reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dzień dobry
i żeby tradycji sało się zadość siedzę na forum z kawką :-).
Pianka szkoda ,że nie wiedziałam ,że nie śpisz byśmy pogadały , ja wstała wypiłam herbatke i sie poprostu kreciłam ,żeby m. nie obudzić
 
reklama
Pinka ja dlatego klade sie wczesniej spac zeby glod mnie w nocy nie zlapal bo jak spie to juz mi sie wstac nie chce a tak to bym napewno do lodowki poszla
ostatnio tez wczesniej wstaje pierwsza mysl to jedzenie az sie boje ile mi kg przybedzie:|

a ja wstalam i oczywiscie spac nie moge wiec ide pod prysznic dzisiaj akurat na wesele smigamy wiec zaczne czesanie i te inne *******ki:)

milego weekendu:)
 
Witam was dziewczyny :-)
Wczoraj nawet nie miałam czasu zajżeć do was taka zagoniona byłam,bank,poczta,zakupy ,pranie i sprzątanie :-) a po tym lataniu to już nie miałam na nic siły tylko odpoczywałam no i oczywiście wcześniej spać szłam :-D
PINKA mi się zdarza jak mnie mój obudzi o 5 rano jak idzie do pracy to wtedy zawsze głodek się też budzi razem ze mną :-D nie zasnę do póki czegoś nie przegryzę :tak:
 
witam sobotnio - dziś trochę słonka i wiaterku i jak dla mnie to pogoda w sam raz:tak::-).
witam jest 4:15 a ja siedzie na kanapie w salonie i wcinam winogrono!!!! to juz drugi raz taka nocna awaria mi sie zdarzyła jak tak dalej pojdzie to znów 30kg przytyje..... wy tez tak macie ze was głód w nocy wybudza i musicie cos zjesc bo inaczej nie usniecie????

Marta- pochwal sie kiecuchną,to jest cos w stylu greckim taki fason???????
Tak w stylu greckim :tak: - czerwień wpadająca w bordo z czarną podszewką.
Taka tylko moja nie ma tego paska i jest zaraz odcięta pod biustem http://moda.allegro.pl/item1165534484_cudowna_czarna_sukienka_japan_style_nowa_064.html
Co do nocnego jedzenia to raczej nie ale wody napić się muszę:tak:.
 
Ostatnia edycja:
Witam słonecznie:-)
Ja musze brac duphaston co 8godz wiec mam pobudke w nocy i dzis sie zbiegło moje ''tabletkowanie'' z powrotem meza z pracy cos ok 2 w nocy no i nie mogłam zasnac z głodu wiec wszamałam cztery herbatniki:zawstydzona/y:

Dmuchawiec mysle ze bedzie dobra ta fryzurka tylko zwroc uwage na cieniowanie przy twarzy zeby było od połowy policzkow a nie od brody:tak:.
Dzisiaj smigam na zakupy i obiadek u mamusi wiec uciekam sie ubrac w koncu i zycze wszystkim miłego dnia,do wieczorka,pa:-)
 
witam


ja wlasnie zmeczyłam sniadanie i terazm mi niedobrze;-(

Marta- kiecka super!!!!!!!!!!!
Kaska- no widzisz nastepnym razm zagladaj na bb eheheh

to widze ze nie jestem sama dzis ide kupic owoce bo juz wszystkie zjadlam a wolę zapychac sie owocami niz słodyczami jak w pierwszej ciazy;-)) mnie tez jak zazsie to koni nie zasne póki czegos nie zjem



wlasnie obiadek wstawilam dzis zupka -kapusniaczek- a na drugie nie mam pojęcia????????? moja giazda jak zwylke sie maluje:wściekła/y: ja normalnie z nia zwariuje ile ona juz pomadek i błyszczyków zmarnowała to szok ja przez całe swoje zycie tylu nie użyłam...............
 
witam moje słoneczka! ja tylko na chwilę, przynoszę wam dobre wieści:-) już po usg i wszystko wspaniale, fasolka rośnie, centymetry zgadzają się z tygodniem i dniem ciąży, termin z@ i z usg taki sam, na 20 marca, serduszko słyszeliśmy i widzieliśmy. jestem taka szczęśliwa, już musi być tylko dobrze. jak na razie ginek widział jedną dzidzię, więc najprawdopodobniej tak zostanie. buziaki dla wszystkich!:-D
lece się szykować na wesele
 
reklama
Do góry