reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ruda, a wiesz że pasztet jest niedozwolony? hahahaha:-D

a cos o tym slyszalam :-D
ale jako,ze mnie w tej ciazy od miesa odrzucilo, jedynie troche przelkne jak na pizzy znajde ;-)a tak poza tym to nawet wedliny nie zjem,wiec mysle ze ten pasztet raz na jakis czas to mi tylko na zdrowie wyjdzie ;-):-)
choc jak sobie pomyslalam po zjedzeniu ze pasztet to tez mieso to mi sie zaczelo niedobrze robic :-D wiec mysle o czym innym..... o takich prawdziwych gofrach z owocami i bita smietana..... ktore zjadlabym tylko oczami :-D
 
reklama
Pinka to zapraszam do mnie;-),chociaz wiem ze nie ma ludzi nieomylnych ,czasem minie troche czasu zanim włosy sie pozna bo kazde reaguja inaczej wiec niestety nie zawsze za pierwszym razem jest super efekt:-).
Mnie własnie czeka troszke pracy w domu,czekam na dwie klientki balejazowe;-)

to napewno kochana kazdy włos inaczej na dana farbe reaguje natomiast rozmawialam kiedys z jedna dziewczyną fryzjerka z kołobrzegu super babka i widac ze profesjonalistka totalna mówi ze miała duzo uczennic ale na 10 dziewczyn tylko 2 wyuczyły sie na fryzjerki bo lubiły to co robiły a reszta to uczyla sie tylko zeby cos robic i kase miec............

gdybys nie mieszkała tak daleko napwno bym wpadła a skorzystam z porady bo zastanawiam sie jak sie obciac albo jakies loki walnac...mialam zapuszczac aleeeeeee juz mnie denerwują proste kłaki moze mi poradzisz jaka fryzurka do mojej buzi bedzie pasowała????
 

Załączniki

  • IMG_1765.jpg
    IMG_1765.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 23
  • IMG_1765.jpg
    IMG_1765.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 28
Czesc Kochane! Witam sie...Szkoda, ze dopiero teraz, a nie raniutko, ale internetu nie było, cholewcia jasna, psiakrew:angry::angry::angry:;-)!

Jutro jade na wesele, a tu widze tema fryzjera na topie. Ja tez nigdy nie farbowałam, a z fryzjerami miałam tyle wpadek, ze strzyge sie sama- czasem maz mi konce podcina:-D Wyjatkowo na własny slub byłam sie czesac i wyszło calkiem fajnie:tak: Teraz na wesele ez mam zamiar czesac sie sama, w sumie to nie mam innego wyjscia, bo wesele jest 350km ode mnie i pewnie dopiero na miejscu łeb umyje i bede kombinowac.
Mam zamiar włosy podniesc na grubej szczotce, konce podwinac, a kilka wierzchnich pasemek zakrecic na lokówke. Moze mi nasza forumowa fryzjerka doradzi czy tak bedzie dobrze? Sukienke mam taka:
P1110751.jpgP1110744.jpg

Bardzo prosze o rade!!!!
 
dmuchawiec ale z ciebie lala;-)))))))))))))))))))) sliczna sukienka kolorej jeden z moich ulubionych;-)

scarletka -hahahah Pianka dobre a wloski mi juz odrosły to to było z 2 miesiace temu?????? wstawilam je bo chodziło mi o rysy twarzy
 
dmuchawiec, masz śliczną buzię i regularne rysy twarzy. Nie jestem fryzjerką co prawda, ale pozwolę sobie coś zasugerować, ok?
A gdyby tak włoski podnieść na szczotce, podtapirować u nasady i wszystko zdecydowanie do tyłu? Boki można by podpiąć albo wsuwkami ledwo widocznymi, albo właśnie jakimiś zdecydowanie ozdobnymi spineczkami. I buzię będzie ładnie widać.
Do sukienki i Twojego typu urody może pasować też taka słodka fryzurka - trochę w stylu B. Bardot:

56002688.jpg
 
czesc towarzyszki:-)

czytam czytam i nie widze konca, bo non stop nowe strony przybywaja:-)
ja to nie mam zdolnosci zeby sama sobie włosy farbowac, mam za długie i za geste zeby sama je dobrze pokryc farba...ale jakos na sama mysl o siedzeniu u fryzjera i wachaniu farby przez 40min mi sie odechciewa a odrosty spore:baffled:

chyba jakos od dzisiaj moge zaczac mówic o mdłosciach, bo jak pomysle o czyms to mi sie ślina zbiera i mnie trzesie np jak sobie wyobraze zapach miesa i sosu z ziemniakami bleeee:-(
wiec to chyba bedzie to...i ta zagga która mnie budzi z ranca...cycuchy bola nieziemsko...były duze przed ciaza ale teraz to juz jest jakis hardcore...:szok:

Miłego dzionka! u mnie pogoda przesliczna ale wychodzic mi sie nie chce...
 
Ostatnia edycja:
Dzieki kochane za komplementy.
Próbowałam do ej sukienki wiazac włosy, ale jakos mi to nie pasi. Lepiej bede sie czuła z rozpuszczonymi, poza ym sama sobie ładnie nie upne.

A na szczoke własnie tak chce podniesc, podtapirowac tył i zaczesac, z jednej strony wloski za ucho(bez wsuwek) i do tego te pojedyncze fale.
 
ależ Wy macie zacięcie do pisania!! zanim zdążyłam nadrobić, Jaś narobił w pieluchę i narzeka z nudów.....a miałam odpisać.

z nowości, odrzuca mnie zapach kawy, a w samochodzie ledwo usiedziałam....oj bierze mnie. bierze
 
reklama
Juz jestem spowrotem,troszke sie napracowałam.
Pinka moim zdaniem do dosc osrtych rysow twarzy (jak u Ciebie) i pociagłej buzki pasuje linia do brody maksymalnie(dłuzsze jeszcze bardziej wyciagna) i grzywka prosta,całosc lekko podcieniowana dla miekkosci fryzury,jesli długie to wycieniowane od policzkow,skosna grzywka jeszcze bardziej Cie wyciaga a takie proste ,ostre linie zaostrzaja rysy;-)

Dmuchawiec ja tez lubie do tego typu sukienek włosy upiete ale jesli Ty lepiej sie czujesz w rozpuszczonych(a Twoje odzczucia sa najwazniejsze) to mysle ze masz dobry pomysł ,tylko pamietaj jak bedziesz układac włosy najpierw nałoz na mokre pianke,podsusz i dopiero potem układaj na szczotke,ewentualnie na koniec mozna gore nawinac na kilka grubych rzepowych wałkow i podlakierowac,sciagnac po 15min.Loki zanim nawiniesz to kazde pasmo zlakieruj przed nawinieciem i po,beda dłuzej sie trzymac;-)

Mam nadzieje ze cos Wam pomogłam.:-)
 
Do góry