reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

edit: ANA4 GRATULACJE POCIECHY!!
WOOOW KOLEJNA DZIDZIA ALE WYSYP MAMY W TYM LUTYM. Caluski dla malucha:) faktycznie kawal chlopa

Papciu- kurde tez cos mi sie wkladki nie lepia, ale moze dlatego ze ja ostatnio wydumalam- zebvy sobie gatki poprasowac ( poniewaz mam czeste infekcje a niby goraco zabija zarazki I takie tam) I nie wiem czy na paczke felerna trafilam czy po prasowaniu majtki mi sie sliskie zrobily
Kiniorek- ty sie jeszcze tak niespiesz wszytko w swoim czasie J Jeszcze 2 tyg. do terminu
Milus- na kolki podobno super jest bobotic ( sklad ma taki jak sab simplex- tyle ze ten lek jest dostepny u nas w POlsce) kochana mam nadzieje ze przejdzie , bo u ciebie kolka x2 to musi byc dopier masakra
Koncia- ty uwazaj- bo wiesz co nam mowili na szkole rodzenia o tej energiiJ hihi prosze sie ladnie ustawiac w kolejce- jutro malinka- to ty moze na czwartek coo? ;-)
Masala i Ewi- pamietam jak Bosa pisala cos o gotowaniu- I zapasach do pomrozenia- hihi I zobaczcie jak sie to skonczylo ;-) to mzoe jedna na piatek- a druga na sobote- w kolejeczce
Marita- to kuruj sie koniecznie- zeby maluszka przywitac zdrowa- I z salami! Mzoe herbatka z cytrynka I miodem?

Sluchajcie ale ze mnie ciazowa skleroza. Zostawilam torebke z portfelem i komorka u kolezanki w samochodzie- a juz sie balam ze moze w przymiezalni H&Mu. troszke sie strachu najadlam, nieusmiecha mi sie wyrabianie nowych dokumentow- blokowanie kart itp-mimo ze na koncie tez mam pustki jak wiekszosc z was
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ana wow, to nas zaskoczylas Gratulacje!!

Tulipku wcale bym sie nie obrazila:p Ale wole niedziele:p Tak jakos kiedys sobie pomyslalam, ze pewnie urodze w niedziele:))
A skleroza u ciezarnych to norma, na szczescie lada chwila powinno sie skonczyc to nasze ciazowe roztargnienie:))
 
aana gratuluje

Tulip ja nie prasuje galotków kupywałam już wszystkie możliwe wkładki nawet descret które maja mega klej sie odklejają kużwa chyba lepsze były takie jak za czasów naszych mam na sznurki by sie związało i heja a nie jakieś badziewne kleje wymyslili

A ja po raz kolejny przywołałam koleżanki myślami co na którąś napsiocze od rana że miała przyjechać to w tym samym dniu jest telefon że wpadnie hihi szkoda tylko że o 8rano te wizyty ale dobre i to
 
To i ja dołączę do grona marcówek-mam nadzieję :) Termin mam na 10 marca, chociaż skurcze męczą mnie już 2 tydzień...
Masala, Ty jestes na 'mamy w szkocji'? Bo mnie skleroza ciążowa tez dopadła i ie pamiętam, czy Cię tam widziałam czy też nie :)
 
Kurcze, kolejne 2 rozpakowane :-) super

Harsh, wszystkiego najlepszego z okazji imienin :-)

Ewi, masz bardzo 'fajnego' gina. W zeby bym mu dala ;-)

Koncia, super ze wszystko zalatwilas :-)

Papcia, do tych wkladek to moze szelki sobie zaloz ;-P

ale bym zjadla jakies dobre ciacho z cukierni! WZ-tke albo cos podobnego. Na obiad oszamalam miche rosolu i platki z mlekiem i czyms bym sie dopchala...
Bylam w szkole i tak sobie mysle, ze jutro tez chyba pojde ;-) M. pewnie bedzie niezadowolony, ale przeciez bedzie spal jak bede wychodzic :] sasasa

Zastanawiam sie, co moglabym jeszcze zjesc takiego przed porodem, czego pozniej jesc nie bede, hmmmm. Frytki?
Od wagi trzymam sie z daleka...
 
patik, dolicz sobie 4% punktów ;-) niech się mąż nacieszy, niedługo znowu nie będzie miał szans :-p
futro,pinka,harsh,pastela , ja odsypiam za całe forum :-D i ani razu dziś nie siusiałam :sorry:
cliford, Wiktor chce z mamusią sesję zaliczyć :tak:
mamii, nowy avatarek, czyżby twoja buźka?
harsh, fifi też kruszynka, to i dziecko malutkie, ważne, że samo oddycha :tak: I wszystkiego najlepszego z okazji imieninek!
markul, wątek z wyprawką już nie jest przyklejony i jest na 2 stronie marcowego forum
papcia, ja wcale nie następna :-pmoje będzie po terminie. Przynajmniej zaliczę jeszcze 3 tygodnie zajęć przed porodem ;-) tak się z małym dogadałam :laugh2:
Pinka,tulip, co wy mnie tak pchacie na tą porodówkę? :-p Ja już nie chcę, odmyśliłam się :laugh2: Zrobię korek, więc lepiej mnie wyprzedź ;-)
Ewi, jaki subtelny ten twój gin :sorry:
papcia, mi raz wkładka zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach, w spodniach, w kibelku, pod wanną szukałam, rozpłynęła się jak siusiałam :szok:
Milusia, biedne małe:-(, 3mam kciuki, żeby kolki szybko minęły :tak: &&
Harsh, 3mam kciuki, udanego wypadu &&:-)
Ewi, chętnie wymienię klopsiki w sosie pomidorowym za troszkę zupki ;-)
Ewi, aga, A to jeszcze nie koniec załatwiania spraw na uczelni, jeszcze muszę pogadać z co najmniej dwoma osobami :-p
masala, u mnie też nie zjawiają się na dyżurach i nie odp na maile, dlatego czekałam do rozpoczęcia semestru :tak: a i tak już jakiś wykład odwołali i muszę czekać na następny
ana4, gratuluję zdrowego synusia! :-)
magdziarz, witam nową marcóweczkę
 
czesc dziewczynki... ;-)nie nadrobie was bo naprawde nie mam sily na zginanie sie nad kompem...ana gratulacje i ciesze sie ze u malinki wszystko ok! masala, ewi ja tez w zeszlym tyg zrobilam emkowi bigos w sloikach i co?? dzis kupilam sobie wasza herbatke bo z tego co mowi polozna to sie zapowiada ciekawie:-) ide ciasto ze sliwkami zrobic poki jeszcze moge sie ruszac...jako tako... aha dodam tylkoze wczoraj w nocy zlapaly mnie regularne skurcze co 35 sek ale po godz puscily i dzis jest ok choc odchodzi mi czop od wczoraj... tak poza tym to nic ciekawego... ide pic ta herbatke bo ponoc moze skrocic porod nawet do godxinki wiec sie oplaca... juz w moim stadium:-) ide wizyte opisac na odp watek:)narka!!!
 
reklama
Tulip to samo powiedziałam do M że może to power przed porodem;) ale jeszcze mogę trochę poczekać;)

Koncia bez wymiany oddam;) klops się piecze bo M wyjął mięso i musiałam coś z nim zrobić;) żarcia na cały tydzień!!!
 
Do góry