reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Czesc dziewczyny my wczoraj u znajomych bylismy i dlatego wogole sie nie odzywalam.Oj chyba juz ze mnie marna imprezowiczka ha ha:-D
Scarletka swietne wiadomosci i zycze milej zabawy na weselu.
ruda przeczytalam w tej mojej ksiazcetakie zdanie Jestes w ciazy"Chociaz na zewnatrz byc moze jeszcze tego nie widac,wewnatrz twojego ciala wre praca nad tworzeniem nowej istoty.Mozna powiedziec,ze w obecnym stanie twoj organizm pracuje intensywniej-nawet wtedy, gdy odpoczywasz-niz organizm nieciezarnej kobiety biegnacej w maratonie.Tylko ze nie zdajesz sobie sprawy z tego trudu.";-)
 
reklama
Witam dziewczynki!!!:-) Ja dzisiaj bardzo zadowolona bo moje dzidzi rośnie sobie jak ta lala.U doktoreczki wszystko dobrze,usg też -nawet się zdziwiłam że tak nasze maleństwo urosło (ostatniego razu to była tylko plamka) i serducho tak mu biło jak szalone :-D bardzo się cieszę że jest dobrze i trzymam za Nas wszystkie kciuki żeby tak do marca!!! :tak:
Marita24 współczuję tych nudności :sorry2: bo mi nie dolega nic a nic :happy:
 
Scarletka i ana4 oby więcej takich wiadomości!! Wasza radość nam wszystkim się udziela;-)
no i u mnie się zaczęło:-) dziś rano przywitały mnie poranne nudności bleeee jak sobie tylko o tym pomyślę to już mnie naciąga... ale wiecie co... wszystko zniosę byle dzidzia zdrowa była
miłego weekendowania kochane
 
ana super wiadomosci, niech malenstwo rosnie :)

fifi dzieki, mam ta ksiazke ('w oczekiwaniu na dziecko' tak?) w pierwszej ciazy tez ja czytalam ;)

niedawno wrocilismy do domku, mlody usypia, dzis przesunieta godzina spania ;)

a tak poza tym to czy was tez tak okropnie denerwuja rady typu 'bo ty teraz musisz duuuuzo jesc' :crazy: bo mnie strasznie, a szczegolnie gdy musze odpowiadac z pelnymi ustami,ze przeciez jem i ze nie pierwszy raz w ciazy jestem ;-)
no ale niektorym nie przetlumaczysz, ich rady sa przeciez najcenniejsze ;)

no i dowiedzialam sie tez,ze jakbym taka szczupla nie byla to bym napewno mniejsze mdlosci miala no i zmeczona bym sie nie czula .......no ale takie teksty to juz trzeba zostawic bez komentarza ;)
 
Ruda- heheh smieje sie bo u mnie jest tak samo T to mnie tak wkurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr........aaaaaaaa ze szok jedno dziecko urodzila a rady takie daje jak by conajmniej gromadke wychowala ale ja i tam mam to w nosie i swoje robie,co ja dorowadza do szału a mnie do smiechu;-))))))))))

poziomki - mnie dzis brzuch boli ;-((( najadlam sie jak hmmmmmm...... i teraz jest mi ciezko ehhhh nie jem to mi niedobrze z glodu jak jem to mi nie dbre bo sie najadłam .....i co tu robic???? ic only wode???? hahaah

męzo wybył na kreglę laka spi a ja sie relaksuje przy muzyce;-))))))))))) i obmyslam jak by tu zmienic swoj Image i sesyjke sobie walnąc hahah ale jestem trzasnieta co???????
 
pinka poczekaj za kilka miesiecy wszystkim nam sie image zmieni :-D o kilkanascie kg w gore :-D

a ja te 'wspaniale' rady rowniez mam w nosie, co nie znaczy ze nie doprowadzaja mnie do szalu.;-) no ale najwidoczniej kazdy w ciazy ma do czynienia z jakas 'dobra wrozka', ktora zawsze i wszedzie jest gotowa do udzielenia nam swoich wspanialych porad :-D
 
Ruda hahhaahha- no wiesz ale ja chce teraz nowy image dopóki nie mam brzucha ktory robi za STOLIK popuchnietych nóg od zatrzymania wody w organizmie:-D hahahaha
 
a tak wogole laski pomocy!!!!!!!!!!!!!1

za 2 tygodnie mamy 1 rocznice slubu no i chciala bym mojemu mezowi zrobic niespodzianke ale nie wiem jaka???????????

tak myslałam ze jak bedzie w pracy to walne sobie sesyjke taka sexi:-p wywolam duzą fotke oprawie w ramkę i dam mu przy kolacji z dopiskiem tak sie wygląda rok po ślubie ahahahah

co wy na to??????
 
reklama
Do góry