reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ana wszystko będzie super, na pewno!!!!
poziomki najlepiej będzie jak właśnie odczekasz kilka dni i powtórzysz betę
Pinka jak twoje farbowanie? jupiiii ja już nie wyglądam jak psu spod ogona, włoski zrobione na cacy, ale masakra była smrodowa

kotek ja dzis nie farbowałam bo po mega prasowaniu sił mi zabrakło ale jutro sie zrobie;-))) i moze olcia mi jakies fajne fryzy podesle to zaraz cos podetne;-))) pokazuj nam jaka piekniusia jestes...........

poziomki-aaaaaaaaa no widzisz jak to dobrze miec kogos kto ci wszysto wyjasni
 
reklama
Witam, miałam awarię kompa:angry: i dopiero teraz się udało go odpalić:tak::-).Ale jutro cała jestem dla Was;-):tak:.
Marta, ty bułeczki sama pieczesz?!! Przy Was dziewczyny Nigella wysiada, jesteście domowe boginie!

Futrzakowa, co do moderowania, ja się zgadzam w całej rozciągłości, zarówno na doświadczoną Martę, jak i na Ciebie - często widać Twoją różową futrzaną łepetynę tutaj, więc pewnie sprawnie wypatrzysz, co wymaga uporządkowania :)
zjadłabym takie ciepłe bułeczki :-D mmmmmmmmmmmmmmmm...
Piekę sama i chlebek na zakwasie też - a przepis jutro wrzucę:tak::-).
Dzięki za poparcie w moderacji, w poniedziałek z Futrzakową robimy porządki;-):tak:
a ja mam pytanie. Spicie jeszcze na brzuchu??U mnie brzucha jeszzce brak wiec mi tak wygodnie,ale niewiem do kiedy mozna,zeby dzidziusiowi nie przeszkadzalo.:dry:
W poprzedniej ciazy zastanawialam sie nad tym samym , czyli do kiedy mozna spac na brzuchu :-D
Ja spałam do końca ciąży - w pozycji, trochę na boku trochę na brzuchu i młode też teraz z dupcią w górze śpią:tak::-):-D:-D.
Zmykam bo padam na pyszczek.
A i kupiłam sobie sukienkę na październikowe wesele - typowa ciążówka odcinana pod biustem w kroju A:-) - długość za kolanko:-p:rofl2:.
 
Pinka ja bardzo chetnie bym wstawiła jakas fryzurke ale jestem straszna noga komputerowa i nie umiem poprostu:zawstydzona/y:,moze ktos mi pomoze?
 
Pinka ja bardzo chetnie bym wstawiła jakas fryzurke ale jestem straszna noga komputerowa i nie umiem poprostu:zawstydzona/y:,moze ktos mi pomoze?


zapisz sobie najpierw zdjecie na kompie na pulpicie lub na jakim dysku C lub D jak tam masz piszac wiadomosc na bb klikasz na taka ikonke okienko a w nim drzewo jest w srodku to jest w tym rzadku gdzie masz minki czcionke itp.......... jak juz klikniesz to pokaze ci sie tabela wklej zdjecia z komputera i z internetu nadus z internetu i nadole wybiezr pliki potem wejdzi tam gdzie zdjecia masz zapisane i pododawaj klikajac na focie ja juz wszytskie dodasz kliknij wgraj pliki i poczekaj chwile az ci sie wgra mam nadzieje ze w miare dokladnie ci to napisalam.............
 
Ola, jeśli fotkę masz na swoim kompie to w oknie odpowiedzi klikasz na znak spinacza
attach.png
otworzy Ci się okno i kliknij zielony plusik - Dodaj Pliki - klikasz - znowu okno i na dole wgraj plik - klikasz i dodajesz z kompa zdjęcie - jak się załaduje to przeciągasz w pole Załączniki - zaznaczasz i wstawiasz w treści lub jako załacznik
Zobacz załącznik 269659

Jeśli chcesz zdjęcie z neta to po prostu kopiujesz zaznaczony obrazek i wklejasz w posta.
 
ola- wlasnie taka jak pierwsza prawie nosilam czarne wlosy pasma czerwone moje ulubine a wlosy troszke krotsze mialam,bardzo mi sie ta fryzurka podobala ale kto mi to tutaj zrobiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ajajajjjjjjjjjjjjjjjjj

teraz sie napaliłam
 
Miło mi ze trafiłam:-),tak myslałam ze głowny problem to to ze nie mieszkasz w Polsce,klientki czesto mi mowia ze własnie za granica szczegolnie w Angli,Niemczech i Ameryce maja problem z fryzjerami bo tam to jest zupełnie inny system nauczania przez co np w Angli ucza sie teorii a prawie wogole nie maja praktyki,a w polsce jak sie nie znajdzie praktyki to cie nawet do szkoły nie przyjma.
Mimo wszystko zycze powodzenia,moze chociaz uda sie tak obciac bo kolorek to juz sprawa drugorzedna;-)

Uciekam spac bo juz mi głowa leci na klawiature,miłej nocki mamuski:-)
 
Ostatnia edycja:
Olu dziekuje za rady - buziak!

Ja jeszcze kleje poxipolem bizuterie na jutro:-D i zaraz zmykam spac. Spimy dzis z córcia razem bo tatus jest srazakiem i dzis ma słuzbe. Zaraz sie przyule do mojego cieplutkiego maleńswa:tak::tak::tak:

Olu jeszcze mam pytanko, jesli moge- moja wymarzona fryzura wyglada tak:
15_1.jpg
a to moje zdjecie, zebys lepiej widziała moja buzie
15_1.jpgZosia 030.jpg
co o tym sadzisz? Bedzie dobrze?Moze sie skusze:tak:

A z Wami sie zegnam, Kochane- do poniedziałku.
 
reklama
witam jest 4:15 a ja siedzie na kanapie w salonie i wcinam winogrono!!!! to juz drugi raz taka nocna awaria mi sie zdarzyła jak tak dalej pojdzie to znów 30kg przytyje..... wy tez tak macie ze was głód w nocy wybudza i musicie cos zjesc bo inaczej nie usniecie????

Marta- pochwal sie kiecuchną,to jest cos w stylu greckim taki fason???????
dmuchawiec zeby ci sie biżuteria nie rozpadła heheeh

a tu co taka cisza spicie wszystkie czy co;-) hehehe
 
Do góry