:

U mnie żadnych bóli, czopów, zwiastunów no ale słowa dotrzymuję i czekam grzecznie na koniec;-)
 
ja głodna, a szczególnie na słodkie -takiego murzynka bym zjadła i racuszkami bym nie pogardziła;-)
jeszcze drugie danie czeka, bo pomidorówka nas tak zapchała, że nie daliśmy rady zjeść, ale czekam aż emek zrobi sobie przerwę w pracy - w spiżarni robi regały, co by w końcu tam porządek był...
powiem szczerze że zaczynam bać się nocy, chyba ten czop mi po małym kawałku odchodzi, bo znów coś zauważyłam...chyba zaczynam cykorzyć, moze jakiś kop na opamiętanie:zawstydzona/y:
Malinkaa ciekawe jak tam nastrój przed jutrem...trzymam kciuki!
Milutek trzymajcie się dzielnie, życzę żeby kolki minęły dziewczynkom jak najszybciej,buziaki slę...
Hars mam nadzieję że wypad udany i wizyta też, no i za niedługo dasz znać co i jak:-)
Ana serdeczne gratulacje!!! wszystkiego dobrego dla Was i synka:-)
koncia no to teraz wypada życzyć aby z każdym wykładowcą poszło tak gładko, a jak już tak dobrze idzie załatwianie, to niech Maks da Tobie jeszcze troszkę czasu na pozamykanie wszystkich spraw:tak:
 
ale mnie znowu skurcz zlapal ...oooo ja juz nie chce...a tu nie moge sie rozpakowac do jutra wieczorem jak emek bedzie w domu......moje ciasto gotowe...sliczne z rozowym kisielem na gorze i posypka:)

ale zaczynamy sie cykac:-)

moj mi wczoraj powiedzial ze boi sie ode mnie tel juz odbierac:-) bidulek mi powiedzial ze gadal z kolega i sie zaczyna cykac tez bo sam nie wie jak zareaguje...
opowiadal mi np ze jego kumpla dziewczyna ogladala sobie z nim na kanapie film i nagle krzyczy:EJ WODY MI ODESZLY:-) a on na to : O TO JUZ IDE:-):szok: biedny w szoku byl i po 2 minutach stal z torba gotowy a ona mu na to jak go zobaczyla: TY CZEKAJ PRZECIEZ MUSZE MAKIJAZ ZROBIC I SIE WYPERFUMIC NIE POJADE JAK OFIARA NA POROD:-D:-):-D:-D.....ale mnie boli krzyz...ohhhh:-(
 
Marta racuchy z jablkami- zabije cie- normalnie zaraz otworze okno i wywacham gdzie ty te placki smazysz..niezdziw sie jak ci ktos bedzie wyl pod oknem ;-)
Poczekaj, jak M zadzwoni to powiem żeby smażył speszyl for ju - tylko czy z Ursusa doleci zapach:eek::eek:?
Marta gotuję i dla Ciebie;) wpadaj na kolację z całą rodziną hehe
Laska:sorry::sorry:, nie przeginaj:no:;-):-D:-D:-D:sorry:. Co to siąść w autko - godzinka i jestem - tylko kto upiecze Papciowej chlebek:sorry:?
Włoski juz mam ufarbowane wiec gdyby nie brak M przez pare dni to bym wepchneła sie Wam w kolejke porodowa;)ale nie bede taka i poczekam do marca;)
Ciebie też na malowanie wzięło - mi wyszedł mocniejszy kolor niż miałam ale przynajmniej odrostów nie widać:-p:cool::cool:.
Ludu ile to dziecko w sobie mieści:szok::szok:, zjadł racuchy i jeszcze gwiazdkami na mleku dopycha:confused2::szok::szok:.
 
hej :)

ana gratulacje, chlopczyk duzy rzeczywiscie :)

kiniorek ty chyba pytalas o skrocona szyjke?

Z tego co wiem na tym etapie ciazy skrocona szyjka nie ma sie co przejmowac. Cialo przygotowuje sie do porodu i jest to normalne.
Ja z B. mialam skrocona szyjke dluuugo przed terminem (no ale w 8mc lezalam) a potem przechodzilam caly 9ty mc z krociutka szyjka,a 2 tyg. przed mialam juz rozwarcie ;-)
Z tego co pamietam to 3 tyg temu moja szyjka miala 1,5 cm ;-) miekka (no ale to,ze miekka to podobno normalne u wielorodek)
Takze, chyba nie znamy dnia i godziny :-D malenstwo samo wybierze kiedy bedzie chcialo wyjsc ;-)

Ja tam pewnie doczekam do terminu :-D



Aaa nawet nie czytam co tam gotujecie ;-) wlasnie wciagnelam paczke chipsow i kasze manne.... bleee :p
 
reklama
Marta, Papciowa wczoraj chleba napiekła na pewno jeszcze nie zjadła to wyślesz jej kiedy indziej hehe Pobierasz jakieś opłaty chociaż za ten chleb co działa cuda hehe?
 
Do góry