reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

:laugh2:ana gratki synusia;-) jak narazie oprocz fifi same cesarzowe hehe


ja sie nasprzatałam iteraz spanie mnie bierze:rofl2: zebym tak w nocy spac mogła:cool2::cool2:

koncia- ty mi sie nie zapieraj papcia mowi ze ty nastepna a ja po Tobie wiec sie nie opieraj hahahh
 
reklama
Ewi, co tak michę szykujesz jak dla pułku wojska:sorry::eek:?
Rozpakowujące się ja już za Wami nie nadążam:no::-D:-D, co wejdę do sklepu to znajoma się dziwi że jeszcze chodzę a ja ze kolejna z Marca się rozpakowała:tak::-).
 
Ewi no błagam cię przecież ten lekarz to jakiś cymbał :eek: - trzeba mu było dogadać coś równie kąśliwego .... :confused2:

Ewe no to najważniejsze, że eMek już w pobliżu :-):tak:

... co za gin ale trzeba to było wziąć na klate i zapytać sie ginowi czy sam by dał rade wysrać arbuza???????????
:-D Pinka cytując cię po raz drugi - dobrze, że mam wkładkę ..... :-D - szkoda tylko, że monitor nie ma wycieraczki :sorry::eek::laugh2:

Milutek :-( żal dziewczynek, no rodziców też - wiadomo, PRZYTULAMY MOCNO i przesyłamy duuuuużo siły i cierpliwości.
A przy okazji dzęki za radę co do położnej, jestem po rozmowie i jestem mega zadowolona (mogę dzwonić o każdej porze dnia i nocy, z każdym pytaniem i w ogóle symtyczna kobieta - cieszę się, że się zdecydowałam) BUZIAKI!!!

Koncia dobrze,że na uczelni wszysko załatwione :tak: ty teraz weź i odpoczywapo prostu :-)
Avatarek=moja buźka, możesz poznać też po zdj. z sesji brzuszkowej :-) tam też się "ujawniłam" ;-) - tak jakoś mnie naszło żeby coś zmienić :sorry:

Harsh &&&&&&&&&

Ana gratulacje!!!!!!!!!!!! :szok: następna rozpakowana!!!!!!!!!!!
 
koncia- masz racje jeszcze migotka sn:tak::tak:
mamii- to idz teraz ładnie po ręczniczek papierowy i wytrzyj monitorek a zdjecie sliczne:tak::tak:
papcia- to pampersy zacznij nosic hahahh

ide po herbate malinową:-p
 
hej chudzinki
ufff odzyskalam swoja torbe!
czy was tez zaczely sutki swedziec? :eek: bo nie wiem czy to normalne.
Przez te wasze rozpakowania zmobilizowalam sie i kompletuje wyprawke. Kupilam sobie tantum rosa do podmywania, wkladeczki laktacyjne i podklady ( takie jak do przewijania malenstwa- ale dla mnie zeby lozka niepobrudzic)
Poza tym siedze i non stop jem cos slodkiego- normalnie niemoge sie opanowac! Musze sie zaopatrzyc w tesco w jakies owocki- bo na bazarku wszystko zmartzniete. Czy myslicie ze slodycze tez wplywaja zle na puchniecie(no bo jak tu zyc bez zoli- i od tego bez cukru?!)
 
Wlasnie wstawilam murzynka do piekarnika:tak::-) Ale mnie dzis nosi... no i znow slodkiego mi sie chcialo... juz sie nie moge doczekac, az sie upiecze i bede mogla z bita smietana zjesc... Oczywiscie jak bedzie smaczny to sie z Wami podziele:))
 
reklama
Marta racuchy z jablkami- zabije cie- normalnie zaraz otworze okno i wywacham gdzie ty te placki smazysz..niezdziw sie jak ci ktos bedzie wyl pod oknem ;-)
 
Do góry