reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Cześć kochane:biggrin2:,nieodzywałam się bo siora u mnie była i musiałyśmy nadrobić:-)
Zaczynając od początku:
Na usg lekarz powiedział że endo z 13mm zrobiło się na 20mm( w tydzień:szok:) i wszystko wygląda na ciążę ale nic nie widzi więc kazał zrobić bhcg. Bhcg zawsze było 0.065 teraz jest 0.1 więc du.a . Kompletnie nie wiem o co chodzi. Doszliśmy z M do wniosku że powtórzymy betke może w pon. Jakoś tak w głębi serca mnie nie przekonali. Ciekawe co powie gin w poniedziałek. Martwie się tym wzrostem endo:dry:
 
reklama
A my właśnie wróciliśmy od gina i mam już swojego lekarza prowadzącego! Bardzo pozytywne wrażenia, przesympatyczny człowiek, rzeczowy i uśmiechnięty. Na Małżu też zrobił fajne wrażenie, wdali się w dyskusję na temat moich puchnących nóżek i zapobiegania temu. No to wygląda na to, że rodzić będę na Madalińskiego!
Wszystko u nas w porządku, Kaczątko pięknie rośnie i jego mieszkanko też. Cytując gina "No jak ślicznie powiększona macica!" :happy:.
Teraz przed nami USG genetyczne i test PAPPA -24 sierpnia. No właśnie - robicie ten test? Lekarze standardowo u młodych zdrowych nie zlecają. Ale my chcemy.
 
poziomki tylko mi tego nie rób kochana:-( ale jak masz 8 dni do @ to jeszcze kupa czasu. u mnie betka 26dc wyszła 19, więc wcześniej też byłyby nici. trzymam kciuki
bosonóżka gratulacje, takie wiadomości to przyjemnie się czyta:-)

a ja mam stracha, jutro przed weselem po zawiezieniu Piotrusia do mojego taty jedziemy na usg, doczekać się nie mogę, a przy okazji panikuję, mam nadzieję, że tam wszystko wszystko dobrze:tak:
 
poziomki tylko mi tego nie rób kochana:-( ale jak masz 8 dni do @ to jeszcze kupa czasu. u mnie betka 26dc wyszła 19, więc wcześniej też byłyby nici. trzymam kciuki
bosonóżka gratulacje, takie wiadomości to przyjemnie się czyta:-)

a ja mam stracha, jutro przed weselem po zawiezieniu Piotrusia do mojego taty jedziemy na usg, doczekać się nie mogę, a przy okazji panikuję, mam nadzieję, że tam wszystko wszystko dobrze:tak:

Trzymam kciuki za piękne zdjęcie pięknej fasoleczki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Wiem o tym że jeszcze 8 dni ale podejrzewaliśmy z gin wcześniejszą ciążę. Podobno norma endo to max 14mm a umnie jest 20mm
 
poziomki- kochana nie martw bedzie napewno tak jak Scarletka mówi bądźmy dobre mysli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olka- no widzisz ty mówisz mi zupełnie co innego niz inne fryzjerki bo kazda polcea skosna grzywkę i i dlugie wlosy bo w takich do brody to nie bo mam za szczpłą twarz rece opadja a mogła bys mi np wkleic kilka fryzur zebym ja zakumała jakie były by dla mnie???????
bosonózka- to serdecznie gratuluje powiekszającej macicy!!!!!!!!!!!!

ja wcinam wlasnie kanapke z pomidorem i cebulą!!!!!!!!!!!!


ale tu pusto sie po poludniu zrobilo
 
Dziewczyny ja tak na chwilę!:-)
bo jestem padnięta myślę że dziś będzie dobrze bo ostatnio nie mogę spać a bardzo mi się chce a nie mogę usnąć a rano masakra-nie mogę się zerwać.:crazy:
poziomki napewno jest dobrze! miej dobre myśli tak jak ja z ciążą ze tego miesiąca już jestem napewno i rzeczywiście byłam wkoncu.

Ja jutro jadę do mojej ginki sprawdzić moje dzidzi i wyniki.już się nie mogę doczekać! :-)

bosonóżka gratuluje ze jest ok :-)
scarletka napewno będzie dobrze.trzymam kciuki!:tak:udanej imprezy!ja tez bawię za tydzień
 
ja wogole nie wiem co to sa te bety i jaki poziom co oznacza bo ja w polsce nidy nie rodziłam ale tzrymam kciuki zeby bylo ok;-)

kanapke juz zjadłam:zawstydzona/y: nastepnym razem zrobie i dla ciebie:-)

bhcg-gonadotropina kosmówkowa-hormon ciążowy:-)

ana powodzenia u gina&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)
 
reklama
Ana wszystko będzie super, na pewno!!!!
poziomki najlepiej będzie jak właśnie odczekasz kilka dni i powtórzysz betę
Pinka jak twoje farbowanie? jupiiii ja już nie wyglądam jak psu spod ogona, włoski zrobione na cacy, ale masakra była smrodowa
 
Do góry